Bahçe Bakımı ve Çiçekler Kızlar balkon çiçeklerim at

tijeen

www.tijeence.blogspot.com
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2008
2.881
889
kızlar balkondaki çiçeklerim açtı
bir gün emekli olup evimize yerleştiğimde gönlümce çiçek yetiştireceğim
balkonda kısıtlı oluyor ,malesef istediğim gibi dekorasyon felan yapamıyorum ama yinede
içimi açan bir kaç çiçek yetiştirebiliyorum
sardun ya gül küpeli felan
kızçelerim gelin gibi oldu çok mutluyummmm

img0556a.jpg

img0557d.jpg

img0558n.jpg

img0559snc.jpg

img0560.jpg

img0561j.jpg

img0562t.jpg

img0565e.jpg

img0566e.jpg

img0567r.jpg

oo maşallah çok güzel açmışlar bu sene rutubet çok oldu diye benim

çiçeklerde azmış vaziyette bu arada sen ufak çaplı bir bahçe yaratmışsın balkonunda bravo

teşekür ederim canım saolasınnn
valla şu anda küpelileri heyecanla bekliyorum acep ne zaman açarlar ki
:)

harika!
dilerim hayallerin gerçek olur birgun
sıcak yaz akşamlarında guzel keyif yapılır bu balkonda
yarasın :kahve:

ay teşekürler canımmmm
balkonumda misafir etmek isterdim sizleri :)
ne güzel oludu dimi?

sardunlayalarına bayıldımm canım alkisalkisalkis
harikalarr maşallahhh a.s.

ohh maaşalah sabah sabah içim açıldı..çiçeklerin ne güzel açmışlar..sardunyaların bir harika..balkon olayını aşmışsın sen canım resmen bahçeye çevirmişsin ne güzel miss gibi.. valla bende bir çiçek hastası olarak çiçek alıyorum büyük bir hevesle ama malesef balkonum pancurlu olduğu için pek güneş görmediğinden seninkiler gibi canlı canlı olmuyo..pancurlar evde olduğum sürece açık ama dışarı çıktığımda kapatıyorum o yüzden sorun oluyo..ama yinede bi kaç çiçeğim var eşimin söylenmelerine rağmen çünkü soldukları için bakamıyorum diye söyleniyo maalesef..bu sefer elimden geleni yapıyorum solmasınlar diye cam kenarlarına taşıyorum bende napim çok seviyorum çiçekleri..ama senin balkona bayıldım harika çiçeklerin içinde ne güzel çay içilir..:nazar:a.s.

ohh maaşalah sabah sabah içim açıldı..çiçeklerin ne güzel açmışlar..sardunyaların bir harika..balkon olayını aşmışsın sen canım resmen bahçeye çevirmişsin ne güzel miss gibi.. valla bende bir çiçek hastası olarak çiçek alıyorum büyük bir hevesle ama malesef balkonum pancurlu olduğu için pek güneş görmediğinden seninkiler gibi canlı canlı olmuyo..pancurlar evde olduğum sürece açık ama dışarı çıktığımda kapatıyorum o yüzden sorun oluyo..ama yinede bi kaç çiçeğim var eşimin söylenmelerine rağmen çünkü soldukları için bakamıyorum diye söyleniyo maalesef..bu sefer elimden geleni yapıyorum solmasınlar diye cam kenarlarına taşıyorum bende napim çok seviyorum çiçekleri..ama senin balkona bayıldım harika çiçeklerin içinde ne güzel çay içilir..:nazar:a.s.

tatlım sende gölge seven çiçek yetiştirebilirsin
mesela mum çiçeğine bayılırım o gölgeyi sever veee çiçek açtımı günlerce mis gibi kokar

tatlım sende gölge seven çiçek yetiştirebilirsin
mesela mum çiçeğine bayılırım o gölgeyi sever veee çiçek açtımı günlerce mis gibi kokar
evet haklısın aslında..... hem çiçek açıp hemde mis gibi kokuyo diyosun ben hiç duymamıştım bu mum çiçeğini bi araştırayım gerçekten...teşekkürler canım...:1hug:

amanın cıceklerın de gelın gıbı olmuslar masallah. kız tıcen bu kupelı cıcegıne annem de cok sever ve heves ettıydı bı ara tam acarkene kustu kurudu. nazlı oluo herhal dımmı bunlar

amanın cıceklerın de gelın gıbı olmuslar masallah. kız tıcen bu kupelı cıcegıne annem de cok sever ve heves ettıydı bı ara tam acarkene kustu kurudu. nazlı oluo herhal dımmı bunlar

evet haklısın çok nazlı oluyorlar, küçüklüğümde annanemin balkonu ortanca ve küpeli doluydu ,bir küstüler kurudu gitti hepsi
işin ilginçi daha sonra ne kadar diktiyse, diktikleride tutmadı kurudu giti
nazaramı geldi ne kikikikikikikiki

evet haklısın çok nazlı oluyorlar, küçüklüğümde annanemin balkonu ortanca ve küpeli doluydu ,bir küstüler kurudu gitti hepsi
işin ilginçi daha sonra ne kadar diktiyse, diktikleride tutmadı kurudu giti
nazaramı geldi ne kikikikikikikiki

olabilir valla, benim de kedi merdivenim vardıydı, daha küçücüktü, komşunun kızı geldi bigün, evli barklı, onun da çocukları var, amanin bi gün bi baktım benim kedi merdiveninin göbeğinden kopartılmış, kenarda kıytırık bi dal kalmış, hiç farketmemişim onlar varken, akşamına farketmiştim, sora bi baktım kkenarlarda yaprakları atılı duruyo, gittim söledim senmi ettin diye, yok ben etmedim diye yeminler etti, ya çocukları etti ya kendisi etti bilmiom, zaten çiçeklerime hep hayran kalırlardı, sürekli senin çiçeklerin güzel der dururlardı, bi keresinde boyum kadar begonyam olmuştu, bi de bu begonyaların küçük yapraklı çiçek açanları var, ondan da vardı o da boyumca olmuştu, nazar ettiler çiçeklerimi, kurudu gitti, yıllardır o begonyanın dalından saçaklandırıp saçaklandırıp yeniden büyütmeyi istiyom ama olmuo artık, öle güdük güdük duruo evde:nazar:

olabilir valla, benim de kedi merdivenim vardıydı, daha küçücüktü, komşunun kızı geldi bigün, evli barklı, onun da çocukları var, amanin bi gün bi baktım benim kedi merdiveninin göbeğinden kopartılmış, kenarda kıytırık bi dal kalmış, hiç farketmemişim onlar varken, akşamına farketmiştim, sora bi baktım kkenarlarda yaprakları atılı duruyo, gittim söledim senmi ettin diye, yok ben etmedim diye yeminler etti, ya çocukları etti ya kendisi etti bilmiom, zaten çiçeklerime hep hayran kalırlardı, sürekli senin çiçeklerin güzel der dururlardı, bi keresinde boyum kadar begonyam olmuştu, bi de bu begonyaların küçük yapraklı çiçek açanları var, ondan da vardı o da boyumca olmuştu, nazar ettiler çiçeklerimi, kurudu gitti, yıllardır o begonyanın dalından saçaklandırıp saçaklandırıp yeniden büyütmeyi istiyom ama olmuo artık, öle güdük güdük duruo evde:nazar:

ne vicdansızlarmış yaaa, çiçekten ne istediniz
fesatlanacağına oda yetiştireydi. sorup öğreneydi nasıl olur ,ne yapmam gerekir felan diyeee Bitki için sıvı besinler var canım ,onlardan alıp denemeni tavsiye ederim,
faydası olacağı kesin :)

çok güzel açmışlar cıvıl cıvıl olmuş balkonun
benim çiçeklerimde içerde ,insanın içi açılıyo baktıkça

bazı insanların nazarı değiyo galiba
benim menekşelerimde çok güzl açmışlardı, bigün arkadaşım geldi
ne güzel açmış çiçeklerin dedi, o gitti ertesi gün çiçeklerim soldu:çok üzgünüm:

bazı insanların nazarı değiyo galiba
benim menekşelerimde çok güzl açmışlardı, bigün arkadaşım geldi
ne güzel açmış çiçeklerin dedi, o gitti ertesi gün çiçeklerim soldu:çok üzgünüm:

tşkler çiçeklerimi beğendiğinize sevindim onlar benim canlarımmm
evet cidden çiçeklere bile nazar değebiliyor
kimi insanın bakışı çok keskin sanırım :)

X