Kızlar bana yardım edermisiniz özellikle asker yolu bekleyenler....

essbur

CANIMSINNNNN
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
20
0
kızlar benim sevgilim askerde daha kasımda gelicek askerden ve hani bunlar hafta sonu çarşıya çıkıyolar ya oda adada yapıyo askerliğini ve sürekli bana daha şimdiden yazın burası çok güzel oluyomuş gibi laflar etmeye başladı buda beni sinir etti ve bugün bu olay yüzünden tartıştık aklı sıra beni kıskandırmaya çalışıyo yani çıldırttı bugün beni resmen sizce nasıl davranmalıyım napmalıyım???sırnaşık şeysırnaşık şey

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Pro Üye
16 Eylül 2006
24.089
18.188
34
öncelikle ılımlı davranmalısın.
Baktın hala aynı davranışı yapıo o zaman sende gec aynı kanala delikafadulden

Mesela bugün cok güzel oldum de, De işte bişiler

Onu seni cıldırtmadan sen onu cıldırt kaydirigubbakcemile

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1538 gün geçti.

essbur

CANIMSINNNNN
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
20
0
larisacım çok teşekkür ederim cevabın için hemen uygulamaya geçicem zaten çok kıskanç kesinlikle işe yarar diye düşünüyorum bu formül sağol :dance:

DUYGUCIKMAZI

maskeli balo ve shte yüzü
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
9.394
20
ya senı belkıde denıyor........kıskanıyormu...sevıyormu dıye......
sende umursamazlıktan gel...o oyle dedıkce sen duymazlıktan gel...
ılgılenme bakalım ne dıyecek...

essbur

CANIMSINNNNN
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
20
0
duygu bende umursamamaya çalıştım ama bugün canıma tak etti bende ağzıma geleni söyledim akşam arıcak o zmaan hiç bu konudan bahsetmeyeyim bari dimi:KK66:

FirtinaninKizcesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
4.988
25
canım belki kötü niyetle söylememiştir...
kıskanma..sonuçta özgürlüğü kısıtlı.
ada gerçektende güzel oluyordur..
(ama güzel oluyor...)
neden bu kadar taktın onu anlamadım...
eger tekrar yapar yenılerse ve nıyetını anlarsan sende susulendım çarşıya çıkıyorum de

burbuk

Guru
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
6.615
11.288
Yaaa kızlar ben bu çocuğun söylediği sözde kötü bir anlam göremedim. Sizce benmi gözden kaçırdım yoksa çok mu safım :1rolleyes:

essbur

CANIMSINNNNN
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
20
0
canım adanın güzel olduğunu bende biliyorum bende ist da çok adaya gittim derdim bu zaten işte takmamak elde değil o orda ben burda insanın elinden bişey gelmiyo

zeko

umut €tm€k h€rş€yd1r.....
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
1.077
0
erkek işte hep üzerine düşesin kıskanasın hayatı sana verem etsin ister bunu izin verme...dedikleri gibi sende ona hayatım bugün çok güzel olmuştum bakan bi daha dönüp baktı keşke bu halimle beni görebilseydin de...yarın kuaföre gidicem de...yalnız dikkat et fazla gaz vermeki firar edip tepene binmesin...

yesilim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2006
8.977
17
İçerik nedeniyle"Ah Erkekler "bölümüne taşınmıştır
Editör arkadaşımın da bilgisine

ozlemvetatlicadi

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2008
267
58
36
Benim nişanlımda askerde ve oda resmen tatil yöresinde,denizin kenarında.Mayıs'da gitti resmen kudurdum kıskançlığıma,o da aynı şekilde beni kıskandırmaya devam etti.Artık kış geldiği için rahatım.Ama ağustosa kadar orada olacak yaz geldiğinde ne yaparım ne ederim bilmiyorum.Seni çok iyi anlıyorum yani,onlar da hiç anlayışlı davranmıyorlar.Onların burada bizi kıskanması gerekirken şu hale bak.

essbur

CANIMSINNNNN
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
20
0
valaahi özlem beni çok iyi anlamışsın özellikle ben şunu bilirim kimsenin başına gelmeden hiçbirşeyi anlamaz o yüzden özellikle konu başlığı olarak belirttim özellikle asker yolu bekleyenler diye:)))

sarxix papatya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
1.552
6
47
salak dusunmuyomu kı o haftada 1gun carsı yapar ama sen haftanın 7gunu dısardasın.hatırlat kendısıne derımmmmm.alkış bana............:)))))--