Kızlar ben hiç mutlu değilim

cileklisakiz7

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2022
79
41
Daha 5 aylık evliyken bana bu saatte bunları yazdırıyor bana bu hayat. En güzel zamanlarımızda mutlu olmam gerekirken beni hayattan ve yaşamaktan soğuttu bu evlilik. Çok severek evlendim ama evlendikten sonra hesapta olmayan şeyler oldu görümcemle kayınvalidem çoluğu çocuğu toplayıp başka şehire gitmek zorunda kaldı daha iki aylık evliyken yatılı misafir ettim onları çocukları da bir yaramaz ki kınamak istemiyorum asla. Bir de çocukların her okul tatilinde gelip kalacaklarmış acaba ben istiyor muyum böyle bir şey kimse sormuyor bile. Allah affetsin de hiç faydaları da yok. Tek maaşla geçiniyoruz çok şükür idare ediyoruz ama kimse de bizi sormuyor. Cinsellik desen zaten berbat içimde ne istek var ne başka bişey. Romantik tek bir akşamımız olmadı doğru düzgün. Kızlar evlilik bu mu şimdi ne yapacağım ben

Kendi mesleğimi yapmak istiyorum o yüzden iş alımlarını bekliyorum tavsiyeleriniz için teşekkür ederim
Tavsiyem kimseye iyi olacaksınız diye kendinizi heba etmemeniz çünkü değmiyor. İleride yüz bulup daha fazlasını yapacaklar daha başındayken çizginizi çizin , eşinizle eninde sonunda o kavga çıkacak geri adım atmayın ki ciddiyetinizi görsün. Zaten bir iki hafta en fazla kavgalı olur sonradan barışırsınız eş ailesi de özellikle bilmeli. Tatilde gelecekleri zamanda müsait değil evim evde olmayacağım dersin ona rağmen hala geleceklerse de çıkın ailenize gidin gezmeye eşiniz ağırlasın çok değerli ailesini

Benim ailem bile arkamda değil ki onların gelip bende kalmasını haklı buluyorlar vallahi kafayı yemek üzereyim

Benim ailem bile arkamda değil ki onların gelip bende kalmasını haklı buluyorlar vallahi kafayı yemek üzereyim
Bir önceki jenerasyonu bakış açısı farklı olabiliyor.
Bir de kaç kişi misafir geldiler ve kaç gün kaldılar o da önemli. Okul tatillerinde Bir haftalık tatil de var üç ay da. Eş ailesini ağırlamaya bayılmayız haklı olarak ama birkaç günse idare edilebilir.

Ya eşinizin ailesi öyle cart diye gelip kalamaz ne münasebet? Ama çalışmayan bir insan ne diyerek rest çekebilir onu bilmiyorum. Kapıya koysanız kira bile ödeyemezsiniz. Bir şekilde ise girin sonra rest cekin. Hayat böyle geçmez, herkes kendi evinde kalsın.

Kalmak zorundalar ise yapacak bir şey yok.
Ama okullar tatilken gelmelerini kabul etmeyin ya, eşiniz asıyorsa assın suratını. Hep böyle mi devam edecek, bilsin ya sınırlarınızı

Misafirden nefret hele ki akraba misafirden tam nefret yani. Yaranamazsin da, kesinlikle sinirini koymalisin. Koymazsan cok cekersin esin de kavga ederse etsin bunun yuzundrn araniz bozulacaksa bozulsun. Aktif cinsellik yok, huzursuz evlilik daha 5 aylik bir de. Ilerisini dusun ve su an assla cocul filan yapma korun.

Ailenizin lafi Allahin emri degil, ailem bile boyle diyorken ben haksizim dusuncesini kafanizdan silin. Bu sizin hayatinizi ilgilendiren bir konu neticede. Ikincisi kesinlikle korunun cocuk yapmayin. Evet evlilik bu degil. Cinsel hayat da bundan cok etkileniyor yani belki bazilari kavgali da olsa libidosu yuksek oldugu icin yukselebiliyordur ama mesela benim icin tamamen bitti bu tarz sorunlar yuzunden kocama karsi hicbir cekim hissedemiyorum. Ilk zamanlar aklima gelince nasil oyle hissediyormusum diyorum. Bence birkac ay dusunun tasinin tartin. Hisleriniz ayniysa bosanmayi tercih edin yol yakinken. Bir de meslegim de meslegim diye dusunmeyin ekonomik ozgurluk o kadar onemli bir sey ki atacaginiz her adimi etkiler. Devam etmek istiyorsaniz da kayinailenizi tatillerde agirlamak istemediginizi acikca soyleyin ve kocanizin tavrina gore hareket edin. Kimse icin egilip bukulmezseniz hem gercek yuzler ortaya cikar hem de karar almaniz kolaylasir. He kendi aileniz olsaydi baska dusunecektiyseniz bu durumda bu ikililik oluyor o zaman evlilik size gore degilmis derim ama eger ki kendi ailem de olsa ayni dusunurdum diyorsaniz malesef sorun esinizde.

Önümüzdeki ay 15 tatile giriyoruz ya hani tam 15 gün geleceklermiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…