Kızlar beta da bu durumu yaşayan var mı ?

Bende zaten en büyük gebelik belirtisi bel ağrısıydı bazen hafif bazen şiddetli oluyordu ve göğüs hassasiyetiydi. Kasıkta ara ara sancı ve batma hissi oluyordu tek tarafta normalde regl de bu ağrıları yaşamıyordum ben ondan dolayı çok şüphelenmiştim. Ama dediğim gibi bazen sonuç negatif oluyor kanda bence birkaç gün sonra yeniden kan verin regl olmazsanız. Umarım güzel haberlerinizi alırız🥰 stres yapmayın negatif çıkması normal henüz bir gün gecikmiş sadece geç döllenme olmuş olabilir 2 3 gün sonra tekrarlayın
İnşallah dediğin çıkar canım korkmuyorda değilim yani bel ağrım yüzünden ayakta duramıyorum yatıyorum hep

Ne yaptin gorustun mu?
Abla kese göründü 9 cm
Benden bir iki damla kan gelmişti dün hemde eşimle kan uyuşmazlığımız var.bunları söyledim
Düşük tehliken var dedi progestan diye bir ilaç yazdı
İnşallah bir sıkıntı çıkmaz

Eklentiler

• IMG_20240320_145444.jpg
    IMG_20240320_145444.jpg
    99 KB · Görüntüleme: 17
Kuzum altta arkadaş yazmış ve bende normal olduğunu düşünüyorum. Muhakkak saat farkının olduğunu düşünüyorum, yani neredeyse 6 günlük bir artış ise çok normal.
Doktorda kese ve kalp atışı duyunca da bizi bilgilendir olurmu❤️
Abla kese göründü 9 cm
Benden bir iki damla kan gelmişti dün hemde eşimle kan uyuşmazlığımız var.bunları söyledim

Eklentiler

• IMG_20240320_145444.jpg
    IMG_20240320_145444.jpg
    99 KB · Görüntüleme: 15
Abla kese göründü 9 cm
Hayirli olsun insallah saglikla sihhatle dogar bebegin 🤍 progestan kullanan cok arkadas var, hic stres yapma bak kullananlarin dusugu olmadi bi sekilde atlattilar bu donemi hatta ben benim doktor bana da yazsin ne olur ne olmaz dedim ama yazmadi doktor. Elbette ki hareket et ama olabildigince dinlenmene bak. Uzan, uykun olunca uyu. Normalde acik pembe ve kahverengi kanamalara onemsiz diyor doktorlar, yalnizca kirmizi renk taze kanama olunca kontrol etmek istiyorlar ama senin kanaman olunca muhakkak doktora haber ver, kan uyusmazligi oldugu icin senin daha doktor bilgisi dahilinde ilerlemen lazim. Epey de kocaman olmus kese :) her sey yolunda gidecek insallah.

Abla kese göründü 9 cm
Hayırlı olsun🥰 keseyi kaçıncı haftada gördünüz acaba hcg değeriniz kaçtı ?

Abla kese göründü 9 cm
Tebrrriiikkkk ederimmmmmmmm balımmm🥰🥰🥰❤️❤️❤️ ay miniciiiikkkkkk🌸🌸🌸
Aşkım hiiiiç korkma. Progestanı vajinal 3 ay boyunda günde 6 adet kullandım. Bebeğin tutunmasını sağlıyor ve rahim duvarını kuvvetlendiriyor progesteron hormonunu yükseltiyor. Saatlerine mutlaka çok dikkat et progestanın🥰🥰

Abla bana
Aşkım hiiiiç korkma. Progestanı vajinal 3 ay boyunda günde 6 adet kullandım. Bebeğin tutunmasını sağlıyor ve rahim duvarını kuvvetlendiriyor progesteron hormonunu yükseltiyor. Saatlerine mutlaka çok dikkat et progestanın🥰🥰
Çok teşekkür ederim abla 🥰🥰🥰
Abla Eczaneci progestanı ağızdan al dedi ama sıkıntı olur mu ki

Hayirli olsun insallah saglikla sihhatle dogar bebegin 🤍 progestan kullanan cok arkadas var, hic stres yapma bak kullananlarin dusugu olmadi bi sekilde atlattilar bu donemi hatta ben benim doktor bana da yazsin ne olur ne olmaz dedim ama yazmadi doktor. Elbette ki hareket et ama olabildigince dinlenmene bak. Uzan, uykun olunca uyu. Normalde acik pembe ve kahverengi kanamalara onemsiz diyor doktorlar, yalnizca kirmizi renk taze kanama olunca kontrol etmek istiyorlar ama senin kanaman olunca muhakkak doktora haber ver, kan uyusmazligi oldugu icin senin daha doktor bilgisi dahilinde ilerlemen lazim. Epey de kocaman olmus kese :) her sey yolunda gidecek insallah.
İnşallah hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli doğar Yavrucum
Kan uyuşmazlığı için kanaman devam ederse hemen acile git uyuşmazlık iğnesi vurdur dedi
Progestanı da ağızdan günde bir defa al dedi

İ
Abla bana

Çok teşekkür ederim abla 🥰🥰🥰
Abla Eczaneci progestanı ağızdan al dedi ama sıkıntı olur mu ki
Eczacın doktorun önerdiği kullanma talimatını söyler kuzum öyle uygun gördüyse öyle kullan.
Ben hiç oral kullanmadım hep vajinaldi doktorum bu şekilde önermişti.

Abla kalp atışlarını ne zaman diyebiliriz

X