Kızlar bi akıl verin Tek çocukla boşanmaya zor karar verebilmişken hamile olduğumu öğrendim..

Benim aklımda boşanma yoktu eşimle aramız iyiydi çocuğuda planlayarak denemeye başlamıştık ama bu tartışma
Ozaman eşiniz biliyor hamile oldugunuzu kan verdiginizide görmüş konu çarşamba açılmış bence barıştılar bunlar birde cok basit bir bahane gibi geldi iyiyiz normalde diyorsunuz

Barışmışlar hayırlısı olsun diyelim

Hamile olduğunuzu söylemeden aranizi çaktırmadan yavaş yavaş düzeltin.

Anladığım kadarıyla güzel giden bir evliliğimiz var.

Bırakın anasının bacisinin peşini hayatınıa bakın .

Adamdan ses çıkmadığını göre zaten istemiyor boşanmak. Sizde konuyu bir daha açmayın.

Aranız duzeldiginde de hamile olduğunuzu söyleyin .

Ben hiç evlenmedim ama aldatma şiddet ve eş tarafından kadını sürekli aşağılama,küçümseme yoksa çocuk olmasa bile boşanma taraftarı değilim.Şayet hep mutsuzsanız bu evlilikte iş değişir.Çocuk aldırmak da kolay bir iş değil.Aldırmakla iş bitmiyor çünkü çocuk rahminize düştüğünde duygusal bir bağ oluşuyor şayet, Allah korusun, tecavüz sonucu olmadıysa.Kimsenin evliliği dört dörtlük değildir.

Çok özür dilerim ama boşanmak istediginiz sorun yasadığınız adamla nasıl birlikte oluyorsunuz? Yani bana tuhaf geliyor o yüzden soruyorum.

Canım aynı durumu ben yaşadım ikiz çocuk elimde boşanma arefesinde hamileymisim öğrendim gene de çıktım evden buraya yazdım çizdim ağladım ama ona tek söz mesaj görüşme yapmadım 3 ay avukatla boşanmayi kabul ettiğimi hatta hemen olmasını istediğimden anlaşmalı olarak protokol istedim bakti ki ciddiyim çocukları alacam ama dedi vermem ama gene de dik durdum psikoloğa gittim bu süreçte hep kararlarım mantıklı olsun istedim hamileydim sonuçta duygusaldim nafaka tazminat hatta attığı dayağa karşılık darp raporu bile almayacak dedim yeter ki hemen boşanalım diye adam 369 derece döndü ciddiyeti görünce düzeldi çıktı 27 saatlik yol geldi barıştık şimdi eskiye göre mükemmelliği yaşıyorum ama senin umudun yoksa işinde ailende var madem önüne bak benim çocuklara bakacak bir annem dahi olsaydı sanırım barışmazdim umudum güvenim yoktu

Valla onu korunmadan ilişkiye girmeden önce dusunecektiniz zaten bosanacak kadar herşeyi bitirmiş bir insan hiç bir sekilde ilskiyede girmezdi çocuğu aldirirsan da günahı büyük iki yakan bir araya gelmez soyliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…