Kızlar bi bakar mısınız?? Burun estetiği hakkında

Sevgiii38

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Mart 2021
148
55
Kızlar merhabalar size bir sey sormak istiyorum bhnu nedense çok merak ettim😂 burnumdan ameliyat olalı 14 gun oldu boyle bir ssy olacak diye ekstra korumuyorum aslında normal devam ediyorum hayatıma bir tek yatarken düz yatıyorum ama bu burnu koruma işi ömür boyu devam edecek mi? Yani 1 2 yıl gecse de korumak mı lazım o eski rahatlık olmayacak mı bilen yazsın nolır be😂😂😂

Ben ameliyat oldum eşim uyurken kol attı yani doğum oldu kızım tekmeledi emaaan 😁

Ee olan kişilerden tardım istemiyor musun sonuçta . Amelşyat olmamış kişi mi sana yardım edecek üzülme bebeyim geçer alışırsın falan lafımı bekliyordun 🤣 etleri çok besliyorum o yüzden büyüyor 😁😁😁

Ee olan kişilerden tardım istemiyor musun sonuçta . Amelşyat olmamış kişi mi sana yardım edecek üzülme bebeyim geçer alışırsın falan lafımı bekliyordun 🤣 etleri çok besliyorum o yüzden büyüyor 😁😁😁
Öncelikle uzun yıl sürmüş bu yuzden sorma gereği duydum yoksa olmus kişileri bekliyorum tabiki. Bir de geçer alışırsın vs gibi laflar beklemedim soru sordum sadece alaycı davranarak beni değil kendinizi düşürürsünğz yine de sağolun iyi günler

X