Kızlar bi yardımcı olun lütfen gebelikle alakalı !!!🥺

rabiactn75

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2023
156
44
28
Herkese selam hızlı anlatıcam sokulmayın okurken

Pko hastalığım var ilaçsız ilk kez 23 ekimde adet gördüm
10 kasımda yumurtamın catladıgını gördüm ovülasyon testiyle
İlişki gerçekleşti bi kaç gün
14 de kahverengi lekelenmek oldu bir kez bu arada ayın 10 dan itibaren akıntım hiç geçmedi
17sinde bu sefer 3-4 damla pembe lekelenme oldu
Çatlamayı gördükten sonra 12 den beride bel ağrısı kaşık ağrısı adet olacakmışım gibi ağrılarım var ve hala devam ediyor açıkça belirtilerimi yazıyorum cevaplarken yaşayan ve gebe çıkanlarda söyleşim lütfen

Belirtiler ;
Yemek yedikten sonra mide bulantısı ( kusma yok ) sadece mide karışması
Aşırı gaz
Kasıklarda ağrı
Karın şişliği
Baş ağrısı
Ara ara pembe lekelenme

Bu arada adete 7 gün kala erken gebelik testi negatif
Kanda verdim negatif

Erken kan vermissiniz. Bir hafta daha bekleyip kan tahlilini tekrarlayin.

Herşey negatif belirtiler hala var sıkıldım çok bide aşırı depresifim karamsar ara ara ateş basıyor avazım çıktığı kadar bağırasın geliyor 🥹

Adet olmayı beklerken tüm belirtilerim de varken hayatımda ilk defa inanılmaz duygusal ve herşeye ağlar olmuştum. Adet öncesi hiç göğüslerim ağrımazdı ama onlarda da şişkinlik ve ağrı hassasiyet vardı. Karnım da biraz şişmişti. 10 gün kadar geçti hala niye adet olmadım diye düşünüyordum meğer hamileymişim🤭 testi de sonradan akıl ettim sürpriz olmuştu bize. İnşaallah sizde hayırlısıyla hamilesinizdir🤗

14 de kahverengi lekelenmek oldu bir kez bu arada ayın 10 dan itibaren akıntım hiç geçmedi
Çatlamayı gördükten sonra 12 den beride bel ağrısı kaşık ağrısı adet olacakmışım gibi ağrılarım var ve hala devam ediyor açıkça belirtilerimi yazıyorum cevaplarken yaşayan ve gebe çıkanlarda söyleşim lütfen

Belirtiler ;
Aşırı gaz
Kasıklarda ağrı
Karın şişliği
Baş ağrısı
Ara ara pembe lekelenme

Kanda verdim negatif
Çok erken test yapmışsınız adette 1 2 gün öncede erken gebelikte çıkabilir yada adeti bekleyin

Cumartesi günü adet olamam lazım eğer ki olmazsam kan mı vereyim yoksa erken gebelik testi mi yapsam acaba umudum hiç yok sanmıyorum olduğunu ama :)

Belirtiler ;
Aşırı gaz
Kasıklarda ağrı
Karın şişliği
Baş ağrısı
Ara ara pembe lekelenme

Kanda verdim negatif
psikolojik de olabilir içini karartmak istemem ama hafta 10 gun sonra tekrar yap ben de mesela pcos var 2 senedir doktora gidiyorum aralıklarla deniyoeum flan tutmuyor olmuyordu akışına bıraktım bi süredir ve sen gibi bende bu ay yumurtlama testine başladım ilac ictim adet oldum sonra yumurtlama testinr başladım ve adetim bittikten sonra hemen pozitif gösterdi ve degerlendirdim bi kaç gün 5 gun boyunca pozitif cikti sonra 6.gun tekrar yapcaktim baktim kanama gelmis internetten bakip arastirirken yerlesme kanamasi olabillme ihtimali çöktü test yaptjm evde 2 tane pozitif çıktı hastaneye gittim orda da cikti 2 3 haftalık olarak yani bazen erkende gosterebiliyor gecte ve hala lekelenmem devam ediyor ara ara evde test yap erken gebelik testi

psikolojik de olabilir içini karartmak istemem ama hafta 10 gun sonra tekrar yap ben de mesela pcos var 2 senedir doktora gidiyorum aralıklarla deniyoeum flan tutmuyor olmuyordu akışına bıraktım bi süredir ve sen gibi bende bu ay yumurtlama testine başladım ilac ictim adet oldum sonra yumurtlama testinr başladım ve adetim bittikten sonra hemen pozitif gösterdi ve degerlendirdim bi kaç gün 5 gun boyunca pozitif cikti sonra 6.gun tekrar yapcaktim baktim kanama gelmis internetten bakip arastirirken yerlesme kanamasi olabillme ihtimali çöktü test yaptjm evde 2 tane pozitif çıktı hastaneye gittim orda da cikti 2 3 haftalık olarak yani bazen erkende gosterebiliyor gecte ve hala lekelenmem devam ediyor ara ara evde test yap erken gebelik testi
Benim sanırım bu ay olmadı ya adetimi bekliyorum oda gecikti 2 gün sanırım bu ay çok fazla stres yaptım dün gece test verdim 2 cıktı yine belki de yumurtlamamı yakalayamadım oda olabilir yada yumurtlama elde edemedim oda olabilir neyse hayırlısı değilmiş demekki bu ay bende senin yaptığın gibi salacağım belki ocağa kadar gebe kalırım :) hayırlı olsun bebeğin umarım sağsalim eline alırsın 🫧💖🙏🏻

Belirtiler ;
Aşırı gaz
Kasıklarda ağrı
Karın şişliği
Baş ağrısı
Ara ara pembe lekelenme

Kanda verdim negatif
Adet gecikmesini bekleyin genelde 5gun gecikince belli oluyor

Benim sanırım bu ay olmadı ya adetimi bekliyorum oda gecikti 2 gün sanırım bu ay çok fazla stres yaptım dün gece test verdim 2 cıktı yine belki de yumurtlamamı yakalayamadım oda olabilir yada yumurtlama elde edemedim oda olabilir neyse hayırlısı değilmiş demekki bu ay bende senin yaptığın gibi salacağım belki ocağa kadar gebe kalırım :) hayırlı olsun bebeğin umarım sağsalim eline alırsın 🫧💖🙏🏻
Biraz adet gecikmesini bekleyin pcoslularda yumurtlama gec oluyor ya da ikinci yumurtlamada olabilir, benimde hafif pco var adet gunumume 4 5 gun kala yapsam hic cikmaz adet gunu bile çikmaz hep 3 4 gun gecikince ögrenirim şuan hamileyim ve bu belirtilerin hepsini yasadim ama yanıltıcıda olabilir Allah hayırlı evlatlar nasip etsin🌸

Belirtiler ;
Aşırı gaz
Kasıklarda ağrı
Karın şişliği
Baş ağrısı
Ara ara pembe lekelenme

Kanda verdim negatif
Benimde sizin gibiydi tek fark kanama lekelenme olmadı adete 6 gün kala silik çizgi cıktı kan verdim sonra hamıleyım

Adet gecikmesini bekleyin genelde 5gun gecikince belli oluyor
Geç döllenme de olabilir regl hormonlarindan dolayı pozitif görende çok oldu burda öyle biseyde olabilir bekle bakalım kırmızıyı görene kadar umut vardır hep
Bence olsa kanda mutlaka çıkardı ya artık öyle düşünüyorum bu aydan ümidimi kestim ara kanamalar çok yaşadım ama olmadım

X