Gebeliğe Hazırlık kizlar cok moralim bozuk idrar testiyle gebelik testi yapanlar akin lutfen!!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

mehaycım idrar testi için erken değilmi ???
benım arkdaşım aşılama ile 3üz hamiş kalmıştı ve inan idrarda çıkmadı :))
kanda çıktı hamiş Olduğu
hem bak 3.aşılamanda hamiş kalmışın bi şekilde
bak ben 4yıldır yumurtlama takibi 2 aşılama oldum
ama Hiççç hamiş olamadım şimdiye kadar bakalım kısmet mayısa,taki 3.aşılamada
en azından sen gebe kalabildiğini biliyorsun bu Bile Gusel bence inanki ...
bence Sen kantestide yaptır..
evet Canımız acıyor ama elimizden bişe Gelmiyor Bitanem
a.s.

evet canim Allaha sukurler olsunki bir kere oldu dusukle sonuclandi ama oldu sukur...insallah sende benim gibi 3. asilamanda hamis olursun...canim 6 mayista kan testi yaptiricam eger adet olmassam o zamana kadar tabi...:çok üzgünüm:

canım benim sakın sitres yapma moral bozukluğu hiç iyi olmaz senin için... zor biliyorum ama beklemek zorundayız ben de ısı takibi yapıyordum ısım 36.6 lardaydı ama gecikdiği ilk gün sabah ölçtüğümde 37.8 di ama bir iki gün böyle sürdü şimdi gene 36.6 yada 5 yani düşük bence sen ısı olayına da fazla takılma derim ben çünki herkez de farklı olabilir hem bence erken daha kesin konuşmak için en sağlıklısı kanda gebelik testi umarım beklediğin sonucu alırsın...

insallah canim ...tek dilegim bu Allahtan buradaki butun isteyen bebek hasretiyle yanip tutusan arkadaslarimin hamis olmasini cani gonulden istiyorum...cunku bunun acisini yasayan biliyor!!!

ahh mehayım benim. burada tanıştığım ve biranönce hamiş olmasını istediğim ve hep dua ettiğim kişilerdensin gerçekten söylüyorum.

inşallah canım hayırlısıyla tutar sen üzülme. bu ay olabilir bak bekle bakalım süpriz yapıcak sana annesiii

canım galiba benimde bugün yumurtlama günüm. tahminimce. bakalım ölmeden yetişsek bariii :roflol: kaç saat yaşıyodu bu yumoşlar

ahh mehayım benim. burada tanıştığım ve biranönce hamiş olmasını istediğim ve hep dua ettiğim kişilerdensin gerçekten söylüyorum.

inşallah canım hayırlısıyla tutar sen üzülme. bu ay olabilir bak bekle bakalım süpriz yapıcak sana annesiii

canım galiba benimde bugün yumurtlama günüm. tahminimce. bakalım ölmeden yetişsek bariii :roflol: kaç saat yaşıyodu bu yumoşlar

Allah seni netmesin emi :roflol: bu moral bozukluguylada beni guldurdun...sırnaşık şey olmeden yetisseymis :)) esin nerde senin aksam eve gelmiyecekmi yetisirsin korkma :roflol:

canim 24 saat yasiyor yumoslar esin 24 saat icinde evde olursa yetisirsiniz :)))

canim 24 saat yasiyor yumoslar esin 24 saat icinde evde olursa yetisirsiniz :)))

olur inşallah kııızzz sırnaşık şey neyse adam eve gelir gelmez adamın üstüne atliiiim ben en iyisi. bizim yumoş ölmeden. dayan yavrum baban yetişecek sana jeyyar

olur inşallah kııızzz sırnaşık şey neyse adam eve gelir gelmez adamın üstüne atliiiim ben en iyisi. bizim yumoş ölmeden. dayan yavrum baban yetişecek sana jeyyar

cok guldurdun beni :)) bende esin uzakta calsiyor falan sandim madem aksam geliyor bu telas ne anacim:roflol: yumoslar bahanemi yoksa sırnaşık şey

mehaycım inş hamıssın dır cnm kan testın sonuclanmadan umıtsızlıge kapılma duaları senınle

cok guldurdun beni :)) bende esin uzakta calsiyor falan sandim madem aksam geliyor bu telas ne anacim:roflol: yumoslar bahanemi yoksa sırnaşık şey

yok be canıııım :eek: eşim doktor nöbet falan verirler bugün onların napacağı belli olmaz. :eek: eheee eheeee

insallah vermezler diyelim o zaman madem yumoslar beklemede fazla bekletmemek lazim oyle degilmi???:emir_bebek::emir_bebek:

ayy inşallah canım. çok istiyorum ama ısrarcı da olmamak lazım. ama elimde değil yaklaşınca sapıtıyom işte yine çocuk da çocuk diye.:eek:

ayy inşallah canım. çok istiyorum ama ısrarcı da olmamak lazım. ama elimde değil yaklaşınca sapıtıyom işte yine çocuk da çocuk diye.:eek:

valla onceleri bende boyleydim ama baktimki olmuyor biraktim artik..zaten onu dusunerek yapincada olmazmis ...ne yapicaz bilmem dusunmemek insanin elinde degil isimiz zor valla..Allah yardimcimiz olsun!!!fisfisfis

valla onceleri bende boyleydim ama baktimki olmuyor biraktim artik..zaten onu dusunerek yapincada olmazmis ...ne yapicaz bilmem dusunmemek insanin elinde degil isimiz zor valla..Allah yardimcimiz olsun!!!fisfisfis

düşünme diyolar ama gel de düşünme işte. çevrende de bi sürü hamile olunca. gözüne gözüne sokuyolar işte. gel de düşünme.

düşünme diyolar ama gel de düşünme işte. çevrende de bi sürü hamile olunca. gözüne gözüne sokuyolar işte. gel de düşünme.
aynen canim..bende bir ara yolda hamile kadinlarin karnina baka baka yuruyordum ,bazen goz goze geliyorduk cok utaniyordum:çok üzgünüm:

canim saol insallah vardir bu sefer cok yoruldum artik cunku...sen ne yaptin canim???

cnm ben hala dınlenıyom dr dusuklerın sebebı ıcın arastırma yaptı tahlıl felan bıse cıkmadı kramozonlara (genetık )bakıldı bıse cıkmadı hsg yapıldı tupler acık cıktı bıse cıkmadı bıde benı azarladı gıt kafanı bosalt sen kendın hamıs kalırsın dedı bende beklıom ıste bole

ya arkadalaslar ben de ptesi gunu idrar testı yaptım negatıf cıktı.Ama 30 nisan da olmam gerekıyordu 2 gun gectı bılmıyom acaba ben de hamıle olabılırmıyım.İnsallah olur arkadaslar.Allah hepımıze saglıklı nur topu gıbı evlatlar nasıp etsın.

ya arkadalaslar ben de ptesi gunu idrar testı yaptım negatıf cıktı.Ama 30 nisan da olmam gerekıyordu 2 gun gectı bılmıyom acaba ben de hamıle olabılırmıyım.İnsallah olur arkadaslar.Allah hepımıze saglıklı nur topu gıbı evlatlar nasıp etsın.

p.tesi test yapmıssın canım.üzerinden 5 gün geçmiş.o zaman cıkmasa bile şimdi çıkabilir.benim bir arkadas test yapmıstı.çıkmadı.ertesi gün tekrar yaptıgında pozitifti.bir gün bile çok farkediyor yani.

X