Gebeliğe Hazırlık kizlar cok moralim bozuk idrar testiyle gebelik testi yapanlar akin lutfen!!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kizlar bu ay 6. silamami yaptirmistim ve 6 mayista kan testi yapilacakti gebelik varmi diye ...ve daha 4 gun olmasina ragmen dayanamayip idrar testi yaptim negatif...sizlerden sanirim 4-5 gun kala idrar testi yapip pozitif sonuc alanlar vardi...bana sonuclarinizi yazarmisiniz...kac gun kala yaptiniz ve sonuc neydi????senağlamasenağlama

Arkadaşım idrar testleri bazen yanıltıcı olabiliyor benim reglim gecikti 5 kez 4 gün arayla test yaptım negatif cıktı hep daha sonra doktora gittim bi sorunmu var acaba die 5 haftalık gebe çıktım şuan 5 aylık hamileyim hayırlısını dile Allah (c.c) dan bozma moralini.

kızlar kafam çok karışık acaba hamilemiyim göğüslerim hiç böyle olmamıştı adetime 15 gün kala göğüs uçlarım acımaya başladı sonra pıtırcık oluştu halka genişledi şimdi süper acıyolar dokunmak yasak yane bugün dr gittim kan sayımı göğüs ultrosonu yaptırdımhepsi normal kanda gebelikde akşam 6 da belli olcak meraktan çatlıcammmm offffff

canım benim inşallah hamişsindir ve bize buradan müjdeli haberi verirsin....
nedir bu yaaa ...
ARTIK GÜLSÜN BU YAŞLI GÖZLER....
BOŞ KALAN KUCAKLAR DOLSUN... RABBİME BEBEK DİYE YALVARAN YAKARAN DUALAR KABUL OLSUN...
bende her ay yıkılmaktan bıktım,dibe vurmaktan usandım....

canım benim inşallah hamişsindir ve bize buradan müjdeli haberi verirsin....
nedir bu yaaa ...
ARTIK GÜLSÜN BU YAŞLI GÖZLER....
BOŞ KALAN KUCAKLAR DOLSUN... RABBİME BEBEK DİYE YALVARAN YAKARAN DUALAR KABUL OLSUN...
bende her ay yıkılmaktan bıktım,dibe vurmaktan usandım....

canim bu ettigin guzel duaya cani gonulden tum bebek isteyen arkadaslarim ve kendim adin amiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnn diyorum!!!a.s.a.s.

p.tesi test yapmıssın canım.üzerinden 5 gün geçmiş.o zaman cıkmasa bile şimdi çıkabilir.benim bir arkadas test yapmıstı.çıkmadı.ertesi gün tekrar yaptıgında pozitifti.bir gün bile çok farkediyor yani.

evet canim kesinlikle haklisin...bnde o yuzden yine irar testi yapicam, sali gunu kan testi dedi doktorum bekleyemiyorum o zamana kadar!!!

kizlar yeniden dayanamayip test yaptim yine negatif cikti sanirim yine olmadi cok uzgunum :KK43:(((

kizlar yeniden dayanamayip test yaptim yine negatif cikti sanirim yine olmadi cok uzgunum :KK43:(((

canım üzülme.... inş birgün bebişin olur biliyorum beklemek çok zor insan zaman geçtikce daha da üzülüyor ama içini ferah tutki olsun Şeniz hem idrar testleride çok fazla doğru çıkmayabiliyor sen genede bekle adet olmazsan tekrar test yaparsın

Mehaycım ısıyı felan karıştırma şimdi.O kadar da takip etme canım ya.Bak sonra üzülüyorsun böyle.

Ben tam adet günü idrar testi yaptım hafif silik çizgi vardı.

Kaldı ki ben adetten 6 gün önce kan testinde biliyordum.Yinede idrarı merak etmiştim.

Hiç belli olmuyor idrar testi sende biliyorsun bunu şimdiden kendini niye böyle harap ediyorsun.Bi adet günün gelsin kan testi yaptır,belki tutmuştur canım.Stres çok zararlı hem tutuysa.

Mehaycım ısıyı felan karıştırma şimdi.O kadar da takip etme canım ya.Bak sonra üzülüyorsun böyle.

Ben tam adet günü idrar testi yaptım hafif silik çizgi vardı.

Kaldı ki ben adetten 6 gün önce kan testinde biliyordum.Yinede idrarı merak etmiştim.

Hiç belli olmuyor idrar testi sende biliyorsun bunu şimdiden kendini niye böyle harap ediyorsun.Bi adet günün gelsin kan testi yaptır,belki tutmuştur canım.Stres çok zararlı hem tutuysa.

ahhh canim keske tutmus olsa hem isiyi hergun olcmuyorum canim SIKINTI basiyor iki gun olctum sadece...canim senin adetten 6 gun once kac cikmisti kanda???kiz nerden anladinda test yaptirdin merakmi ettin nasil oldu???

Merhaba Kızlar,

Bende merakla bekleyenlerdenim.12 gun once catlatma iğnesi oldum ilişkiden 8 gun sonra kan tahlili yaptırdım beta hcg5.69 cıktı ertesi gun tekrar yaptırdım 4.68 cıktı.Adetime hala 4-5 gun var.Siz kan tahlili tecrübelerinizi soylermisiniz?

eğer polikistik over hastasıysan testlerde silik cıkıyor veya daha gec belirti veriyor bazende asılamarda tutmaya biliyor tedaviyi bıraktıktan sonra oluyor benim öyle oldu tedavi süresince okadar stresliydimki ağlama nöbetlere bile geciriyordum 4 asılama oldu ama hic biri tutmadı ama artık olmayacak demeye basladım cünki tam bir yıl düzenli her ay ilacla ilacsız yumurtlama takibi yapıldı en son 4 asılama hic bir sey olmadı ama bıraktıktan 2 ay sonra kendiligimden hamile kaldım ama hic aklıma hamile olacağım bile gelmedi okadar tedaviden sonra kendilginden olacağı stres cok etkili kendini baska seylerle meskul etmeye calıs baska seyler düsün ve kendini yıpratma doğacak cocukların icin sağlıklı bir anne lazım:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: allah sana böyle emir bebekler verir insallah

benimde kan testinden önce idral testim negatif çıktı...p.tesi kan testi yapılacak..bugünde çok ağrım var adet sancısı gibi....korkuyorum

bende iki kere idrar testi yaptım negatif pazartesi kanda baktırcam bakalım ne olcak

X