Kizlar cok zor durumdayim bir bakin ne olur

Acil doktora gifin ,o apse kana karisir zehirler sizi mazallah bide hamilesiniz

benim annemde de hamilelik sırasında büyük ucu olmayan sivilceler çıkarmış lokumu ezip o bölgeye pamuk yardımıyla bantlarmış sabaha kadar lokum onu çekip patlatırmış inşallah sana da bir faydası olur

Kizlar hepinize tesekkur ederim. Cumartesi gecesi kontrol.ettigimde ucununn cikmis oldugunu gordum esim igne ile dokundu oluk oluk pis iltihap.akti bir bucuk gun. Akmasi bile eziyet vericiydi simdi az da olsa cok sukur daha rahatim en azindan tuvalete gidebiliyorum. Dr a gittim.sabah o da muayene etti dogum sonrasi tamamen bisaltilmasi gerekiyo dedi antibiyotik verdi uff icim cok huzursuz antibiyotimten dolayi. Hamileliginde cok antibiyotik kullanan var mi. Cunku daha once dis icin de iki kez kullanmistim.

Doktor gebe olduğunuzu bilerek, gebelerin kullanmasına sakınca olmayan bir antiyotik yazmıştır merak etmeyin ve kullanın. Geçen sene mastit olduğumda doktorun verdiği tedaviye ek olarak, iltihablı bölgeye sarımsak ezip, antibiyotikli merhemle karıştırıp kapatmıştım.Apsenin olgunlaşıp, açılmasına ve boşandıktan sonra yaranın iyileşmesine faydası olmuştu.Kendi boşalmazsa, neşterle kesik açıp boşaltacaklardı. Şükür gerek kalmadı. Geçmiş olsun.

Bendede olmuştu. Soğanı tam olarak sobada pişirip sorunlu bölgenin üzerine koymuştum. Sabaha kadar kaldı. O gece baya ağrıttı ama sabah o bölge patlayıp iltihap aktı ve tamamen geçti. Birdaha öyle bir sorunum olmadı. Bana çok iyi gelmişti. Siz hamile olduğunuz için birşey diyemiyorum. Geçmiş olsun
Merhaba acaba senin de mi kıl dönmesiydi bende de o sorun oldu ama apseyi cerrahi müdehale ile aldılar tekrar olma riski var dediler .
Sonra dan çıkmadı mı

Kıl dönmesi gibiydi. DOktora gitmeden kurtulduğum için tam bilemiyorum. Sonradan aynı şekilde hiç olmadı. Sadece o yer nadir kızarıp kaşınıyor. Terliyor gibi Ağrı sızı yok .

X