Kizlar dolandırıldım yardım

Karskola değil savcılığa gidin. Kardeşim benzer şekilde dolandırıldı. Ben adamların sürekli değiştirdikleri siteleri ifşa sayfaları açtım. Üç dolandırıcı bunlar. Geçen gün biri yazdı. Paranızı geri göndereyim, şikayeti geri çekin. Karım hamile ve yakalama kararı çıkartıldı yazmış. Sadece mahkemede görüşeceğiz yazdım.
Ay inşallah yakalama kararı çıkartılır. Savcılığa gideceğim bugün fotoğraflarla orada yardımcı olurlar dimi? Siz nasıl bir yol izlediniz? 5 yıl hapis yer inşallah gıcık pislikler

Savciliga giderken dilekce yazdirmaniz lazim. Arzuhalciler oluyor. Kesinlikle sikayetci olun. Belki zararinizi tazmin edebilirsiniz ama bunlara bisey olmuyor.
Ben lisedeyken okula telefon goturmek serbestti. Telefonum calindi, okulun hademesi calmis. 6 ayda bulmuslar, 1 sene sonraya durusma verdiler. Aile baskısıyla telefonu calan kisi ve sattigi kisiden sikayetci olmadim, zararimin tazminini istedim, onuda calinti mal getirirler diye almadik. Dava kamu davasina donmus, suc kayitlari oldugu icin hapis istemis, bunlarda temyize gitmisler. Yargitay telefonu satin alana beraat, çalan kisiye düşme verdi. ustelik Bu salaklardan birisi kendini acındırmak için el kadar bebekle durusmaya girmişti. Ihtiyacim var demesine sakin aldanmayin. Meslek edinmislerdir bu isi.
Nasıl ya serbest mi bırakıldı yani? Neden hapis yemedi? İnşallah en az 5 sene hapis yer. Bugün savcılığa gideceğim ss ve dekontun fotoğraflariyla. Orada yardımcı olurlar dimi?

Ay inşallah yakalama kararı çıkartılır. Savcılığa gideceğim bugün fotoğraflarla orada yardımcı olurlar dimi? Siz nasıl bir yol izlediniz? 5 yıl hapis yer inşallah gıcık pislikler
Kardeşim savcılığa gidip şikayetçi oldu. WhatsApp konuşma çıktıları, dekont ve dilekçe götürdü.

Üzüldüm yaşadıklarınıza. Anlıyorum insan bazen gaflete düşebiliyor, sizin de boşluğunuza gelmiş. Savcılığa gittikten sonra gelişmeleri yazar mısınız süreç nasıl ilerleyecek biz de görelim. İnşallah paranızı alırsınız az bir miktar da değilmiş.
Tabi ki yazarım gerçekten basiretim bağlandı şimdi söyleyince çok saçma geliyor biliyorum ama o an her şey çok farklıydı

Kardeşim savcılığa gidip şikayetçi oldu. WhatsApp konuşma çıktıları, dekont ve dilekçe götürdğ
Dilekçeyi kendi mi yazdı?
Savcı bir müşterisi vardı. O yardımcı olmuş.

Kardeşim savcılığa gidip şikayetçi oldu. WhatsApp konuşma çıktıları, dekont ve dilekçe götürdğ

Savcı bir müşterisi vardı. O yardımcı olmuş.
Anladım inşallah orada yardım ederler benim hiçbir tanıdığım yök. Peki sizde neden hapis yemedi acaba? O kadar sinirliyim ki en az 1-5 yıl hapis yemesini istiyorum

Karskola değil savcılığa gidin. Kardeşim benzer şekilde dolandırıldı. Ben adamların sürekli değiştirdikleri siteleri ifşa sayfaları açtım. Üç dolandırıcı bunlar. Geçen gün biri yazdı. Paranızı geri göndereyim, şikayeti geri çekin. Karım hamile ve yakalama kararı çıkartıldı yazmış. Sadece mahkemede görüşeceğiz yazdım.
Pislik herif dolandırırken de karısı hamileydi.
Tabi öyle bir kadın varsa eğer...

Konu sahibi sitenin adını ver de Şikayetvar 'a yazalım madem.
Olay şöyle önce ilanı gördüm yazdım whatsapptan konuştuk ürünün faturasını fotoğrafını videosunu attılar sonra link attılar. Ödemeyi sahibinden param güvenceyle yapacaksınız diyor link atıyor. Link sahibinden… diye başlıyor. 250 TL param güvende bedeli kesiyor. İban numarası yazıyor yanında muhasebe departmanı yazıyor. Google a sahibinden param güvende şikayet yazınca benzer durumdaki kişileri gördüm ama iş işten geçmişti

X