Kizlar dolandırıldım yardım

Aynen öyle zerre inanmıyorum. Kardeşim o dönemde o kadar üzüldü ki...

Birçok kişi de benim kurduğum Instagram hesapları, şikayet var gönderileri ve bloglar sayesinde son anda yırttı.

İşin komik yanı ise bu adamlar bu işi geçen mart ayından beri yapıyormuş. Bizim Haziran'da başımıza geldi ve diğer kurbanlar ile mesajlaşarak üç kişiyi tespit ettim. Ardından sosyal medya yardımı ile yaşadıkları ili ve ilçeyi bulduk. Ama adalet ağır işliyor.
Allah bildiği gibi yapsın ya bu nası bi vicdansızlık aklım almıyor 🤦🏻‍♀️

Nasıl ya serbest mi bırakıldı yani? Neden hapis yemedi? İnşallah en az 5 sene hapis yer. Bugün savcılığa gideceğim ss ve dekontun fotoğraflariyla. Orada yardımcı olurlar dimi?
Size yazdıktan sonra o adamin aidni soyadını googleda arattim. Uyusturucu dolu araçla yakalanmış.
Ss lerin ciktsini alin

Bu kadar dolandırıcının ceza almadan elini kolunu sallayarak gezmesi, yaptığının yanına kar kalması ne acı. Zaten bunlar ceza alıyor olsaydı biraz caydırıcı olurdu, ne bu kadar dolandırıcı olurdu ne de mağdur. Gerçi cinayet işleyenler, ölüme sebebiyet verenler bile serbest bırakılıyor. Allaha emanetiz hepimiz. Geçmiş olsun konu sahibi. İnşallah paranı geri alırsın ve adam hakkettiği cezayı alır. Sana sabır diliyorum

Size yazdıktan sonra o adamin aidni soyadını googleda arattim. Uyusturucu dolu araçla yakalanmış.
Ss lerin ciktsini alin

Bu kadar dolandırıcının ceza almadan elini kolunu sallayarak gezmesi, yaptığının yanına kar kalması ne acı. Zaten bunlar ceza alıyor olsaydı biraz caydırıcı olurdu, ne bu kadar dolandırıcı olurdu ne de mağdur. Gerçi cinayet işleyenler, ölüme sebebiyet verenler bile serbest bırakılıyor. Allaha emanetiz hepimiz. Geçmiş olsun konu sahibi. İnşallah paranı geri alırsın ve adam hakkettiği cezayı alır. Sana sabır diliyorum

A aycoregimisali gittiniz m savcılığa? Neler oldu?
Kızlar çok teşekkürler inşallah paramı geri alırım ve inşallah 5 sene hapis yer. Şu an İstanbul Çağlayan adliye sarayındayım. Dilekçemi dekontu whatsapp fotoğraflarımı her şeyi verdim. Nöbetçiye kalmışız. Savcıyı bekliyoruz

Kızlar çok teşekkürler inşallah paramı geri alırım ve inşallah 5 sene hapis yer. Şu an İstanbul Çağlayan adliye sarayındayım. Dilekçemi dekontu whatsapp fotoğraflarımı her şeyi verdim. Nöbetçiye kalmışız. Savcıyı bekliyoruz
Icra?

Evet onu da soracağım savcıya. C1 müracaat kısmına dilekçemi fotoğrafları dekontu vs her şeyi verdim. Diğer insanlarla birlikte bekleme salonundayım şu an.
Kızlar o kadar çok dolandırılan var ki nolur dikkat edin
Icra farklı yerde onuda baslat mutlaka

Avukat bulun hemen ılamli icra başlatsin icra dairesine gidin yardimci olurlar dilekçe ce dekontla sizde açabilirsiniz
Ilamlı icra ne alaka ? Borcun varsa bu olabilir,yanlış mi biliyorum. Noter senedi vs lazım ilamli icra icin. Burada ki olay başka muhattabin adi bile meçhul. Dolandırıcılık bu...Dekont olsa nolur, karsi taraf bana borcu vardi yolladi der. Keyfine attı der. Der de der.

Ilamlı icra ne alaka ? Borcun varsa bu olabilir,yanlış mi biliyorum. Noter senedi vs lazım ilamli icra icin. Burada ki olay başka muhattabin adi bile meçhul. Dolandırıcılık bu...Dekont olsa nolur, karsi taraf bana borcu vardi yolladi der. Keyfine attı der. Der de der.
Demesiyle oluyor mu hani borca karsilik amac ne sizin avukatcilik mi ?
basima geldi soyluyorum

Ibana atmisiniz,üstüne 1 bardak su için. Site havuzunda para güvence altındadır ama işi waptan yurutmussunuz. Bulunacağını da sanmıyorum,işini uydurmuştur dolandırıcılar. Patates hat,x bir hesap gibi...Savcılığa şikayette bulunun tabi bir umut.
Merhaba savcılıktan şimdi çıktım. Numarayı bilgisayardan sisteme yazdılar sahibi olan kişiyi söylediler (iban ve whatsapptakiyle tamamen bağımsız) dediğiniz gibi savcı da patates hattır dedi. Gerekli evrakları verdim. İnşallah yakalanır🙏🏻

X