Kizlar dolandırıldım yardım

Kizlar selam kisaca özet geçeceğim.Gerçekten boşluğuma geldi ve dolandırıldım.
İnternetten sahibindenden elektronik cihaz alacaktım whatsapptan bana link attılar ben de tıkladım ve ibana parayı gönderdim kizlar gerçekten çok dalgındım boşluğuma geldi. Parayı gönderene kadar whatsapptan çok iyi konuşuyorduk ürünün fotoğraflarını faturasını vs attılar. 15bin TL yi gönderdikten sonra engellediler. Başka bir telefondan yazdım adam bitiğim nolur hakkını helal et vs dedi onu da engelledi.

Elimde olanlar : iletişim kurduğumuz telefon numarası whatsapp ekran resimleri, İban numarası ve İbandaki ad soyad.
Yarın bunlarla savcılığa gitmeyi düşünüyorum sizce bulunuyor mu? Bankayı ve internet sitesini aradım basbaya dolandırılmışım savcılıktan başka yapacak bir şey yokmuş. Bilgisi olan varsa Yardımcı olabilir mi?
Ay insan inanamıyor başına gelince ama biz de arabaya kapora atmıştık 8 bin tl adam sonra bizi engelledi aynı sizin ki gibi, birebir de aynı bilgilere sahiptik 2019 yılında dava devam ediyor bir bardak su tavsiye ediyorum biz öyle yaptık🙃 bu arada bizim site de sahibindendi

Ay insan inanamıyor başına gelince ama biz de arabaya kapora atmıştık 8 bin tl adam sonra bizi engelledi aynı sizin ki gibi, birebir de aynı bilgilere sahiptik 2019 yılında dava devam ediyor bir bardak su tavsiye ediyorum biz öyle yaptık🙃
Off hala bir gelişme yok mu yani😱

Off hala bir gelişme yok mu yani😱
Hayır aslında var ibandaki kişiyi facebooktan bulduk adı soyadı çok değişikti avukat tuttuk adamın fotoğraflarını bile dosyaya koyduk, dava açıldı adamla telefonda konuştuk.
Ama parayı alma açısından bi gelişme olmadı olacağına da pek umudum kalmadı açıkçası zaten adamın ilk vukuatı değilmiş

Hayır aslında var ibandaki kişiyi facebooktan bulduk adı soyadı çok değişikti avukat tuttuk adamın fotoğraflarını bile dosyaya koyduk, dava açıldı adamla telefonda konuştuk.
Ama parayı alma açısından bi gelişme olmadı olacağına da pek umudum kalmadı açıkçası zaten adamın ilk vukuatı değilmiş
Anladım benimkinin adı çok klasik yani bissürü hesap çıkıyor Facebook a yazınca. Peki siz adamla telefonda konuşunca ne dedi? Veya davada hapis durumu vs yok mu? Parayı geçtim ben artık en az 1-5 yıl hapis yatmasını istiyorum

O nasıl oluyor acaba o da savcılıktan mı? Hiçbir bilgim yok hiçbir tanıdığım da yok hukuk alanında. Bugün elimdeki fotoğraflarla ve dekontla savcılığa gitmeyi planladım bitek.
Avukat bulun hemen ılamli icra başlatsin icra dairesine gidin yardimci olurlar dilekçe ce dekontla sizde açabilirsiniz

Anladım benimkinin adı çok klasik yani bissürü hesap çıkıyor Facebook a yazınca. Peki siz adamla telefonda konuşunca ne dedi? Veya davada hapis durumu vs yok mu? Parayı geçtim ben artık en az 1-5 yıl hapis yatmasını istiyorum
Hapisler dolu katiller bile çıkıyor artık heralde yatarı olması için bi ceza alması sonra başka bi davadan bi ceza daha alması gerekiyormuş.
Ben yapmadım dedi ama oto yıkama da çalışıyor, iban onun ibanı, araba ruhsata erişimi kolay yüzde 90 oydu yani

Hapisler dolu katiller bile çıkıyor artık heralde yatarı olması için bi ceza alması sonra başka bi davadan bi ceza daha alması gerekiyormuş.
Ben yapmadım dedi ama oto yıkama da çalışıyor, iban onun ibanı, araba ruhsata erişimi kolay yüzde 90 oydu yani
Cok sinir oldum ya gerizekali

Of of inşallah yaptığı yanına kalmaz. En son beni engellemeden önce savcılığa gideceğim dedim bana diyo ki boşver uğraşma yol parana yazık. Gerçekten o kadar sinirliyim ki

Pislik herif dolandırırken de karısı hamileydi.
Tabi öyle bir kadın varsa eğer...
Aynen öyle zerre inanmıyorum. Kardeşim o dönemde o kadar üzüldü ki...

Birçok kişi de benim kurduğum Instagram hesapları, şikayet var gönderileri ve bloglar sayesinde son anda yırttı.

İşin komik yanı ise bu adamlar bu işi geçen mart ayından beri yapıyormuş. Bizim Haziran'da başımıza geldi ve diğer kurbanlar ile mesajlaşarak üç kişiyi tespit ettim. Ardından sosyal medya yardımı ile yaşadıkları ili ve ilçeyi bulduk. Ama adalet ağır işliyor.

Aynen öyle zerre inanmıyorum. Kardeşim o dönemde o kadar üzüldü ki...

Birçok kişi de benim kurduğum Instagram hesapları, şikayet var gönderileri ve bloglar sayesinde son anda yırttı.

İşin komik yanı ise bu adamlar bu işi geçen mart ayından beri yapıyormuş. Bizim Haziran'da başımıza geldi ve diğer kurbanlar ile mesajlaşarak üç kişiyi tespit ettim. Ardından sosyal medya yardımı ile yaşadıkları ili ve ilçeyi bulduk. Ama adalet ağır işliyor.
Ben de iş işten geçtikten sonra tamamen aynı şekilde dolandırıldığımı Google’daki yorumlardan gördüm…

Öncesinde baksaydım keşke :KK43:

bugün Çağlayan adliyesine gideceğim inşallah yardımcı olurlar
Disarda arzu halciler olur onlar da yardımcı olur bir memura anlatın olmadi birsey ısmarlayin yardimci olurlar bence orda avukat burosuda cok ne diyeyim cok geçmiş olsun

X