Anket Kızlar evlilik sitesinden düzgun bir adam bulabir miyiz?

Evlilik sitelerinden karakterli bir adam çıkar mı?

• Evet

OY: 6 4,5%
  • Hayır

OY: 47 35,6%
  • İmkansız

OY: 32 24,2%
  • Dikkatli olmak gerekiyor belki çıkar

OY: 37 28,0%
  • Bir yakınım buldu

OY: 10 7,6%

• Ankete Katılan
    132
Sosyal medyada o gördüklerinizin çoğunun internetteki tanışma sitelerinde fake hesabı vardır buna emin olun.aynı anda birçoğu kişiyle yazışıyordur..zira o sitelerin ilişki mantığı budur.yedekleme olayı diyelim buna.
Ben görücü usülü ile tanışıp evlendim ve görücü usülü ile boşanmadım tabii ki...anlaşarak ayrıldık.iyi bir eş değil ama çocuğuma iyi bir baba seçmiş oldum.Ayrılma sebebim aldatılma veya şiddet değil kesinlikle
Sebep uyumsuzluk oldu bizim için..mesleği insan ilişkileri olan biriyim kısaca şunu yazayım
Hiçbir şeyi görmezden gelmeyin ve her anlamda uyumlu olduğunuz kişiyi partner olarak seçin... bir üye beraber yaşamak yazmış doğru ama ülke koşullarında zır bir durum bunu biliyoruz
Kalben inanmadığınız hiçbir şeyi yapmayın,hayır demesini bilin...
Şunu da yazayım:günümüz koşullarında evlenmemiş olsaydım inanın ki evlenmek zor olurdu...
Çok teşekkür ederim aynen katılıyorum.
görmezden geldiğimiz her minik hata ileride yaşayacağımız büyük pişmanlıklara sebep oluyor aynen katılıyorum size Allah gönlünüze göre versin sizinde, bundan sonraki hayatınızda çok mutlu olun🙏

Çok teşekkür ederim aynen katılıyorum.
görmezden geldiğimiz her minik hata ileride yaşayacağımız büyük pişmanlıklara sebep oluyor aynen katılıyorum size Allah gönlünüze göre versin sizinde, bundan sonraki hayatınızda çok mutlu olun🙏
Sağol canım. İnşallah Allah, bize hayırlı olanı nasip kılar…

Tesadüfen tanıştığınız insanlada en çok konuştuğunuz görüştüğünüz yer internet oluyor. Önemli olan niyetini iyi tespit edebilmek ben nerede tanışıldığının bir öneminin kalmadığını düşünüyorum

2 aile tanıyorum 1i evlilik sitesi.diğeri mesleki forumda.2 aile de maşallah düzgün insanlar.mutlular.ama geçen sene tanıdığım bir yakınım kızcağız internetten tanışmış evlilik sitesi mi bilemiycem.adam 3 çocuklu evli çıkmış.aslında evlilşk sitesinden bulunca hemen evlenilmez .görüşülür.araştırma yapılır. Nüfus kaudına bakılır evli mi.çocuğu var mı.

X