Kızlar hamilelik belirtileriniz adetten kac gun once başladı

Ben bu hafta hasta oldum uzun zaman sonra, yanaklarım yanıyor ama vücudum üşüyor, üşüttüm mü acaba diyorum belirti mi diyorum kendime ama bilemiyorum

Ay vallahi bekliyorum sadece aşırı yorgunum yarın ola hayrola test yapacak mısın
Pazar günü düşünüyorum, geçmesini bekleyeceğim, belki regl olurum, belimde ağrı var, karnım ağrıyor, aslında grip oldum. Tüm bunlar ondan da olabilir, vücudum bitkin düştü, sıtma geliyor bana ama yüzüm yanıyor

Ama hayırlısı olsun inşallah olmazsa bir daha olmazsa yine deneriz Allahtan ümit kesilmez

Kızlar 7 martta adet oldum. adet biter bitmez ilişkiye başladık. 2 günde bir ilişkimiz oluyo akıntım normalde hep olurdu ilk defa bu ay denemeye başladık eşimle şuana kadar yoğun akıntım hiç olmadı. su damlası gibi bi iki damla sıvı akıntım oluyo şuan beyaz ya da kıvamlı değil. o yüzden yumurtlama dönemimi bilmiyorum bugün sol kasığımda batma başladı ve 2 gündür de sinir halim var adetin üzerinden 11 gün geçmiş gebelik varsa bu belirtiler bu kadar erken olur mu normal mi gebelik İlk aydan tutabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…