Gebeliğe Hazırlık Kızlar hamileyim :))))

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ayyy böyle hikayeleri okumak o kdar ümit veriyokiii. bende de çatlama sorunu var. 10gün önce rahim filmi çekildim 1haftadırda gynopol içiyorum ikisininde çok etkili olduğunu düşünüyorum. yarın kontrolüm var çatlatma iğnesine başlayacagım bu aydan çook ümitliyim bende

Gözün aydın rabbim saglicakla kucagina almayı nasip etsin insallah bnde pcosum. Evlenmeden önve senede 2 defa adet oldugumu bilirim. Cocuk dusunmeye basladgmda muayane icin gittigm doktor tedavisiz hamile kalabilmen zor gbi demisti ilk olarak folik asite baslayıp şansa 2. Ayda hamile oldugmu ögrendim. 2. Cocukta ise 4 ay deneme sonucu olmadidoktora gidip klomene basladim snra catlatma ignesi denedik 2 ay yine olmadı. 9 aydir korunmuyorum hic ama olmuyor bu sefer. Vardirrabbimin bi bildigi diyorum. Doktor rahim filmi esimden sperm testi falan istedi. Esim yanasmiyor ben test vermem sen istedigin testi yaptrabilirsin ama sorun olsa ilk cocugumuz olmazdi bekle diyor. Sorun zaten benim pcoslu olmam. Kilo falanda cok verdim ama bi duzelme olmuyor

İnşallah güzel haberleri alırsınız umudunuzu yitirmeyin

2. Çocuk biraz daga nazlı olucak desenize eşinizden önlem amaçlı test tabiki versin ama sizde rahim filmi çekilin doğum sonrası sürecte ufacık bir tıkanıklık oluştuysa boşuna iğne hormon almış olmayinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…