Kızlar inofolic saşe kullananlar bakabilirmi

Eglencesineee344

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2022
323
152
Kızlar bir arkadasima bu ilacı önermiş doktoru ertesi ay hamile kalmış folik asitin bir türü . Bunu kullananiniz varmı veya çevrenizden duyduğunuz kadarıyla bilgilendirirseniz sevinirim .🌸💕

içinde inositol var kadın sağlığı için faydalı diyorlar özellikle pcos için. Ben de bunu kullandım bi ara pcos için ama sonra ne zaman kullansam ara kanamam oldu. Ama genel olarak zararı olan bir şey olduğunu düşünmüyorum zaten hamile kalmadan önce folik asit takviyesi öneriyorlar hep.

Adetliyken mi kullanmaya başladın yoksa zamanı yok mu :)
Valla ben adet olmadan başladım doktor oyle bi zaman vermedi al kullan dedi herhangi bi zamanda başladım. Once myostol positive kullandım o bitti şimdi de inofolic başladım bakalım reglimi beklıyorum klomen başlayacağız reglin 2.günü gel klomen başlayalım dedi doktor canım heyecanla beklıyorum ben de :)

Valla ben adet olmadan başladım doktor oyle bi zaman vermedi al kullan dedi herhangi bi zamanda başladım. Once myostol positive kullandım o bitti şimdi de inofolic başladım bakalım reglimi beklıyorum klomen başlayacağız reglin 2.günü gel klomen başlayalım dedi doktor canım heyecanla beklıyorum ben de :)
Klomene doktorum 5.gunu başlatmıştı beni :) bakalım bende alayım bir hafta daha bekleyeyim de 10 gün geçti adetim acaba mi dedim :) çok heveslenmiyorum adetim duzenli olmadığı için ama hadi inşallah 🌸😪

Klomene doktorum 5.gunu başlatmıştı beni :) bakalım bende alayım bir hafta daha bekleyeyim de 10 gün geçti adetim acaba mi dedim :) çok heveslenmiyorum adetim duzenli olmadığı için ama hadi inşallah 🌸😪
yaaa hayırlısı olsun hakkımızda benim reglim düzensiz hormonlarda bi sorun yok ama yumurtalarda pcos gorunumu var dedi doktor. o yuzden regl gunumu de bilemiyorum geçen ay tarlusalla 23ünde oldum bu ay da üç aşağı 5 yukarı o sıralarda bekliyorum bakalım :) 2 3 gündür göğüs hassasiyeti yaşıyorum regl olucam sanırım ara ara ya hamileysem diyorm ama sonra umutlanmamak için unutmaya çalışıyotum çünkü muhtemelen değilim :)

yaaa hayırlısı olsun hakkımızda benim reglim düzensiz hormonlarda bi sorun yok ama yumurtalarda pcos gorunumu var dedi doktor. o yuzden regl gunumu de bilemiyorum geçen ay tarlusalla 23ünde oldum bu ay da üç aşağı 5 yukarı o sıralarda bekliyorum bakalım :) 2 3 gündür göğüs hassasiyeti yaşıyorum regl olucam sanırım ara ara ya hamileysem diyorm ama sonra umutlanmamak için unutmaya çalışıyotum çünkü muhtemelen değilim :)
Ben dayanamicam sanırım yarın sabah bı kan vereyim ona göre adet söktürücü içerim diye düşündüm 🙈🙈

Akşam üstü çıkar sonuç sanırım haber veririm 😄😄 hiç ihtimal vermiyorum ama hadi inşallah ona göre söktürücü fln kullanırım bu ara da Erzincanlı misiniz Kullanıcı adınızın sonunda24 varda 😆😆
ahah evet canım erzincanlıyım :) olsun hayırlı olan olsun insallah ben de regl olmayı bekliyorum olsam ovulasyon testi yapıcam önümüzdeki ay tutturacağıma inanıyorum :KK70:

Bende Erzincanda tayinciyim 🥲 7 aydır burdayım İstanbul uskudardan geldim memleketin emin ellerde 😂😂🙈🙈😆
ahah çok iyi canım allah kolaylık versin inşallah memleket sana iyi baksın inşallah uğurlu gelsin inşallah :)
Bende bende bu ay çatlatma iğnesi klomen o folik vitamin hepsini denicem bu ay kacari yok canıma tak etti artık 😂😂
ya hiç sorma ben de göğüslerim acıyor birkaç gündür YA VARSA diyorum sonra umutlanmamak için unutmaya calisip teglimi bekliyorum bu ay her şeyi denicem :KK70: :KK70:

ahah çok iyi canım allah kolaylık versin inşallah memleket sana iyi baksın inşallah uğurlu gelsin inşallah :)

ya hiç sorma ben de göğüslerim acıyor birkaç gündür YA VARSA diyorum sonra umutlanmamak için unutmaya calisip teglimi bekliyorum bu ay her şeyi denicem :KK70: :KK70:
Zaman geçmiyor bana valla 🙈🙈 işe koydum kendimi evi silip supuruyorum geçen sefer verdiğim de akşam üstü 5 gibi çıkmıştı sonuç 🙈🙈

X