Saç Kesim Şekilleri kızlar jiletle saç kesimi:(

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

tuubaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009
87
0
kızlar bugün saçlarımı kestirdim uçlarından dedim ityice kısalttı kuaför
üstüne üstlük jiletle kesti kat wemek için.bi arkadaşımda jiletle niye kestin çok geç uzar dedi büsbütün moralim bozuldu.gerçekten öyle bşy war mı kızlarmafoldumben

bende jiletle kestiririm saclarımı daha doğal duruyo,gec uzama gibi bişey olmadı bende sacın yapısına baglı uzaması jiletle alakası olduğunu sanmıyorum :uhm:

ben makasla kesim yaptırıyorum ama öyle sevdiğim için başka birşeyden değil. yani kat atsa bile makasla atıyor. ama neden geç uzatsın jilet bilmiyorum. bence görünümü incelttiğinden uzadığını anlamak zorlaşıyor?? ben yine de makasla kesimi daha güzel buluyorum bi kere de öyle dene bence canım.

kuaförlere uçlarından dendiğinde en az 4 parmak kesiyorlar hep:bbo: kat vermek için ara makas yada jilet kullanılıyor zaten.geç uzadığını duymamıştım hiç.özellikle jiletle kestirmek isteyenleri duydum,daha sağlıklı bir kesim oluyor ve makas izi bırakmıyor diye.modelinden memnunuzdur umarım.güle güle kullanın

hyr cnm öyle geç uzayacak diye bi kaygın olmasın çünkü aksine jilet saçı on kat fazla uzatır nasıl jiletle bıyığımıza vuruyoruz on kat cabuk uzuyo saçta böledir alkisalkisalkis

hyr cnm öyle geç uzayacak diye bi kaygın olmasın çünkü aksine jilet saçı on kat fazla uzatır nasıl jiletle bıyığımıza vuruyoruz on kat cabuk uzuyo saçta böledir alkisalkisalkis

biz vurmuyoz genel olarak ama hayırdır inşyerimseniben:jeyyar:

Yo hayır geç uzama diye bir durum olmaz ama jiletle kesilince saçımızın tüy tüy görüntüsü ortaya çıkar özellikle düzleşince altlarda dışa doğru çıkar ya uçlar işte onun sebeplerinden biri jiletle kesilmiş saçlardır

geç uzatmaz ama incelttiği için görüntüsü doğal da olsa kötü durur....ben de yıllarca öyle yaptırdım ama zararını gördm..ordan burdan incelte incelte saç kalmadı yasakkelime

liseden beri saçlarımı jiletle kendim keserimm geç uzaması die bişi yok valla uzuyo fakat galiba köreldim beceremiorum kesmyi artık kuaföre gitme vaktim geldi galiba korkuyorumm ya istedğim saçı yapamassa die :S

jilet saçı inceltiyor ya sonra da incelen yerler çabucak kırılıyor işte.ben hiç tavsiye etmem

üzülme canım saç uzatmak için yöntemlerde var turp suyu filan sitede birçok konu war:eek:ayrıcada turp suyu cidden çok işe yarıyor bende saçlarımı kısa kestircem iyicene kendini toplasın hemde rahat ediyim biraz haftada 1 de turp suyu yaparım bahara saçlarım uzun olur yine kaydirigubbakcemile3bence sende öle yap zemuszemus

bende bikere jiletle kestirdim saçlarımı ve çok zarar verdii..iyice inceltiyo ve kırıyo kestire kestire zor düzeldi :KK43:

nasıl yani jiletle bıyığımıza vuruyoruz...kızlarrrr sanırım içeri erkek sinek sızmışşşş :eek:klava:

eğer jilet daha geç uzatsaydı bacaklarımızı jiletle alırdık daha çok çıkardığı için ağda kullanmıyyormuyuz zaten

canım o jılet degıl usturadır :) ustura makas gıbı degıldır makas mesela kat verııken bazı ınsanların sacında ız yapar mesela bende ız yapar kat veırlırken dalgalı oldugundan hıc makas surdurmem hep ustura ıle kestırım :) bırde ara makas attırım katlarımın arasına :) sacı gec uzatma gıbı bısey deıl yanı sacın yapısına baglıdır kımı sac ıkı ayda uzar kımısı bes ayda

jileti pek tavsiye etmem ben arkadaşlr benim saçlarım bu yüzden baya inceldi ve ne yazık ki geç fark ettim...

X