Bahçe Bakımı ve Çiçekler kızlar lütfen biri yardımcı olsun :(

gazeldustubaglara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2012
10.411
2.198
slm kızlar, üç beş tane menekşem var, birçok çiçeğim var ama menekşelerimin hatırı başkadır bende ..
gayet güzel çiçekleri vardı, şu sıralarda yapraklar sanki biraz sersemlemiş gibi, çiçeklerini de döktüler...
çiçeklerini döken dalları koparmam gerekiyor mu? yoksa öylece kalsın hiç dokunmayayımmı?
lütfen bi fikir verin, çiçeğini dökmüş dalları kesip koparacakmıyım...

slm kızlar, üç beş tane menekşem var, birçok çiçeğim var ama menekşelerimin hatırı başkadır bende ..
gayet güzel çiçekleri vardı, şu sıralarda yapraklar sanki biraz sersemlemiş gibi, çiçeklerini de döktüler...
çiçeklerini döken dalları koparmam gerekiyor mu? yoksa öylece kalsın hiç dokunmayayımmı?
lütfen bi fikir verin, çiçeğini dökmüş dalları kesip koparacakmıyım...
Temizlenlmen gerekiyor canim. İnternetten senin için biraz araştırma yaptim. Sararan yapraklardan kurtarmak gerekiyormus

Temizlenlmen gerekiyor canim. İnternetten senin için biraz araştırma yaptim. Sararan yapraklardan kurtarmak gerekiyormus

teşekkür ederim canım , bi türlü emin olamadım, sarardıkça kopardım çiçekleri, ama sonra farkettim ki çiçekli dallar sanki kuruyor gibi... acaba koparmakla hata mı ettim, çiçek dalına zarar mı verdim diye korktum...

X