Kizlar lutfen okuyun uzun ama artik bosanma noktasina geldim nolur azicik konusalim

Ne güzel tahsillisin, ailen de destek. Bence oturup ciddi ciddi düşünmelisin. Bu yaşadığın bir evlilik mi sence? Bence değil. Evlilikte çekirdek aile önceliklidir. Ailen için çalışır çabalar para kazanırsın. Karşılıklı sevgi, saygı gerekir. En önemlisi de sadakat gerekir. Sizde bunların hiçbiri yok maalesef

Bu ne ya.Esiniz 15 yaşında filan mı ? Kimsenin esir hayatına ortak olmak zorunda değilsiniz.
Birde anneme laf edecek haspam..
Yol var öyle kocaya

Rahmetli anneme yaşarken eşim dediğim insan öyle davranacak, evden kovacak! Suratına bile tukurmezdim oyle eşin. Maaş ve ailesinden bu kadar korkmasına hiç girmiyorum bile. Olgunlaşmamış, sizin aile olduğunuz gerçeğini kavrayamamış, en ez ailesi kadar kör cahil bir eşiniz var.

Çocuğunuz bu huzursuz evlilikte büyüyeceğine siz ve ailenizle büyüsün. Çalışır gül gibi bakarsiniz çocuğunuza. Söylenecek çok şey var, okurken çok sinirlendim ama değmeyecek insanlar anladığım kadarıyla.

Aklın varsa hemen o adamı boşa kocana söylencek çok söz var da banlanmayalim şimdi sen nasıl hala düşünebiliyorsun anlamadim kardesim kaç o evden al çocuğunu git annenlere boşa yahu çalışır bakarsın çocuğuna annende çok seviyormuş torununu nesini dusunuyorsun

Üniversite mezunusun güzel kardeşim "askeri ücret" nedir ya.
O kadar erkek evlilik neden
O kadar erken çocuk sahibi olmak neden
Hadi tüm bunları geçtim bu kadar baş indirmek neden.
Sizden yuva olmaz. O kocayla olmaz.

Üniversite mezunusun güzel kardeşim "askeri ücret" nedir ya.
O kadar erkek evlilik neden
O kadar erken çocuk sahibi olmak neden
Hadi tüm bunları geçtim bu kadar baş indirmek neden.
Sizden yuva olmaz. O kocayla olmaz.
Bosandigimda ilk etapta iyi bi is bulana kadar askeri ucrette yeter ailemin durumu iyi canim sukur benden para falan beklemezler yani torunlarina bakmak icin

Milyonlarca yürek tek bir soru: neden hemen çocuk?
Adamın tek bir olumlu özelliği olmadığı gibi bir de emek sömürücü. Neyle geçindiniz bunca zamab? Maaşını eve getirmemek ne demek?
Ve tepemin attığı asıl yer, annenin üzerine mi yürüdü??? Bıçaklarım ben o adamı, tövbe tövbe...

Bu ne ya.Esiniz 15 yaşında filan mı ? Kimsenin esir hayatına ortak olmak zorunda değilsiniz.
Birde anneme laf edecek haspam..
Yol var öyle kocaya
Zaten surekli kavga ediyoruz bu konularla ilgili . Adam o dukkandan cikipta ne bizle boyere gelebiliyo hastaneye gitsek kayinpeder oturmaya gitsek kayinpeder getircek carsiya ciksak kayinpederle saglik ocagina gitsek kayinpederle cunku esim calismali babasinin dukkaninda daha cok kazanmali bizle ugrasana kadar

Canim noldugumu bilemedim babasi aradi benle kavga etti o arada yukarkilere yani annemlere gidemessiniz bi coxugu kepaze ettin bakamadin falan diye bide oglum hastaydi ona uzgundum sutum azalip kesildi ona uzuldum noldugumu bilemedim lohusayim bi taraftan 10 gunluk bebekle

Senin kocan koca değil, baba hiç değil. 5 kuruş parası geçti mi bebeğinin boğazından? Sen ve ailen bakıyorsunuz bebeğe, boşanıp ailenin yanına gitsen değişen hiçbir şey olmaz. Artı hakaret duymazsın artık. Annene nasıl laf söyleyirn ya nasıl? Çok sinirlendim. Ay bi de aldatma varmış yemin ediyorum combo yapmış herif boşa beni diye bağırıyor.

Tüm yorumları okudum..Boşan demek kolay ortada birde çocuk var.Önce biraz duzelmesi için dik durun derim.Konuşun eşinizle..İşe çalısmayla başlayın..Oğlunuzu annenize baktırın.!karşı çıkarsa böyle uygun gördügünüzü anlatın..Huzursuz ederlerse annenize gidin burnunu biraz sürtun..Basamak basamak ilerleyin.Ayrılma nedeninizi annenizle ilgili degilde kendinizle olan problemleri ileri sürün..Boyle kişiligi gelişmemiş olan insanlarla uğraşmak zor..Emek vermeden boşanmayın keşke dememek icin..inşllh herşey istedigin şekilde olur cnmm

Ay sinirlendim bildiğin, bu ne ya Allah sabır versin..
Böyle koca mı olur yıl olacak 2018 millet bir kendini geliştremedi.
Çinde konuşan robot yapılıyor , uzayda nükleer bomba deneyleri yapılıyor . Adam korkudan buhar makinesi saklıyor pes kardeşim Allah kurtarsın.

Vallahi ben evlilik fedakarlık ister diyenlerdenim ama sana demicem.çünkü bu evlilik değil kabus yani hiç tutar tarafı yok kocanın.madem ailen arkanda hiç düşünme ayrıl.hatta sonradan barışmak isterse de barışma.kocanin adamlikla alakası yok.

halbuki evlenmemiz annemin sayesinde oldu annem ona cok guvendi

makule37 Madem herkesi karşina alip evlenmiştin, bu üstteki yazi ne oluyor?

Eşinin tek bir elle tutulur yani yok. En cahil erkek bile bu kadar değildir. Kimse 18 saat çalişip parayi oldukça babaya vermez. Günümüzün şartlarinda imkansiz bu.

Yani yazin pek inandirici gelmedi. Doğru olsa bile insan saniye düşünmeden boşanir.

Guldurdun beni ilahi
Var canimm var ufak tefek sikintilari olanlar okur belki kiymet bilir neleri var eminim benden beterleride vardir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…