Saç Kesim Şekilleri Kızlar saçlarınızı resimdeki gibi sağa sola bu şekilde yatırabiliyo musunuz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Pinky9

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
560
149
bazı kızlar saçlarının önünü böle elleriyle saniyeler içinde havalı biçimde sağa sola yatırıyolar ya :KK70::KK70:

ben yapamıyorum nedense sanırım saç ve alnımın birleştiği çizgi çok düzgün değil o yüzden, bide tam saçlarımın ortasında saç döneri mi ne diolar öle bişe var olmuyo böle:KK70:

Screenshot_2015-11-23-21-50-32.png Screenshot_2015-11-23-21-50-46.png Screenshot_2015-11-23-21-50-55.png

Bunun bi yöntemi falan mı var çok hoşuma gidiyo ama yapamıyorum ben

bende at kuyrugu yapmadıgım zaman bu sekılde kullanırım

bence uzun sacların olması lazım ve surekli yapman lazım ki saçların alışsın. :KK8:

bunun ıcın gür sacların olmalı boyle volmu yuksek durması ıcın

ayy yok bende olmuyor işte:KK70::KK70: niye bilmiyorum yatmıyor saçlarım sağa sola:KK70: alın çizgim hiç düzgün değil ondan sanırım. Mesela sağa yatırdım ya tüm saçları sol taraf çok kötü duruyor.

Saçlarım çok gür,volümlü ve baya uzun ama olmuyor gene de:KK43:

Banyodayken daha cikmadan islakken istedigin yere yatir kurutunca da fonle o yana dogru kurut cnm. benim ki de gur tesetturluyum ama saca cok onem veriyirum dogalliktan yanayim.ama boyle yapinca ise yariyor bi dene istersen ;-)

25621929.jpg

Benimki en fazla bu resimdeki kadar ayrılıyor,bu şekilde kullanıyorum zaten. Daha fazlasını ayırınca otomatik olarak eski haline dönüyor:KK45:
İlk sayfadaki resimlerde neredeyse kulağının üstündeki saçı diğer tarafa atmış,benim saçım hayatta öyle durmaz

benim saçım hayatta böyle olmaz.

kendimi yalnız hissediodum:KK70: benimki de olmuyor

Banyodayken daha cikmadan islakken istedigin yere yatir kurutunca da fonle o yana dogru kurut cnm. benim ki de gur tesetturluyum ama saca cok onem veriyirum dogalliktan yanayim.ama boyle yapinca ise yariyor bi dene istersen ;-)

yok öyle de olmuyor çok denedim ama:)

Eki Görüntüle 1710297

Benimki en fazla bu resimdeki kadar ayrılıyor,bu şekilde kullanıyorum zaten. Daha fazlasını ayırınca otomatik olarak eski haline dönüyor:KK45:
İlk sayfadaki resimlerde neredeyse kulağının üstündeki saçı diğer tarafa atmış,benim saçım hayatta öyle durmaz

hah aynen işte ben,m saçımda sizin attığınız resimdeki gibi ayrılıyor. İlk resimlerdeki o kız ta kulağınıj üstündeki saçı oraya atmış nası duruyor öyle anlamıyorum? benimki asla durmaz öyle hemen eski haline geri döner

Ben saclarimi bas asagi kurutunca hacim kazanip boyle duruyor :) Ama velakin saclarim kisayken veya uyuyup uyandigimda kafama yapisik gezdigimi de ilk defa burada itiraf ediyorum :KK30: :KK53: :-)

X