Kızlar Sansiro'nun en kalıcı parfümü hangisi?

avukat1988

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
1.335
54
33
Kızlar geçenlerde Sansiro açık parfüm markasının çok kalıcı olduğuna dair birkaç yorum okudum ve gidip ESCADA-COLLECTION'nından aldım sınıfa bir girdim herkes parfümümü soruyor geçtiğim yerde kokumu bıraktığımı saatler sonra bile kokuyu alabildiklerimi söylüyor bunun üzerine parfümüm bitmeden parfümerideki adamın aklına uyup GUCCI rush 2 aldım koku mu cok hafif yoksa Sansiro mu tutturamamıs dozunu anlamadım hic kokmuyor çok silik kolonya kadar bile kalıcı değil bir arkadasım da bana uyup hypnotic poison ı aldı o da cok sönük kaldı Sansiro'nun kullanıp da kalıcılıgından memnun olduğunuz bir parfümü var mı varsa hangisi??

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2457 gün geçti.

avukat1988

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
1.335
54
33
k -112 olması lazım çok harika kokusu vardı

söylediğin koda sansironun sitesinden baktım lacoste pour femmeymiş parfümeride bakmıstım kokusuna cidden cok hos peki kalıcı mı??

cancer68

Guru
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
1.921
362
35
armani she bu parfümün kokusu çok hoşuma gidiyor.ne yalan söyleyeyim orjinalini alacak kadar param yok.dün tuse kozmetikte testırını denedim.müthiş kalıcıydı.bugünde sansiroda denedim aynı parfümü ama pek beğenmedim kalıcılığına diyeceğim yok ama rahatsız edici keskinlikte bir kokusu var.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-02-2022

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 118 gün kaldı.

Önümüzdeki altı hafta boyunca bebeğiniz erken doğumdan etkilenmemek, hayatta kalmasını sağlaycak şekilde büyümeye devam edecektir. Rahim içinde bebeğin geçirdiği her gün gelişmesi için dolu dolu geçer. Bebeğiniz rahim içinde büyürken bulunduğu ortamı dolduracak ve daha sıkışık bir hale getirecektir. Her geçen gün bebeğinizin hareketlerini daha çok hissetmeye başlayacaksınız. Bebeğinizin darbe ve seslerini açıkca hissetmenize rağmen başkalarının bunu hissetmesi birkaç hafta alabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

oslmbyr

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2009
284
2
ben sansironun gloria almıitım bayılarakta kullanmıştım ama escada collectiondan asla vazgeçmem arada özliim die bir hafta farklı parfüm sıkıyorum sadece oda zorla :KK70:

avukat1988

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
1.335
54
33
ben sansironun gloria almıitım bayılarakta kullanmıştım ama escada collectiondan asla vazgeçmem arada özliim die bir hafta farklı parfüm sıkıyorum sadece oda zorla :KK70:

yaşasın escada collection kardeşliği :lepi:

cancer68

Guru
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
1.921
362
35
sansironun en sevdiğim yanı kalem parfümlerinin olması ve heryerde bulunması.bu arada escada collection'un kokusu nasıl?baharat,çiçek,fresh yada şekerli hangisi? sengözlerimebaksanab

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-02-2022

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 118 gün kaldı.

Önümüzdeki altı hafta boyunca bebeğiniz erken doğumdan etkilenmemek, hayatta kalmasını sağlaycak şekilde büyümeye devam edecektir. Rahim içinde bebeğin geçirdiği her gün gelişmesi için dolu dolu geçer. Bebeğiniz rahim içinde büyürken bulunduğu ortamı dolduracak ve daha sıkışık bir hale getirecektir. Her geçen gün bebeğinizin hareketlerini daha çok hissetmeye başlayacaksınız. Bebeğinizin darbe ve seslerini açıkca hissetmenize rağmen başkalarının bunu hissetmesi birkaç hafta alabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

oslmbyr

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2009
284
2
sansironun en sevdiğim yanı kalem parfümlerinin olması ve heryerde bulunması.bu arada escada collection'un kokusu nasıl?baharat,çiçek,fresh yada şekerli hangisi? sengözlerimebaksanab

escada collection'un kokusu tatlı :icecream: pamuk şeker gibi kokuyoo :icecream:

Olala

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
6.467
16
43
bu ara bi çok kokusunu deneyeceğim fikrimi söylerim kızlar :)

şu an K1 (burberry classic) sıkıyorum, kalıcılığından memnunum.. hem masum, hem iddialı bir kokudur. içindeki yaseminle kadınsılığı anlatırken, vanilya, şeftali çiçeği ve elma özleriyle hem çocuksu hem davetkar. deneyin, bu hazzı duyacaksınız die tarif etmişler :KK53: yasemin, vanilya, şeftali elma kısmına katılıyorum..