kizlar siz de nasildi ilk baslarda?

yasakkelime Ya aklima takildi bu burnu yaptırdıktan sonra orda emanet bisey var gibi hep korumakmı gerekiyor söyle rahatca burnunu silebiliyormusun lülülülülülü yada en küçük seyde hasar mi görücek camdan mı burun ya o sekilde cocuk gibi korucaksak sürekli o stres cekilmez ya burnunu yaptırmıs biri su soruma bi cevap lütfen

Doktorum bandajlar çıkarınca , aynayı elime verdi.
Bendne başka herkese benziyordu!
Bakmadım bile neredeyse kaçtım aynadan ..

Şimdide şişkikleri takip etmekten ayna düşmüyor elimden :)

Benimde 3.5 ay oldu hala kemiimi hissediorum ara ara sıkışıo gibi oluyor resmen şuan emanet gibi duruyor gözlük takamıyorum maalesef birde kanamayan burun 3 ay sonra kılcal damar çatlamasından kanamaya başladı 3 merhem karıştırıp sürüyorum bende merhem kusucam artık :KK43: benimde istediğim bi görüntü yok 6 ayda inse bile pek umudum kalmadıı benimde şekil konusunda sanırım doktorum benim adıma ben baygınken karar verip aşırı doğal yaptıı benimde sinirim geçmio madem aşırı doğal olucaktı ben bu eziyeti niye çekiyorummmmmmmmm mafoldumben

yasakkelime Ya aklima takildi bu burnu yaptırdıktan sonra orda emanet bisey var gibi hep korumakmı gerekiyor söyle rahatca burnunu silebiliyormusun lülülülülülü yada en küçük seyde hasar mi görücek camdan mı burun ya o sekilde cocuk gibi korucaksak sürekli o stres cekilmez ya burnunu yaptırmıs biri su soruma bi cevap lütfen

ilk aylar çok fazla koruyosun canım. 5. ay çok rahatım şuanda.

canım ben su anda o haldeyim. ilk haftadan sonra tabii daha rahat silebiliyorsun. Zaten burnun tıkanıyor, akıyor :) oluyor garip birşeyler...

şu anda koruyorum elbette. toplu tasıma da özellikle. çünkü şekil oturmaya çalışıyor. Doktorum 1-2 aya daha da oturduğundan daha rahat edecğeimi söyledi. burnun güzel olunca çekiyorsun merak etme:)

canım inanki çok değişiyor.Benim 2 ay oldu ameliyat olalı.albümde hem 15 günlük hem 2 aylık halleri var burnumun.nasıl indiğini benim fotolardan da anlarsın canım.Bak istersen.özellikle iki gözün arasındaki kısım acayip indi.sen de sabret inecektir mulaka.

Ben ameliyat olalı 1 ay oldu fakat iki kaşımın arasındaki şişlik hala inmedi.Bu nedenle kötü görünüyor ve burnumun şeklini (kavisini) tam olarak anlayamıyorum.Sizde de böyle oldu mu kızlar,ne zaman geçeçek bu,neden gitmez ki o şişlik ??

X