Kızlar size bir sorum olacaktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yelda pamuk

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2021
29
-8
28
Arkadaşlar merhabalar. Benim size bir sorum olacaktı. Şimdi benim bir hocam var aynı ortamda çalışıyoruz. Bundan 2 sene önce beni okul ile ilgili bir konuda yarı yolda bıraktı. Ondan sonra da ben iletişimimi hep askeri düzeyde tuttum onunla. O hep ben seni yarı yolda bırakmadım dese de ben inanmadım hiç bir zaman. Neyse zaten aynı ortamda olduğumuz için çoğu zaman kavgalıydık (yüksek lisans yapıyorum bu arada). Yani daha doğrusu ben mesafe koydum hep yaşananlardan dolayı. Sana çok kırgınım dedi. Bende size çok kırgınım hocam dedim. Sonra baya zaman geçti aradan ve bizim iletişim şekli hep aynı devam etti. Neyse Bi ara konuştuk yüz yüze sen bana selam vermiyorsun hiç bu kadar mı nefret ediyorsun benden dedi. Bende size çok kırgınım hocam dedim. Sonra sen bana selam vermesende ben sana selam vermeye devam edecem. Senin kredi bende sonsuz ve ben herkese karşı inatçıyım ama sana karşı inatçı olamıyorum dedi. Ben bişey demedim. Sonra konuşmadan Bi 2 ay zaman geçti biz bir olay yaşadık okul ile ilgili. Bende mesaj attım hocam sizin için hiç kıymetim yok mu diye. Bu mesajdan sonra beni heryerden engelledi. Çok şaşırdım ve gururum çok incindi. Tabi gururumu incitmesi ilk değil. Ben bu engelleme olayından sonra hiç konuşmadım ne selam ne sabah. Sonra bu beni görüyor uzun uzun bakıyor bişey diyecekmiş gibi oluyor ama demeden çekip gidiyor. Yardım istemediğim halde yaptığım çalışmakara yardım ediyor. Birgün günaydın diyor diğer gün konuşmuyor filan. Bende dedim hoca konuşmak istiyor herhalde gidip konuşmayım halledelim aradaki sorunu. Konuşmak istediğimde bana vaktim yok dedi. Bu arada adam hala bunları yap
maya devam ediyor. 2 defa konuşalım dedim ikisinde de vaktim yok dedi.2. Konuşmamızda bir daha kapınıza gelemeyecem dedim Hem bu davranışları yapıyor hemde vaktim yok diyor. Arkadaşlar benim dengem bozuldu gerçekten. Sizce bu adam ne yapmaya çalışıyor?

Gelin birlikte makale yazalım bak bakalım o zaman yazı hatası oluyor mu? Siz makale yazacak kapasitede misiniz acaba merak ediyorum? Zaten bu tarz yorumları yapanların çok da makale yazacak kapasitesi olmuyor.

Sizinle tartışamayacağım küçük hanım ama "bildiğin bir şeyi" doğru yazmak insanın kontrolünde olan bir şey değil. Biliyorsan istemsizce doğru yazarsın zaten. Doğru yazmak için kasmazsın. Tabii biliyorsan :KK66:
Kendini geliştirmeye bu kadar direnen bir insanın yazdığı makalelerin ilgimi çekeceğini de hiç sanmıyorum. Okumak zorunda olanlara sabır dileyebilirim ancak 😊

ama konu silmek çözüm değil be bacım,
hemen ilk yorumu yazan kişi konuyu alıntılamış zaten oradan okunuyor. ayrıca konun geri getirilecek ve konu silmek yasak. boşa çaba :ıslık:
Siz daha çok benim dengemi bozdunuz. Çok negatif bir ortam onu anladım ben ve zaten ilk ve tek konumu. Bundan sonra konu açmayı düşünmüyorum açıkçası

Siz daha çok benim dengemi bozdunuz. Çok negatif bir ortam onu anladım ben ve zaten ilk ve tek konumu. Bundan sonra konu açmayı düşünmüyorum açıkçası
yazmayı öğrendiğinizde buyrun bekleriz :KK66:

Çok üzüldük, ben ağlıyorum şu an. cilek.yagmuru cilek.yagmuru da baygınlık geçirmiş ambulansla hastaneye gidiyormuş.

yazmayabilirsiniz, sizin kararınız. yine de dengeniz bozulduysa meseleye dair bir farkındalık oluşmuş demektir, iyi bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X