Kızlar yardımcı olur musunuz

Turuncukizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
155
26
Sözlüm bayramdan sonra düğün yapmayı düşünüyor il dışında olduğu için hemen olsun bitsin kafasında bizimkilerde en azından haziranın ortasında olsun eşyası şuydu buydu onlar hazırlanmış olur diyor kafam çok karışık kızlık zarı diktirmek lazım kalıcı yetişir mi bilemedim geçici mantıki gelmişti ancak hiç tecrübm ne olur fikir söyleyin

Sözlüm bayramdan sonra düğün yapmayı düşünüyor il dışında olduğu için hemen olsun bitsin kafasında bizimkilerde en azından haziranın ortasında olsun eşyası şuydu buydu onlar hazırlanmış olur diyor kafam çok karışık kızlık zarı diktirmek lazım kalıcı yetişir mi bilemedim geçici mantıki gelmişti ancak hiç tecrübm ne olur fikir söyleyin
Anlamadım daha önce ilişkiye girdin mi

Merhaba
Kalıcı ve geçici olayını bilmiyorum ama yıllar önce bi arkadaşım diktirmişti düğünden 5 gün önce.Şuanda teknoloji çok gelişti bir jinekolog doktorunda randevu alıp danışın bence.Herşeyin çaresi var benim bildiğim dikildikten sonra ilişkiye girmediğiniz sürece bişi olmuyor buda kalıcı oluyor sanırım.

Merhaba
Kalıcı ve geçici olayını bilmiyorum ama yıllar önce bi arkadaşım diktirmişti düğünden 5 gün önce.Şuanda teknoloji çok gelişti bir jinekolog doktorunda randevu alıp danışın bence.Herşeyin çaresi var benim bildiğim dikildikten sonra ilişkiye girmediğiniz sürece bişi olmuyor buda kalıcı oluyor sanırı bilginiz çok teşekkür ederim 🙏

X