Kızlar yardımıniza ihtiyacım var

Alpyar22

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2022
32
4
21
Kızlar merhaba yumurtlamam 22-23 Ocak oldu 24 Ocak çatlama en erken ne zaman testte çıkar adetime 7-8 gün var ❤️ şimdiden cevaplar için teşekkürler 🙏

Çatlamadan 12 gün sonra çıkıyor diye okumuştum burada, hayırlısı olsun inşallah

Kızlar merhaba yumurtlamam 22-23 Ocak oldu 24 Ocak çatlama en erken ne zaman testte çıkar adetime 7-8 gün var ❤️ şimdiden cevaplar için teşekkürler 🙏
Adet gununu bekle canim. Oncesi yaniltici olabilir ki ben erken gebelik testlerine hiccc guvenmiyorum. Genelde yanlis cikiyor. En az 3 gun gecikmesini bekle. Sabretmek zor ama mecburr🥲 gonlune gore olur insallah💕

Adet gununu bekle canim. Oncesi yaniltici olabilir ki ben erken gebelik testlerine hiccc guvenmiyorum. Genelde yanlis cikiyor. En az 3 gun gecikmesini bekle. Sabretmek zor ama mecburr🥲 gonlune gore olur insallah💕
Teşekkür ederim cnm adet sancısı gibi sancım var idrar enfeksiyonu olabilirmi

Teşekkür ederim cnm sancım var enfeksiyon olabilirmi birde oğlum 12.-14.gun net çıkmıştı
test markasından markasına değişiyor açıkçası genelde 17 o yüzden söylüyorlar yumurtlama oluşup döllenip net sonuç almak için enfeksiyon olmuşsada bunu idrar testi yaptırıp öğrenebilirsiniz isterseniz biraz bekleyin

X