kızlar yardımm!! bebek hareketleri çok aşağıda

bu dördüncü gebeliğim ve 3 kızım var. Diğer gebeliklerim normal iken bu gebeliğimi oldukça aşşağıda hiisediyorum. Bu durumun bebeğin cinsiyeti ile alakası olabilir mi ? Etrafımdaki gün görmüş kandınlardan böyle şeyler duydumm da ???

Insallah bebegin erkektir, ama dediginle cinsiyetinin alakasi olmasi mumkun degil. niye hala ogrenmedin cinsiyeti? uc kiza bir oglan cok yakisacaktir Allah gonlundekini versin Insallah.

bu dördüncü gebeliğim ve 3 kızım var. Diğer gebeliklerim normal iken bu gebeliğimi oldukça aşşağıda hiisediyorum. Bu durumun bebeğin cinsiyeti ile alakası olabilir mi ? Etrafımdaki gün görmüş kandınlardan böyle şeyler duydumm da ???
canim hakinda ne hayilri ise olsun canim benim insallh gonlundekini nasip eder Allahim

benim oğlanında ayakları ve popişi aşağıda.o yüzden aşağıda tekmeliyo hepi

bi de naıl oluyo biliyomusunzu.sanki altımda bi balon var.üstüne bişey çıkıp zıplıyo gibi böyle garip bi his oluyo gıdıklanmakla çişimin gelmesi arası değişik bi çizgi yani:-)))

tam olarak hissetiğim şey bu vajinamda.bazende ağrım oluyo kasığımda hissediyorum orası sertleşiyo şişiyo falan bebek daha aşağı iniyo.

ama katlancaz yapcak bişey yok.

slm kızlar o sorun bendede var şu an 26 hafta 5 günlük hamileyim ama benim bebeğimin eşi aşağıda olduğu için hareketleride aşağıda dr.bol bol dinlen ağır kaldırma erken doğum olabilir dikkat et dedi:KK43:(inş.9 ayı bulurum...:emir_bebek::emir_bebek:

kızlar bende 33 haftalık hamileyim.bebeğim hiç göğüslerime baskı yapmıyor.göğüslerimin altı boş yani.bebek aşağıda.korkuyorum.bu normal mi?

benim de birkaç gündür öyleydi..hatta korkup doktora gittim..bebeğin hareketinin aşağıdalmasının bi önemi yok dedi..yani normalmiş..korkma

ben de aynen öyle çok aşağıda hissediyorum ama eğer ayakları oraya denk geliyo ve tekmeliyosa ondan olur. ben resmen mesanemin üstünde hissediyorum tekmelerini ve hareketlerini. korkucak bişi yoktur. ama benim bu ikinci hamileliğim. ilki kız. kızım resmen gelip göğsüme dayamıştı kendini . bu kez erkek olcak nasip olursa. bu da ısrarla karnımda aşağılarda hala. erken doğum olur mu diye ben de korkuyorum hiç yukarı çıkmaya niyeti yok. ama inşallah yerinden memnundur da gününü doldurur. rabbim herkese hayırlı doğumlar sağlıklı bebişler versin.

bende de aynı sorun var kızlar yaa çok korkuyorum, ilk hamileliğim hiç böyle değildi, bu sefer fazla hareket etmese bari diyorum resmen, vajinada hissediyorum resmen pıt pıt diye vuruyo, aşağıdan elimi bastırdığımda tepikleri hissediyorum, bana öyle geliyor ki bu erken doğacak:KK43:

Normal birsey.
Ben de telas etmistim gebeyken.
Oglum hep asagi vururdu.
Çok sonralari yukari vurmaya basladi. Gebeligin son döneminde.
Telaslanmayin

Son düzenleme:
Arkadaslar merhaba
Dun aksamdan beri bebegimin hareketleri cok asagida 30.haftami tamamladim ve aklim cikiyor herhangi bir problem olcak diye butun gun bebegimi vajinamda hissettim normalde uzandigim zaman bebegimin hareketlerini gozlemleyebiliyordum ben karnimda ancak suan kiportilari goremiyorum yanlizca asagi tarafımda hissediyorum bana soyleyebileceginiz birsey varmidir doktorumu bile arayamadim korkudan

Arkadaslar merhaba
Dun aksamdan beri bebegimin hareketleri cok asagida 30.haftami tamamladim ve aklim cikiyor herhangi bir problem olcak diye butun gun bebegimi vajinamda hissettim normalde uzandigim zaman bebegimin hareketlerini gozlemleyebiliyordum ben karnimda ancak suan kiportilari goremiyorum yanlizca asagi tarafımda hissediyorum bana soyleyebileceginiz birsey varmidir doktorumu bile arayamadim korkudan

Bende genelde aşağıda hissediyorum ama benim bebişim ters yani ayakları vuruyor ama tabi sadece aşağıda değil hareketleri bir ara doktoruna sor bence için rahat eder en azından bende 32 haftadayım herşwy den korkuyorum

ben de bebeğimi vajinada hissediyorum bugün. vajinam atıyor sanki pıt pıt. korkuyorum inşallah bişi olmaz yavruma.

ben de bebeğimi vajinada hissediyorum bugün. vajinam atıyor sanki pıt pıt. korkuyorum inşallah bişi olmaz yavruma.
Benimde senin haftalarindayken oyleydi pozisyon olarak ayaklari asagida oldugu icn ayaciklarini hareket ettirdikce bende asagidan cikcakmis gb hissederdim. Doktorumda teyitledikten sonra rahatlamistim yine icin rahat etsin istiosan sende git doktoruna muhtemelen doktorunda aynisini solicektir bebisin ters donene kadar ayaklar asagida oldugu icn hareketlerini asagida hissetmen normal.icini ferah tut

Ya bayanlar birde bir şey sorucam bebeklerinizin. Cinsiyeti ne bende 19. Haftadayim aynısı bende de oluyor da cinsiyet le alakası varmı acaba merak ettim

X