Kizlar yumurtlamami nasil bilcem adetim duzensiz

BirMucizeOlsunb

GebeKalmaPesinde
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2022
2.243
727
26
Kizlar ben 5 aralikta adet oldum normalde 1 hafta sürüyordu adetim bu sefer 5 gun sürdü. 10 unda adetim bitti. Ben 14 unde hsg çektirdim. Antibiyotigimi 3 gun kullandim. Yumurtlama mi nasil bilebilirim. Su 2 gundur yumurta aki gibi akintim var dolu dolu seffaf. O kesilince mi catlamis oluyor. Simdi başlasam ovulasyon testine gec kalmis olur muyum acaba

Bence şimdi başla o akıntı yumurtlama akıntısı olabilir testle takip edip garantiye almış olursun t koyu çıkarsa sabah akşam da testini yenileyip çatlamayı takip edebilirsin biliyorsun saatlerle yarışıyoruz 🐣😅

Aynen bunu nasil yapıyorsunuz, dun gece beni ates basti atlet kilot uyumusum soğukta, tabi bayagi da terlemisim
Düzenli olarak olcmen lazım canım tam kendini taniman için adet basladigi gün başladım her gün ölcuyorum 35.5 in altı normal ateşin ani düşüş ardından ani yükseliş yaşadığı zaman yumurtlama olmuş oluyor femometer diye bir uygulamadan takip yapıyorum canım senin her sabah yataktan kalkmadan ve aynı saatte ölçüp uygulamaya kaydetmen yeterli uygulama zaten yorum yapıyor KeriminHilali KeriminHilali

Kizlar ben 5 aralikta adet oldum normalde 1 hafta sürüyordu adetim bu sefer 5 gun sürdü. 10 unda adetim bitti. Ben 14 unde hsg çektirdim. Antibiyotigimi 3 gun kullandim. Yumurtlama mi nasil bilebilirim. Su 2 gundur yumurta aki gibi akintim var dolu dolu seffaf. O kesilince mi catlamis oluyor. Simdi başlasam ovulasyon testine gec kalmis olur muyum acaba
İsterseniz bi deneyin ovülasyon testini
O akıntı yumurtlama evet
Ama bir yandan da bir dolu bir boş olacak şekilde günleri değerlendirin eşinizle. Mutlaka denk gelir.

İsterseniz bi deneyin ovülasyon testini
O akıntı yumurtlama evet
Ama bir yandan da bir dolu bir boş olacak şekilde günleri değerlendirin eşinizle. Mutlaka denk gelir.
Yaptm canım bak.

Eklentiler

• 20221219_091827.jpg
    20221219_091827.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 40
  • 20221218_160252.jpg
    20221218_160252.jpg
    89,8 KB · Görüntüleme: 47
Böyle hergün olunca spermde canlı sayısı az olur diyorlar. Ama belki tutmuştur. Bundan sonra stres yapmayın lütfen akışına bırakın ve düşünmeyin 🌺 ben yaptım siz yapmayın 🥰🥰
Hayırlısı olsun inşallah, bi umut ilk defa kullandim ovulasyon testide, olacagindan degilde hsg sonrası bi umutla yaptik yani. Doktor asilama dedi zaten Hayırlısı bakalm

Merhba gebe kalabildiniz mi acaba sonuç ne oldu

X