Ovulasyon testi ile adet gunu gebelik ogrenen var mi ???

birkadin1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2023
77
10
27
Merhaba bugün adet günüm elimde 2 tane ovulasyon testi vardı dün ve bugün yaptım. Koyu çıktı sanki gebelik var mıdır, anlaşılır mı veya ovulasyon ile gebelik öğrenenler yardımcı olabilir mi ?
20240202_112754.jpg

Ilk foto Dün yaptığım ovulasyon adete 1 gün kala
20240203_172721.jpg

Bugün yaptığım yani adet olmam gereken gün yaptığım ovulasyon testi . 3 dk için de foto çektim ikisinide 5 dk yi geçmemiştir 😊

Merhaba bugün adet günüm elimde 2 tane ovulasyon testi vardı dün ve bugün yaptım. Koyu çıktı sanki gebelik var mıdır, anlaşılır mı veya ovulasyon ile gebelik öğrenenler yardımcı olabilir mi ?Eki Görüntüle 3381242
Eki Görüntüle 3381243
Bugün yaptığım yani adet olmam gereken gün yaptığım ovulasyon testi . 3 dk için de foto çektim ikisinide 5 dk yi geçmemiştir 😊
10 dk da daha koyulasti cizgi ikiside ayni koyulukta

baya net çıkmış çizgi ama gebelik testi yaptınız mı acaba
dünden önce artimed marka erken gebelik yaptım ama ilk idrarla değil çıkmadı maalesef fakat 5 gün gecikti ilk günü sayarsak 6 gün .10 gün olunca eğer olmazsam tekrarlamayi düşünüyorum. 1 2 gün erken veya 1 gün geç adet olurdum hep. Nasip

dünden önce artimed marka erken gebelik yaptım ama ilk idrarla değil çıkmadı maalesef fakat 5 gün gecikti ilk günü sayarsak 6 gün .10 gün olunca eğer olmazsam tekrarlamayi düşünüyorum. 1 2 gün erken veya 1 gün geç adet olurdum hep. Nasip
Umarım hamilesinizdir. Bizi de bilgilendirin :)

Test negatif çıktığı için umudum pek yok ama yazarım tabi
Regl iniz baya da gecikmiş aslında . Ama testte de normalfe çıkması gerekirdi . Nasip artık hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda kvuşursunuz 🙏🏻 benimde yumurtlamam 28 ocaktı . 12 si regl olmam lazım . Sabretmeyip 3 gğn önce test yaptım negatif :) bir daha regl im gecikmeden asla test yapmicam . İlk denemelerimiz zaten ama insan bi merak ediyor oldu mu olmadı mı sonuçta yumuetlama dönemlerini tamamen değerlendirdik olması gerekir diye düşünüyor insan . Keşke ilk aylar korunmasaydıkta akışına bıraksaydık . En azından şuanki gibi oldu mu olmadı mı stresinde olmazdım

Regl iniz baya da gecikmiş aslında . Ama testte de normalfe çıkması gerekirdi . Nasip artık hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda kvuşursunuz 🙏🏻 benimde yumurtlamam 28 ocaktı . 12 si regl olmam lazım . Sabretmeyip 3 gğn önce test yaptım negatif :) bir daha regl im gecikmeden asla test yapmicam . İlk denemelerimiz zaten ama insan bi merak ediyor oldu mu olmadı mı sonuçta yumuetlama dönemlerini tamamen değerlendirdik olması gerekir diye düşünüyor insan . Keşke ilk aylar korunmasaydıkta akışına bıraksaydık . En azından şuanki gibi oldu mu olmadı mı stresinde olmazdım
Ben de sizinle aynı düşünüyorum. Keşke başta korunmasaydik. Ama insan hemen hamile kalacak sanıyor işte. Geçen ay ovulasyon günlerini degerlendirdik testlerle insan daha stres oluyor onu anladım ve bidaha ovulasyon testi yapmayacağım dedim takip etmedim. Bu ay gecikmem beni suphelendiriyor acaba geç döllenme mi diyorum ama insan negatif görünce olumsuz düşünüyor fakat hiç gecikmezdi belki bi ümit inşallah pozitifedoner

Ben de sizinle aynı düşünüyorum. Keşke başta korunmasaydik. Ama insan hemen hamile kalacak sanıyor işte. Geçen ay ovulasyon günlerini degerlendirdik testlerle insan daha stres oluyor onu anladım ve bidaha ovulasyon testi yapmayacağım dedim takip etmedim. Bu ay gecikmem beni suphelendiriyor acaba geç döllenme mi diyorum ama insan negatif görünce olumsuz düşünüyor fakat hiç gecikmezdi belki bi ümit inşallah pozitifedoner
Aslında ovulasyon testi kullanılmayınca da takip ve stres bitmiyor ki . O zamanda acaba tam yumurtlama zamanını değerlendirdim mi, acaba hamile miyim yine stres . En azından ovulasyon testiyle şans daha yüksek oluyor direkt isabet etmiş oluyorsun o günlere. İnşallah sizin pozitifrir de gerek kalmaz hiçbir şeye artık:)

Aslında ovulasyon testi kullanılmayınca da takip ve stres bitmiyor ki . O zamanda acaba tam yumurtlama zamanını değerlendirdim mi, acaba hamile miyim yine stres . En azından ovulasyon testiyle şans daha yüksek oluyor direkt isabet etmiş oluyorsun o günlere. İnşallah sizin pozitifrir de gerek kalmaz hiçbir şeye artık:)
Tabi her türlü stres ama günleri bildiğin için kafandan silemiyorsun ilişkide ve bence ters etki ediyor yani benim için öyle canim bir kere yaptığım için az çok tahmin ediyorum ne zaman yumurtlama yaşadığımı. Umarım gebelik vardır gecikmeden şüpheleniyorum zaten anormal yani 5 gün gecikmesi ve testte çıkmaması. Gec dollenmeyse diye bir umit

yumurtlamanızı takip ettiniz mi geç döllenme olabilir belki

Merhaba bugün adet günüm elimde 2 tane ovulasyon testi vardı dün ve bugün yaptım. Koyu çıktı sanki gebelik var mıdır, anlaşılır mı veya ovulasyon ile gebelik öğrenenler yardımcı olabilir mi ?Eki Görüntüle 3381242
Eki Görüntüle 3381243
Ben adetime iki gün kala ve bir gün kala yaptım ikiside negatif çıktı adetim bir gün gçeince beta hcg testi yaptım pozitif ti

yumurtlamanızı takip ettiniz mi geç döllenme olabilir belki
Maalesef ovulasyon testi bu ay kullanmadım ve böyle bisey başıma geldi ilk defa 6 gün gecikti bugün itibari ile ama yaptığım testi ilk idrarla yapmadım bu arada geç döllenme olduysa da 10 gün sonra çıkar diye düşünüyorum yani bi 5 gün sonra

Ben adetime iki gün kala ve bir gün kala yaptım ikiside negatif çıktı adetim bir gün gçeince beta hcg testi yaptım pozitif ti
Ya ben de pozitif çıkar diye düşündüm fakat negatif çıktı gündüz vakti test yaptım dikkat etmedim çok geçti diye umarım geç dollenmedir 6 gün oldu

Kızlar merhabalar be.nde ovalasyon testi aldım kullanıyorum ikinci cizgi hafif kırmızıya döndü pek anlamıyorum acaba yumurtam catlamismj yada pik olmuş mu bilenler buraya yazabilir mi lütfen teşekkür ederim.

Merhaba ne durumdadiniz acaba 3 subatta
Eki Görüntüle 3381243
Merhaba ne durumdasiniz acaba 3 subatta pik gordum derlendirdim jel kullandim bugun adeteime 8 gun kala yaptigim test koyulasti acaba ikinci yumurtlamami gebelik olma ihtimali varmi

Eklentiler

• IMG_20240209_160345.jpg
    IMG_20240209_160345.jpg
    110,3 KB · Görüntüleme: 171
  • IMG_20240209_155612.jpg
    IMG_20240209_155612.jpg
    97,5 KB · Görüntüleme: 179
Kızlar merhabalar be.nde ovalasyon testi aldım kullanıyorum ikinci cizgi hafif kırmızıya döndü pek anlamıyorum acaba yumurtam catlamismj yada pik olmuş mu bilenler buraya yazabilir mi lütfen teşekkür ederim.
her gün düzenli olarak yapıp T çizgisinin C den daha koyu olduğu günü tespit etmeniz gerekli bu pik ya da yumurtlama günü, sonraki gün ya da birkaç gün içinde T rengi C den açık olacak bu da çatlama günü demek oluyor o günü değerlendirmeniz lazım. Bir kaç gün yapıp testleri üst üste koyup atarsanız burada yardımcı olurlar :)

X