Ovulasyon testi ile adet gunu gebelik ogrenen var mi ???

Bir gün gecikme oldu ve dört gündür hayatım boyunca cekmedigim kasik ve bel ağrısı çekiyorum bacaklarım çok hissiz çok çok yeniymis doktor dikkat et dedi şu iki haftayı gecirmen gerek dedi
Çok yeni olmali,5ten yukari gebelik sayilir .
Sizde kaç gun gecikme oldu? bende de ayni akinti ayni idrar çıkma.3-4 gunluk gecikme testler negativ

Bir gün gecikme oldu ve dört gündür hayatım boyunca cekmedigim kasik ve bel ağrısı çekiyorum bacaklarım çok hissiz çok çok yeniymis doktor dikkat et dedi şu iki haftayı gecirmen gerek dedi
ALLAH yardımçın olsun, progestron yazdımı?
Testte çıkmadı sende degilmi?

Fotografi varsa yardimci oluyum
Abla bana yardımcı olur musun
Adetimin bitişinin 10.günü dün test yaptım sağda ki fotoğrafta bu şekilde C koyu T bir tık silik çıktı.
Bugun de yaptım soldaki fotoğraf ta C koyu T iyice silik çıktı
Anlamı nedir

Eklentiler

• IMG_20240222_163804.jpg
    IMG_20240222_163804.jpg
    113,4 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20240222_161306.jpg
    IMG_20240222_161306.jpg
    151,5 KB · Görüntüleme: 25
Adetimin bitişinin 10.günü dün test yaptım sağda ki fotoğrafta bu şekilde C koyu T bir tık silik çıktı.
Anlamı nedir
Normalde daha koyu olmasi laizm t bolgesinin degerlendirdin mi dunu yinede devam et en koyu gun pik dir

Anlamı nedir
sağdaki fotoğraftan önce yapmadınız mı? sağdaki gün çatlamış olabilir ondan önceki gün de olabilir, tümden görmek lazım

Maalesef yapmadık abla en güzeli adetim bıtınce başlamaktı ama her şey aniden gerçekleşti
belki yakalamışsınızdır bilemeyiz :) , adet bitiminden sonraki 3.-4. gün başlayıp net günü kesinleştirince sonraki aylarda tahmini yumurtlama günüme yakınlaşınca yapmıştım ben max 4-5 test kullanarak günü belirleyebiliyorsunuz hem de daha ekonomik oluyor, testler pahalı malum

X