Ovulasyon testi ile adet gunu gebelik ogrenen var mi ???

Fotografi varsa yardimci oluyum
her gün düzenli olarak yapıp T çizgisinin C den daha koyu olduğu günü tespit etmeniz gerekli bu pik ya da yumurtlama günü, sonraki gün ya da birkaç gün içinde T rengi C den açık olacak bu da çatlama günü demek oluyor o günü değerlendirmeniz lazım. Bir kaç gün yapıp testleri üst üste koyup atarsanız burada yardımcı olurlar :)
Çok teşekkür ederim size foto atarım inşallah 😊😔

IMG_8601.jpeg
kızlar adetim dokuz gün gecikti elimdeki ovilasyon testini kullandım iki gündür ilk birinci dakikada hemen kırmızılaşmaya başlıyor sizce gebelik olabilirmi lütfen yardımcı olun

Eki Görüntüle 3385402 kızlar adetim dokuz gün gecikti elimdeki ovilasyon testini kullandım iki gündür ilk birinci dakikada hemen kırmızılaşmaya başlıyor sizce gebelik olabilirmi lütfen yardımcı olun
Olabilir veya olmayabilir benim adet günümde koyu çıktı 2 gün geçince gunduz ilk idrarla değil test yaptım negatif gördüm 9 gün geçti şuan hala adet olmadım çarşamba günü nasipse kan vericem umarım çıkar çünkü normalde hiç bu kadar uzun geçmezdi 1 gün belki o da . En iyisi test yapın

Meraba kızlar biraz acemiyim adetime 4 gün var ovülasyon testi yaptım silikten biraz daha koyu çıktı foto atıcam bu şekilde hamile olduğunu öğrenen oldu mu acaba normal test dün negatifti ovü ertesi gün yaptım.

Eklentiler

• 20240211_194556.jpg
    20240211_194556.jpg
    98,9 KB · Görüntüleme: 45
  • 20240211_194536.jpg
    20240211_194536.jpg
    174,9 KB · Görüntüleme: 49
Meraba kızlar biraz acemiyim adetime 4 gün var ovülasyon testi yaptım silikten biraz daha koyu çıktı foto atıcam bu şekilde hamile olduğunu öğrenen oldu mu acaba normal test dün negatifti ovü ertesi gün yaptım
Merhaba , ikisi aynı koyulukta olursa bir nevi ama olmayadabilir en iyisi adet günü test yap gebelik testi

Meraba kızlar biraz acemiyim adetime 4 gün var ovülasyon testi yaptım silikten biraz daha koyu çıktı foto atıcam bu şekilde hamile olduğunu öğrenen oldu mu acaba normal test dün negatifti ovü ertesi gün yaptım.
testleriniz pik değil, hormonların adete doğru biraz yükselmesi normal, T çizgisi C'den koyu olursa gebelik ihtimali düşünülebilir

Kızlar merahabakae ya benim günlerim 3 gün geçti evde ovülasyon testi vardı yaptım daha ömceden bir dış gebeliğim ve kimyasalım var çok çile çektim ovülasyon böyle çıktı bu ne oluyor

Eklentiler

• ED0B83C7-189E-4094-930B-4FE8899CC8A1.jpeg
    ED0B83C7-189E-4094-930B-4FE8899CC8A1.jpeg
    37,3 KB · Görüntüleme: 42
Kızlar testleri yorumlar mısınız geçen pazar biraz koyuydu değerlendirdim ama c den koyu değildi.. bugün çok daha silik oldu.s
CA5728DB-1362-48AB-B2BA-2B0B033A322E.jpeg

merhaba kızlar bnmde bgn regl olmam gerekti elimde gebelik testim yok ama pztsi ysptğm gebelik testim var ekte yer aliyor bugünde ovulasyon yaptim hala gelen giden olmayınca sıvı alimina cok dikkat etmedm gebelik olabilir mi

Eklentiler

• IMG_5891.jpeg
    IMG_5891.jpeg
    225,4 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_5941.jpeg
    IMG_5941.jpeg
    90 KB · Görüntüleme: 76
Kızlar testleri yorumlar mısınız geçen pazar biraz koyuydu değerlendirdim ama c den koyu değildi.. bugün çok daha silik oldu.sEki Görüntüle 3388008
testleri her gün benzer saatlerde ve sıvı almadan yapıyor musunuz? dediğiniz gibi ortada koyu olan iki testten üstteki pik olabilir ondan sonra solmuş renkleri canım

X