kızlarım bakar mısınız bunu yaşayanınız var mı?

seymanurkp

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2023
386
94
26
kızlar yaklasık bir haftadır kasık batması, sık idrara çıkma, şişkinlik, göğüs hassasiyeti gibi şeyler yaşıyordum. bu ay ovülasyon denedik. gebelik beliritlerim var regle 5 gün kaldı şuan belirtilerim azaldı gibi. bu şekil belirtisi regle yakın azalan ama gebe olduğunu öğrenen var mı aranızda?

kızlar yaklasık bir haftadır kasık batması, sık idrara çıkma, şişkinlik, göğüs hassasiyeti gibi şeyler yaşıyordum. bu ay ovülasyon denedik. gebelik beliritlerim var regle 5 gün kaldı şuan belirtilerim azaldı gibi. bu şekil belirtisi regle yakın azalan ama gebe olduğunu öğrenen var mı aranızda?
Ben adetten 3 gün önce öğrendim aynı belirtiler ile🥰

Al benden de o akadar bugun bes gun kaldi. Agrim birsy kalmadi

kız benimde öyle sadece sol kasığımda sanki şıkışık bişyler var gibi ama ne kramp ne mide bulantısı kalmadı
Evet ya arada kucuk kucuk geliyor karnimin ortasindan. Umutsuzluga kapilmak istemiyom ama saldim valla adetim pazr gunu gelecek zamaninda geliyor her ay. Gelmezse stress e baglayacam😂

Ay ben konu karistirdim bir kisi daha var okudum. Uc gun once yapmis negatif sonra bugun yapmis adete iki var silik positif cikmis yani hala umut var😀

benım regle 5 gun var acaba kan versek cıkar mı
Ben adet olcagim gun kan testi verdim 0.1 falan ciktim hamile degilim bu sonucla. Ama adetim 4 gun gecikti doktorum kan sonucuna gore negatif girerek adet sökturucu vermisti icmedim tabi evde test yaptim cat iki cizgi cikti yani bu islere akil sir ermiyor arkadaslar tekrar hastaneye gittim kan vermeye sonuc 74 cikti yani hamileymisim

X