Bebek İkinci El kızlarımın hiç giyilmemiş/çok az giyilmiş kıyafetleri (resimli)

fatos hanim

aynı saLkımda ayrı 2 üzüm
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
1.711
106

mark spencer kot 1-2 yaş için
2 kez giyildi 1 kez yıkandı 7,5 tl (stok:2)

bu hediye geldi hiç kullanılmadı ithal bir üründür etiketinde 59 tl yazıyordu 11 yaş yazıyor etiketinde ama 8-10 yaş giyebilir.
10 tl (stok:1)

hediye geldi hiç kullanılmadı. ince triko kazak. 6-7 yaş için... 10 tl (stok:1)

2 yaş için triko hırka. hiç kullanılmadı. 5 tl (stok:1)

2 yaş için triko hırka. hiç kullanılmadı. 5 tl (stok:1)

wenice etek. 15-18 ay için. ama 2 yaşına kadar giyer. hiç kullanılmadı. 7,5 tl (stok:2)

hediye geldi hiç kullanılmadı.penye kumaş... 3-4 yaş... 5 tl (stok:2)

LCW elbise. 1 kez giyildi. 3 yaş yazıyor etiketinde ama 2-3 yaş arası giyer. 7,5 tl (stok:2)

LCW askılı tunik. yumuşacık kumaşı vardır. 1 kez giyildi. 18-24 ay. 5 tl (stok:1)

el örgüsü yün hırka. 1 kez giyildi o kadar. 1,5 yaşa kadar giyebilir. 5 tl (stok:1)

LWC elbise. hiç giyilmedi. 18-24 ay. 10 tl (stok:2)

markafoniden almıştım. elinizin içinde yamulan çok rahat bir sandalet. 1 kez pikniğe giderken giydirdim o kadar. yenisinden farksızdır.
22 numara 7,5 tl (stok:2)

yan tarafı fermuarlı keten spor ayakkabı. çok az kullanıldı. 22 numara 5 tl (stok:2)

LCW kot. 18 ay yazıyor ama 2 yaşına kadar giyer kalıbı büyük. az kullanıldı. 5 tl (stok:2)

Wenice kapişonlu hırka. 18-24 ay. 5 tl (stok:1)

alacak kişiler önce eft yapacak bende ürünleri aynı gün kargolayacağım. kargo alıcıya aittir. kargo ücretini yatırırsa PTT kargo ile de yollarım çünkü ptt kargo da karşıdan ödeme yok. konyada oturuyorum. konyadan alacak varsa elden teslim edebiliriz.
ürünlerin hiç birinde leke, yırtık vs yoktur. seçtiğim ürünlerdir.... teşekkürler....

Kargo ne kadar tutar bilginiz var mı?Ben antalyadayım eşimle konuşayımda bi hepsini almayı düşünüyorum.

ptt kargo daha ekonomik diye biliyorum. vana kargo göndermiştim 3 kg vardı. 6 lira tutmuştu. kızlarım ikiz olduğu için bazı ürünlerden iki tane var o yüzden stok sayısı yazdım..

Onu farketmemişim ben 1 er tane alırım karar verdiğimde kargo çok tutmayacak.Yaş olarak iki kızımada uyacak şeyler var hoşuma gitti.Eşimle konuşayım dönüş yapıcam size

Onu farketmemişim ben 1 er tane alırım karar verdiğimde kargo çok tutmayacak.Yaş olarak iki kızımada uyacak şeyler var hoşuma gitti.Eşimle konuşayım dönüş yapıcam size

5 tl de kargo için yatırırsanız farkını da ben veririm ptt kargo ile kargolarım kabul ederseniz... siz konuşun eşinizle. buraya yazarsınız..

bunları eklemeyi unutmuşum.

örgü elbise. 9. aydan 1,5 yaşa kadar giyer.. bir kez giydiler bunu da... 7,5 tl. (stok: 1)

örgü elbise. 9. aydan 1,5 yaşa kadar giyer.. bir kez giydiler bunu da... 7,5 tl. (stok: 1)

LCW Şort. az kullanıldı. 18-24 ay 5 tl (stok:2)

Lcw şort
mark spencer kot
ikinci resimdeki 8-10 yaş için kot etek
turuncu ve pembe triko hırka
beyaz penye kumaş elbise
lcw elbise pembe çizgili(bunun kumaşı nasıl naylon tarzı mı???)
lcw askılı tunik
lcw elbise(bununda kumaşını merak ediyorum)
sandalet ve keten ayakkabı
lcw kot
Wenice kapişonlu hırka

Bunları alacağım yalnız parantezli yazanlarda tereddütüm var.Birde perşembe gününden önce dışarı çıkma ihtimalim yok.Kesin alacağım ama o güne kadar bekleyebilir misin??

Lcw şort
mark spencer kot
ikinci resimdeki 8-10 yaş için kot etek
turuncu ve pembe triko hırka
beyaz penye kumaş elbise
lcw elbise pembe çizgili(bunun kumaşı nasıl naylon tarzı mı???)
lcw askılı tunik
lcw elbise(bununda kumaşını merak ediyorum)
sandalet ve keten ayakkabı
lcw kot
Wenice kapişonlu hırka

Bunları alacağım yalnız parantezli yazanlarda tereddütüm var.Birde perşembe gününden önce dışarı çıkma ihtimalim yok.Kesin alacağım ama o güne kadar bekleyebilir misin??

lwc ekose çizgili elbisenin kumaşı pamuk. pamuk gömlekler olur ya onun kumaşından, sert değil yumuşak bir kumaşı var..ilkbahar ve sonbahar için ideal.

diğer fuşya elbisenin kumaşı da %100 pamuk ama koton tarzı pamuk. ekose desenli elbisenin kumaşı daha ince bu fuşyanın kumaşı daha kalın.. içine beyaz uzun kol giydirirseniz kışın bile giyilebilir...

o güne kadar beklerim sorun değil.acelem yok..

daha detaylı resim isterseniz detayları neresinden istediğinizi de belirtirseniz mail verin mailinize resim atabilirim...

Elbiselerde çok hoşuma gitmişti pamuk olması güzell.Onlarıda alırım.Resme gerek yok temiz oldukları belli zaten yalnız kot eteği kızlarım için değilde bi akrabam için alıcam.9 yaşında zayıf bir kız.Kalıp olarak etek nasıl??

Son düzenleme:
Elbiselerde çok hoşuma gitmişti pamuk olması güzell.Onlarıda alırım.Resme gerek yok temiz oldukları belli zaten yalnız kot eteği kızlarım için değilde bi akrabam için alıcam.9 yaşında zayıf bir kız.Kalıp olarak etek nasıl??

etek kalıp olarak büyük bir etek değil. mesela balık etli 5-6 yaşındaki bir kız çocuğuna da olabilir. zayıf olan 10 yaşındaki kız çocuğuna da olabilir...

sarı wenice hırka,
turuncu triko hırka,
pembe triko hırka,
kot fırfırlı etek
beyaz askılı tunik satıldı. diğerlerinden birer tane daha var....

Ödeme işini nasıl yapıcaz.Daha önce hiç alışveriş yapmadım bu şekilde.Yarın eşim müsait olursa yatıracak ya da ben çıkıp yapabilirsem yapacağım.

Ödeme işini nasıl yapıcaz.Daha önce hiç alışveriş yapmadım bu şekilde.Yarın eşim müsait olursa yatıracak ya da ben çıkıp yapabilirsem yapacağım.

eşimin hesap numarasını vericem size özelden. eft yaparsanız olur. bende hemen kargolatıcam siza takip nosunu vericem. bu şekilde olucak. ben bi kaç kez bu şekilde alışveriş yaptım bu forumdan değil başka forumdan.. sorun yaşamadık iki tarafta..

size sattım zaten :) mesajla soruyorlar da o yüzden yazma gereği duydum.

yarın eft yapacaksanız bugün hepsini paketleyip yarın kargolaması için eşime vericem sizden cevap bekliyorum?

Bu aralar çok dalgınım,unutkanlıkda mevcut okurken tam algılayamıyorum nedense :)).Kusura bakmayın şimdi tekrar okuyunca anladım:KK1::KK1::KK1:

Bu aralar çok dalgınım,unutkanlıkda mevcut okurken tam algılayamıyorum nedense :)).Kusura bakmayın şimdi tekrar okuyunca anladım:KK1::KK1::KK1:

sorun değil :)

size özel mesaj atıcam ama mesaj kutunuz dolu olduğu için gönderemiyorum. mesajlarınızı silerseniz sevinirim..

Allah razı olsun, her eşyayı ne kadar kullanılmış ne kadar kullanılmamış yazmışsınız,
Herkes sizin gibi dürüst olsa keşke. hepsi çok temiz belli.
Ben alıcı değilim. aslında ürünlerin hepsini birden almak isterdim ama sanırım satılmış
Hem benim kızım 2.5 oldu bunlar kızıma gelmez. Size hayırlı alışverişler....

X