Bebek İkinci El kızlarımın hiç giyilmemiş/çok az giyilmiş kıyafetleri (resimli)

Allah razı olsun, her eşyayı ne kadar kullanılmış ne kadar kullanılmamış yazmışsınız,
Herkes sizin gibi dürüst olsa keşke. hepsi çok temiz belli.
Ben alıcı değilim. aslında ürünlerin hepsini birden almak isterdim ama sanırım satılmış
Hem benim kızım 2.5 oldu bunlar kızıma gelmez. Size hayırlı alışverişler....

teşekkür ederim sağ olun.. şeffaf olunması gerektiğini düşünüyorum bu konuda.

bir sürü kıyafetleri var kızlarımın malum ikizler. ama ben içinden 1-2 giyilmişleri seçtim..

alanda güle güle iç rahatlığı ile giysin. hepsi yıkanmış ütülenmiş paketlenmiş olarak yolluyorum. etiket koysam yeni zannedilir :)

bu arada ürünlerin bazılarından 1 er adet daha mevcut almak isteyen varsa....

Canım kargo şimdi geldi.Gerçekten hepsi yeni gibi tertemiz,çok temiz ve düzenli kullanmışsın.Almak isteyenler çekinmeden alabilirler.

Canım kargo şimdi geldi.Gerçekten hepsi yeni gibi tertemiz,çok temiz ve düzenli kullanmışsın.Almak isteyenler çekinmeden alabilirler.

teşekkür ederim canım.. güle güle kullansın miniğin.. bende tşk ederim alışveriş yaptığın için..

hamile olduğunu bilmiyordum bu arada gözün aydın..

kutusunda hiç kullanılmamış orjinal adidas ayakkabı. kız ve erkek çocuklar her ikiside kullanabilir. unisex bir üründür. hediye geldi kızlarıma ama çok büyük 26 numara o yüzden bunları satıp başka ayakkabı almak istedim.

mağazasında 75-85 arası değişiyor fiyatı. ben 45 tl istiyorum tanesine. 2 adet vardır.

26 numara

brezee eşofman altı. hiç kullanılmadı.%100 pamuk. etiketi üzerinde. 3 yaş ancak kalıbı büyük 3-4 yaş rahat giyer. 10 tl

LCW kadife beli lastikli pantolon 18-24 ay bedeni. hiç kullanılmadı. tanesi 7,5 tl. 2 adet vardır.

Name it (danimarka ürünü) body. kızlarıma genelde bu marka almaya başladım gerçekten harika :) bundan 3 adet vardı. biri bize fazla o yüzden satıyorum
3-4 yaş %100 pamuk hiç kullanılmadı. etiketi üzerinde. 7,5 tl

yurt dışından hediye geldi ama çok büyük kızlarıma bunuda o yüzden satıyorum. taytlı takım. eşofman gibi..
134-140 cm.. sanırım 10 yaş olur.. 15 tl. iki adet vardır.

Bücürük Marka eşofman altı. hiç kullanılmadı. kız ve erkek her ikisi de kullanabilir. 3-4 yaş. 7,5 tl

name it marka. %100 pamuk. 3-4 yaş. rengi buz mavisi tshirt. 7,5 tl. hiç kullanılmadı. etiketi üzerinde.

örgü elbise. 9. aydan 1,5 yaşa kadar giyer.. bir kez giydiler bunu da... 7,5 tl. (stok: 1)

bu ürün satıldı mı

X