kizlarr haydi herkes kendinden bir seyler katarak hikaye olusturalim

Arayan annesi değildi annesinin telefonunu kullanan birisi arıyordu.
Eğer polislere cinayeti ben işledim demezsen anneni öldürürüz.....
Telefon kapandı.. Kız ne düşüneceğini şaşırmıştı artık.

tam o sırada yolda kaza olduğu anlaşılan bir kalabalık vardı.
bütün araçlar yolu tukamisti ve aradan iki kişinin bağrışmaları yuklesiliyordu.
polisler müdahale etmek için araçtan indi.
kızın gözleri kalabalığın içinden kendine doğru yaklaşan bir adama ilişti.
adam usulsa kiza sus işareti yaptı ve elindeki silahı arkasına saklayarak aracın kapısına elini uzattı..

Bu hikayede ben kıza dubai bileti almıştım mutlu olsun diye orada bir arap şeyhi bulup evlenecekti:)))) garibim başına neler geldi :)))) şu kıza bir isim bulalım ama cayimin sekeri cayimin sekeri
ayy sen çok yaşa emi.valla çok iyi geldin sayende ağlamak üzereyken gülmeye başladım:)) teşekkür ederim:KK19:
evet bencede bir ismi olsun.ismi hakkı senin amaHoppa

tam o sırada yolda kaza olduğu anlaşılan bir kalabalık vardı.
bütün araçlar yolu tukamisti ve aradan iki kişinin bağrışmaları yuklesiliyordu.
polisler müdahale etmek için araçtan indi.
kızın gözleri kalabalığın içinden kendine doğru yaklaşan bir adama ilişti.
adam usulsa kiza sus işareti yaptı ve elindeki silahı arkasına saklayarak aracın kapısına elini uzattı..
adam kapıyı açtı.ani bir hamleye kızı bileğinden kavradı ve arabadan aşağıya çekti.hemen arkada bekleyen siyah arabaya bindirdi.pakize o kadar saskindiki kaskatı kesilmiş korkarak adamın elindeki silaha bakıyordu.
adam bir taraftan olay yerinden hızla
uzaklaşırken pakizenin bakışlarının üzerinde olduğunu hissettiğini silahını beline koydu.
sonra yavaşça pakizeye doğru baktı.
kim oldugumu ve netten burda olduğunu merak ediyorsun degil mi? dedi.
evet dedi kısık bir sesle pakize.
aradığın bütün soruların cevabını alacaksın sadece biraz sabır dedi adam ve kafasını yola çevirerek sustu..
ince bilek ince bilek @aysayss97 kızlar şu pakizenin akibetine bir el atsanız.kızcağız benim ellerinde korku gerilime doğru sürüklenip gidiyor:dondurma:

adam kapıyı açtı.ani bir hamleye kızı bileğinden kavradı ve arabadan aşağıya çekti.hemen arkada bekleyen siyah arabaya bindirdi.pakize o kadar saskindiki kaskatı kesilmiş korkarak adamın elindeki silaha bakıyordu.
adam bir taraftan olay yerinden hızla
uzaklaşırken pakizenin bakışlarının üzerinde olduğunu hissettiğini silahını beline koydu.
sonra yavaşça pakizeye doğru baktı.
kim oldugumu ve netten burda olduğunu merak ediyorsun degil mi? dedi.
evet dedi kısık bir sesle pakize.
aradığın bütün soruların cevabını alacaksın sadece biraz sabır dedi adam ve kafasını yola çevirerek sustu..
ince bilek ince bilek @aysayss97 kızlar şu pakizenin akibetine bir el atsanız.kızcağız benim ellerinde korku gerilime doğru sürüklenip gidiyor:dondurma:
Yoksa pakizenin hayalleri gerçek mi oluyordu???? Adam hiç arap şeyhine benzemiyordu. Pakize bunları düşünürken Araba bir çiftlik evinin önünde durdu. Adam gel aradığın bütün cevaplar burada dedi pakizeye....

Yoksa pakizenin hayalleri gerçek mi oluyordu???? Adam hiç arap şeyhine benzemiyordu. Pakize bunları düşünürken Araba bir çiftlik evinin önünde durdu. Adam gel aradığın bütün cevaplar burada dedi pakizeye....
ne arap seyhiymis:KK70:

pakize ürkek bakışlarla etrafa baktı.
şehirden epey uzaktaydı bu çiftlik.
bir anayol vardi önünde.
etrafta hic baska ev yoktu.
pakize eve doğru yaklaşırken bir taraftan ayakları geri geri gidiyordu.
içeride ne vardı? evet bunun cevabını deli gibi merak ediyordu.ama ya basima daha kötü seyler gelirse diye düşünmekten kendini alamıyordu.
daha kötü ne olabilir ki dedi pakize.
bütün cesaretini topladı ve adamın açtığı kapıdan içeriye doğru adımını attı..

Pakizeyi içeride çok büyük bir kalabalık bekliyordu o kalabalığın içerisinde anneside vardı,aslında ortada bir cinayet yoktu pakizeyi oraya getirmek için yapılmıştı herşey pakizeyi oraya getiren adam ona evlenme teklifi etti uzun süredir onu izliyordu pakize bu teklif karşısında bayılmıştı gözünü açtığında çiftliğin en büyük odasında yatıyordu çevresinde kadınlar toplanmış ona bakıyordu pakize ise bütün bu olanlara anlam veremiyordu ne olacaktı acaba bundan sonra derin düşüncelere dalmıştı ve bir anda kapı çaldı gelen kimdi acaba.

Pakizeyi içeride çok büyük bir kalabalık bekliyordu o kalabalığın içerisinde anneside vardı,aslında ortada bir cinayet yoktu pakizeyi oraya getirmek için yapılmıştı herşey pakizeyi oraya getiren adam ona evlenme teklifi etti uzun süredir onu izliyordu pakize bu teklif karşısında bayılmıştı gözünü açtığında çiftliğin en büyük odasında yatıyordu çevresinde kadınlar toplanmış ona bakıyordu pakize ise bütün bu olanlara anlam veremiyordu ne olacaktı acaba bundan sonra derin düşüncelere dalmıştı ve bir anda kapı çaldı gelen kimdi acaba.
ince bilek ince bilek ile pakizeyi bir baş göz etme cabaniz var.rahat bırakın su kızı ayol.
bekarlik sultanlık ben onu maceradan maceraya sürükleyeceğim:dondurma:
kapı açıldı yüzü maskeli bir adam girdi içeriye.uzun boylu maskenin kenarından kıvırcık saçları sallanan üzerinde doktor onlugune benzeyen bir kıyafet, ayaklarında havanın çok sıcak olmasına rağmen uzun çizmeleri vardı.pakizenin bakışları adamin ellerine doğru kaydiginda bağırmak için kendini zorladı.adamin elinde koca bir bıçak duruyordu..
pakize yataktan kalkmak istedi ama yapamadı.ilaç verildiğini farketti çok halsizdi hareket edemiyordu.
adam pakizeye doğru yaklaştı yaklaştı..:KK17:

Korkma aybalam dedi. Seni götürmeye gelmişem. Size selaaam size selaaam getirmişemmmm dedii. Pakize ilaçların etkisiyle hayal mi görüyordu yoksa ????
Herşey gerçek olamayacak kadar saçmaydı.

saçmaydı belki ama pakize artık bir azeri olmuştu, söylenenleri anlıyor gibi duruyordu fakat iş konuşmaya gelince afallıyordu pakize... acaba narkoz mu onu bu hale sokmuştu yoksa gecenin bir vakti gömdüğü acılı dürüm mü sinirlerini alt üst etmişti?

Kara kara dusunurken uzerine bir agirlik çöktü ve uykuya daldi.Ruyasinda biri kucaginda biri sirtinda biri ayaginda biri saginda viri solunda bes cocuklu bir kadin oldgunu gordu :KK70:

X