Kızlarr yumurtlama testinde t çizgisi c çizgisinden daha koyu

Benimde aynı olur karnım 3 aylık hamile gibi olurum bi gergin bi duygusal olurum başıma ağrılar girer hatta kasıklarım sızlar ama 3 4 bazen 5 6 damla kan gelir sildikçe yumurtlama kanaması her ay olurum ordan biliyorum dilerim gebesindirde ben yanılıyorumdur ama lütfen bu geceyi değerlendir koyuluktan eminsen
İnşallah canım evet bende hiç olmadı o yüzden biraz umut ettim sanırım bakalım nasip şuan sıkıştım bekliyorum son testi yapayım bakayım 😊

Yap sen testi yoksada çalışmalara devam 🤭🤭bozmadan morilini 🤗 bı arkadaşım bir ayda iki defa yumurtladi ikincide hamile kaldı grup kurup totem yaptık ilk ben hamile kaldım şuan ikimiz doğurduk aynı ayda üçüncü de büyüyor minnak yeğenim 🥰😍
Ooo maşallah yok bozmam artık her ay üzülmekten yoruldum be 😂😘

Ooo maşallah yok bozmam artık her ay üzülmekten yoruldum be 😂😘
Ay hiç deme öyle ben üç sene her bat günü ağlıyordum . Sonra hiç beklemedigim an oluverdi zamanı varmış . Suanin tadını çıkar minnak kuzum yanımda uyuyor. Sanki o üç yıl ben ağlamadım çok zormuş.insallah tez zamanda seninde kucağında Minnoş bir kuzu olur 🤗

Ay hiç deme öyle ben üç sene her bat günü ağlıyordum . Sonra hiç beklemedigim an oluverdi zamanı varmış . Suanin tadını çıkar minnak kuzum yanımda uyuyor. Sanki o üç yıl ben ağlamadım çok zormuş.insallah tez zamanda seninde kucağında Minnoş bir kuzu olur 🤗
Ayy Rabbım acısını göstermesin gözün aydın olsun inşallah amiinn çok teşekkür ederim Allah razı olsun çok sağolun gerçekten moral oldunuz ❤️❤️

Varsa çıkar yapın isterseniz . Bhc hormonunun yüksekliği ile ilgili bir durum bu evdeki testler 20 civarı olunca çizgi gösteriyor şuan 30 üstü ise hemen çıkar 20 civarları ise hayalet gibi çıkar.testi ikiyede kesebilirsiniz ince bir makasla
Makasla kesince yarısını sonra kullanabiliyor mu

Varsa çıkar yapın isterseniz . Bhc hormonunun yüksekliği ile ilgili bir durum bu evdeki testler 20 civarı olunca çizgi gösteriyor şuan 30 üstü ise hemen çıkar 20 civarları ise hayalet gibi çıkar.testi ikiyede kesebilirsiniz ince bir makasla
Ay kesince noluyor hiç bilmiyorum 😲

Eklentiler

• IMG_20210102_013132.jpg
    IMG_20210102_013132.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 577
X