Kızlarr yumurtlama testinde t çizgisi c çizgisinden daha koyu

Tabi polikistik over degilsen
Merhaba polikistik over olunca ne oluyor? Bende ovulasyon testleri ile yumurtlama olmuş mu diye sonuç almaya çalışıyorum şuan ama. Haşimato tiroidim var ve gebelik öncesi kontrolde doktorum poliplerin var dedi. Bu durum testlere nasıl yansır ki? Bilginiz var mı acaba ? Testlerin fotoğrafını paylaşsam sizinle yardımcı olurmusunuz bilginiz varsa?

Eklentiler

• 8D095D32-8E66-4891-A438-595833D3E9FB.jpeg
    8D095D32-8E66-4891-A438-595833D3E9FB.jpeg
    85,5 KB · Görüntüleme: 305
Merhaba polikistik over olunca ne oluyor? Bende ovulasyon testleri ile yumurtlama olmuş mu diye sonuç almaya çalışıyorum şuan ama. Haşimato tiroidim var ve gebelik öncesi kontrolde doktorum poliplerin var dedi. Bu durum testlere nasıl yansır ki? Bilginiz var mı acaba ? Testlerin fotoğrafını paylaşsam sizinle yardımcı olurmusunuz bilginiz varsa?
4 Ocak yumurtlamaya benziyor

Kızlar bnde dün gece ovulasyon testi yaptım lekelenme lerim var 5 6 gündür yumurtlamanın da 13 günü akşamı yaptım sizce gebelik var mı

Eklentiler

• 16098311365136974806065065346156.jpg
    16098311365136974806065065346156.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 129
Bekle

Canım bende bekliyorum taa 1.5 hafta önce geldi kahverengi akıntım ama negatifti bilmiyorum beklemekten başka çaremiz yok
Evt cnm adet söktürücü masaj var YouTube gördüm onu denemeye bŞlıcam akşama kan degermi 1.20 cıktı bu ay soğan kürü ictim ama aynı zamanda başka bitli karışımlarıda içtim onlar bana kist yaptı galiba zaten pko var tekrardan soğan kürümü uygulamam ki bilemedim ya off

Evt cnm adet söktürücü masaj var YouTube gördüm onu denemeye bŞlıcam akşama kan degermi 1.20 cıktı bu ay soğan kürü ictim ama aynı zamanda başka bitli karışımlarıda içtim onlar bana kist yaptı galiba zaten pko var tekrardan soğan kürümü uygulamam ki bilemedim ya off
Bu ay bekle bi adet olduktan sonra başlarsın canım nasip

kızlar ayaklarını ısıtamayan varmıı normal ötesi bir soğuk asla ısınmıyorrrr

Kızlar merhaba yerleşme kanaması diye düşündüğüm kanama yaşadım iki üç gün önce şuanda ovülasyon testi yaptım ve fotoğraftaki gibi t çizgisi c çizgisinden daha koyu görünüyor acaba gebelik olabilir mi daha önce bu şekilde olup gebeliğini öğrenen oldumu yardımcı olur musunuz 🙏
Yumurta çatlayacak demek 24 48 saat içinde. Gebelik hakkında deneyimim yok bişey diyemem. Onu anca adetiniz gecikirse veya belirti görürseniz gebeliğe yorarsınız, çünkü gebe olmayanlar da bu sonucu görüyor yumurta ürettikleri için. İnşallah hamilesinizdir 🙏🏻🌸

Yumurta çatlayacak demek 24 48 saat içinde. Gebelik hakkında deneyimim yok bişey diyemem. Onu anca adetiniz gecikirse veya belirti görürseniz gebeliğe yorarsınız, çünkü gebe olmayanlar da bu sonucu görüyor yumurta ürettikleri için. İnşallah hamilesinizdir 🙏🏻🌸
Maalesef değildim canım yordu beni artık reglim bugün bitti kafaya takmicam artık bakalım nolucak

Maalesef değildim canım yordu beni artık reglim bugün bitti kafaya takmicam artık bakalım nolucak
Bana da oldu aynısı beyin neye kuruluyorsa vücut öyle ilerliyo hamile hissediyodum bütün belirtileri görüyordum malesef hcg 0.001 negatif. Bu ay olur inşallah 🙏🏻 Allah isteyen herkese versin

Bana da oldu aynısı beyin neye kuruluyorsa vücut öyle ilerliyo hamile hissediyodum bütün belirtileri görüyordum malesef hcg 0.001 negatif. Bu ay olur inşallah 🙏🏻 Allah isteyen herkese versin
İnşallah canım inşallah tek duam bu gelsinde hayırlısıyla yeşersin umutlarımız başka bişi istemiyorum, ❤️🙏

Herkese merhaba , ben kendimi ovulasyon testiyle takip ediyorum . Tarih yazmayan 18 subata ait , sizce yumurtlama varmı ??

Eklentiler

• DCE68AB1-D884-4B14-AA93-D8D7EFD49BC3.jpeg
    DCE68AB1-D884-4B14-AA93-D8D7EFD49BC3.jpeg
    120,1 KB · Görüntüleme: 156
X