Kızlarrr gelin beraber zayıflayalım

Hyt-123

🤲🏻Çok şükür 🤲🏻🐣24.06.2021🐣🤱🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2020
2.164
3.372
25
Ben 8 haziranda diyete başladım 84.5 ile
Şimdi ise 76.3 hedef 70 asıl hedef 55
Peki ya sizlerrrr
Ben bol yürüyüş günde 10 15 bin adım ekmek tuz şeker kestim bu ayın 3 de limonlu suya ve mekik çekmeyede başladımm sizler neler yapıyorsunuz 🥰

merhaba.bende tam 1 ay oldu bugun 75 ten 72 ye dustum.gunde 8-9 km yuruyorum( bugun 11 km yaptim). ekmek sadece ince bir dilim sabah kahvaltisinda yiyorum o da kepekli.pilav makarna hic yemedim bir aydir.ama cikolataya karsi koyamiyorum resmen gun icinde cikolata krizine giriyorum.koliyle cikolata almistik dayanamayip yiyiyorum malesef.bitince almicam belki gozum gormezse yemem de😁 hedefim 63

merhabalar bende 90 kiloyla başlıyorum yarın inş ben biraz if biraz karatay tarzı beslenmek istiyorum siz neler yapıyorsunuz ?
hadi birbirimize destek olalım 😊

Merhaba 10 şubatta 93,3 ile başladım 18 mayısta 80,8 dim. Pazartesi 82,7 ile tekrar başladım. Birlikte devam edebiliriz 🤗

gunaydin kizlar dun sabah 71.4 idim.8.5 km yurudum dun sabah gelince kahvaltida salatalik domates biber peynir ve yumurta yedim ekmek yemedim.oglen muzla kahve ictim aksam 6 da etli nohut yedim koca bi tabak ekmeksiz..birazda salata yapmistim okadar.bu sabah 70.6 ciktim.simdi yuruyuse gidiyorum👋👋

gunaydin kizlar dun sabah 71.4 idim.8.5 km yurudum dun sabah gelince kahvaltida salatalik domates biber peynir ve yumurta yedim ekmek yemedim.oglen muzla kahve ictim aksam 6 da etli nohut yedim koca bi tabak ekmeksiz..birazda salata yapmistim okadar.bu sabah 70.6 ciktim.simdi yuruyuse gidiyorum👋👋

merhabalar ne güzel vermişsiniz umarım bende böyle devam ederim benimde günde 10 bin adım atıyorum bazen 13 bin filan oluyor

merhabalar ne güzel vermişsiniz umarım bende böyle devam ederim benimde günde 10 bin adım atıyorum bazen 13 bin filan oluyor
masallah cok guzel yuruyosunuz bende ilk 6 binlede cok yoruluyodum ertesi gun cikmak bile gelmiodu icimden.derken 8 bin oldu.simdi 10 bini geciyorum ve yetmiyor😁 iyi ki havalar serinliyor onumuzdeki gunler daha uzun sure yurumeyi dusunuyorum.

masallah cok guzel yuruyosunuz bende ilk 6 binlede cok yoruluyodum ertesi gun cikmak bile gelmiodu icimden.derken 8 bin oldu.simdi 10 bini geciyorum ve yetmiyor😁 iyi ki havalar serinliyor onumuzdeki gunler daha uzun sure yurumeyi dusunuyorum.
nerde yasıyorsun bilmiyorum ben hollanda da yaşıyorum yürüme yerleri muhtesem burda istanbul da yaşarken bu kadar adım atmak imkansızdı benim icin 😊

hollandanin sokaklarini google maps ile gezmistim.esimde gitmisti gecen sene cennet gibi yerler o acidan sanslisiniz.bizim burda park var 1 km yuruyus parkuru var oraya gidiyorum ona da ulasmam icin 2 km yurumem gerekiyor😄resimde birakayim sabah cekmistim

Eklentiler

• 20200903_091024.jpg
    20200903_091024.jpg
    207,4 KB · Görüntüleme: 34
10 bin adım ortalama kaç saat sürüyor kızlar ben de akıllı bileklik almayı düşünüyorum ama bu ay imkansız belki öbür aya.Çok hareketsizlikten 18 kilo aldım ben de 4 kilo hareketle gitti ama :KK70: 64 güncelim.bu süreçte yağdan vermek sağlıklı beslenmeyi hayatıma sokma niyetindeyim ama şekeri asla bırakamıyorum :KK43:

10 bin adım ortalama kaç saat sürüyor kızlar ben de akıllı bileklik almayı düşünüyorum ama bu ay imkansız belki öbür aya.Çok hareketsizlikten 18 kilo aldım ben de 4 kilo hareketle gitti ama :KK70: 64 güncelim.bu süreçte yağdan vermek sağlıklı beslenmeyi hayatıma sokma niyetindeyim ama şekeri asla bırakamıyorum :KK43:
ben bugun 10 bin adim yatim 86 dk gosterio canim uygulama ama sanki daha uzun surdu yanlis da olabilir

hollandanin sokaklarini google maps ile gezmistim.esimde gitmisti gecen sene cennet gibi yerler o acidan sanslisiniz.bizim burda park var 1 km yuruyus parkuru var oraya gidiyorum ona da ulasmam icin 2 km yurumem gerekiyor😄resimde birakayim sabah cekmistim
ayyy burasıda cok güzel görünüyor neresi burası evet ya cok güzel sokakları

merhabalar canım telefonla adım sayıyorum ben ne kadar sürüyor bilmiyorum saat olarak ben yaklasık 5 senedir şeker kullanmıyorum çaylarımda kahvelerimde zor oldu ama oldu cayı şekersiz içiçegime birakırım daha iyi diyordum ama cayın yanında leblebi filan yedim alıstım şükür

ortalama 85-90 dk diyelim.ilk başlarda 30 dk yürüyüp nefessiz kalıyodum şimdi 45 dkya çıkardım 4-5 aya 90 dk full yürüyebilirim :KK70:beslenmeyi de ayarlayabilsek keşke iradem 0 benim :/

ortalama 85-90 dk diyelim.ilk başlarda 30 dk yürüyüp nefessiz kalıyodum şimdi 45 dkya çıkardım 4-5 aya 90 dk full yürüyebilirim :KK70:beslenmeyi de ayarlayabilsek keşke iradem 0 benim :/
valla 2 saat yürürüm ama beslenmeye gelirsen maalesef bende biraz kacırabiliyorum :110:

evlendigimden beri her ay spora baslayip en fazla 4 gun surduren biriyim...biriydimmmm pardon😁😁 1 aydir masallah diyim ara sira kacamaklar olsada iyi gidiyorum.yurumekte bitio iş bence yuruyemeseydim yine bozardim diyeti ama yuruyunce kendine gelio insan.motive oluo:)

bende etoburum.etten hic kısmıyorum canim haftanin 1 gunu balik 2 gunu sebze yapiorum kalan 4 gundede mutlaka etli veya tavuklu yemek yapiorum.ekmegi sekeri ve pilav makarnaya dikkat ediyorum ben sadece

merhabalar benimde kilo vermemlazım daha doğrusu yağ oranım fazla ve kollarım bacaklarımın içi jelibon gibi sıkılaşmam lazım. Buda hem beslenme hem sporla oluyor. Şu an başlangıç kilom 61 bende sizinle yapmak istiyorum insan motive oluyor. Yarından başlıyacağım. inşallah bozmam ::KK43:

X