Kızlarrr gelin beraber zayıflayalım

Ben 8 haziranda diyete başladım 84.5 ile
Şimdi ise 76.3 hedef 70 asıl hedef 55
Peki ya sizlerrrr
Ben bol yürüyüş günde 10 15 bin adım ekmek tuz şeker kestim bu ayın 3 de limonlu suya ve mekik çekmeyede başladımm sizler neler yapıyorsunuz 🥰
ben 100 kiloydum suan 60 kiloyum diyet falan uygulamadım kesinlikle şu şok diyetlere hiç girmeyin çok zararlı ben çok azim ettim hergün ama hergün 2 saat yürüdüm asitli seyler içmiyorum,ekmek yemiyorum çok az. çayıda şekersiz kullanıyorum

ben 100 kiloydum suan 60 kiloyum diyet falan uygulamadım kesinlikle şu şok diyetlere hiç girmeyin çok zararlı ben çok azim ettim hergün ama hergün 2 saat yürüdüm asitli seyler içmiyorum,ekmek yemiyorum çok az. çayıda şekersiz kullanıyorum
en guzelini yapmissiniz tebrik ederim.bende diyet listelerine uyamam.karnim acikinca yerim aç kalamam canimin istemedigi biseyi yiyemem en onemli sey sporbence bana en iyi yuruyus yariyor orantili veriyorum.daha once eliptik yapmistim ama kollarimdan mesela hic goturmemisti.ins. bende sizin kilonuzu yakalarim 😊

Ay çok güzelllllll bende yürüyüşle çok çabuk eriyorum ama bu aralar yürüyemiyorum inşallahhh veririmmmm 😍burdan birbirinize destek olursak çabuk verebileceğimizi düşünüyorum insan azim ediyor çünkü böyle güçlü 💪 insanlarla konuşuncaaa😃

Ay çok güzelllllll bende yürüyüşle çok çabuk eriyorum ama bu aralar yürüyemiyorum inşallahhh veririmmmm 😍burdan birbirinize destek olursak çabuk verebileceğimizi düşünüyorum insan azim ediyor çünkü böyle güçlü 💪 insanlarla konuşuncaaa😃
ben verdiysem hepiniz verirsiniz hanımlar :) 40 kilo verdim basardım cok eringectim ama hep inandım basaracağıma bu benim en büyük özgüvenim olduu

Peki kaç ayda verdin canım herhangi çay falan tüketin mi yeşil çay falan 😍
ben verdiysem hepiniz verirsiniz hanımlar :) 40 kilo verdim basardım cok eringectim ama hep inandım basaracağıma bu benim en büyük özgüvenim olduu

yok yeşil çay tüketmedim hergün yürüdüm 2 saat. kulaklık taktım zayıflarsam söyle söyle olacak diye kendimi motive ettim 2 yılda 40 kilo gitti bende ilk zamanlar hızlı verdim fakat sonraları hep gitti. hatta evlendim iki yıl önce evlendikten sonra hiç kilo almadım hep verdim . şimdi biraz kilo almak istiyorum :)

yok yeşil çay tüketmedim hergün yürüdüm 2 saat. kulaklık taktım zayıflarsam söyle söyle olacak diye kendimi motive ettim 2 yılda 40 kilo gitti bende ilk zamanlar hızlı verdim fakat sonraları hep gitti. hatta evlendim iki yıl önce evlendikten sonra hiç kilo almadım hep verdim . şimdi biraz kilo almak istiyorum :)
Ayyy ne güzel yaahhaaaa bende vericem inşallaahhh😍

bende etoburum.etten hic kısmıyorum canim haftanin 1 gunu balik 2 gunu sebze yapiorum kalan 4 gundede mutlaka etli veya tavuklu yemek yapiorum.ekmegi sekeri ve pilav makarnaya dikkat ediyorum ben sadece
bende artık 2 gün balık sebze cok zor 😏 ancak salatada geri kalan günde et 😋ekmek sadece sabakları 1 dilimdi ama artık onuda yemiyorum pilav pirinç değil bulgur tercih ediyorum makarna cok nadir

merhabalar benimde kilo vermemlazım daha doğrusu yağ oranım fazla ve kollarım bacaklarımın içi jelibon gibi sıkılaşmam lazım. Buda hem beslenme hem sporla oluyor. Şu an başlangıç kilom 61 bende sizinle yapmak istiyorum insan motive oluyor. Yarından başlıyacağım. inşallah bozmam ::KK43:
merhabalar canım azım edip vericez yapacak birşey yok 😊hadi rapor verelim her gün belki yanlıs yollara sapmayız

BENCE DE SÜPER daha az önce dondurma yedim hemde bademli:KK43: yerken çok güzelde sonrasında gelen pişmanlık...ben yarından itibaren tek tek yazıcam sizde yazın birbirimizi motive etmiş oluruz.

BENCE DE SÜPER daha az önce dondurma yedim hemde bademli:KK43: yerken çok güzelde sonrasında gelen pişmanlık...ben yarından itibaren tek tek yazıcam sizde yazın birbirimizi motive etmiş oluruz.
işte en cok yasşadıgımız sorun maalesef bende oyleyim 😔 ama yiyene kadar gider gelirim şuan akşam yemegimi yedim ama inanılmaz bir tatlı istegi var hibiskus cayı tarcın yaptım kendime

işte en cok yasşadıgımız sorun maalesef bende oyleyim 😔 ama yiyene kadar gider gelirim şuan akşam yemegimi yedim ama inanılmaz bir tatlı istegi var hibiskus cayı tarcın yaptım kendime
azonce kahve istedi esim yemekten sonra gunluk sohbetimiz olur hep kahveyle.yanina cikolata istedi baktim baktim durdum yemedimm😄bi soz var ya 'ölum gibi biseydi ama kimse ölmedi' tam da o durumdaydim.cikolata hakkimi en dayanamadigim zamana sakliyorumm.bugunluk yemekle olan alakam bitti gece boyu artik sadece su yada soda icerim🙂🙂

azonce kahve istedi esim yemekten sonra gunluk sohbetimiz olur hep kahveyle.yanina cikolata istedi baktim baktim durdum yemedimm😄bi soz var ya 'ölum gibi biseydi ama kimse ölmedi' tam da o durumdaydim.cikolata hakkimi en dayanamadigim zamana sakliyorumm.bugunluk yemekle olan alakam bitti gece boyu artik sadece su yada soda icerim🙂🙂
😂😂😂😂 ay bu cok iyidi ya bende yemek işini bitirdim inşallah beynim oyun oynamaz aslında 21 gün dayansam tatlısız biliyorum ki sonradan da istemicem

ben yemek yemiyim dayanıyorum ama resmen günün belli bir saati vucudum tattttlııı diye titriyo :KK43:

X