Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

tugba yedıklerını sayarmısın canımmmm bende az yedım cokkkk 3 saatte yuruyus yaptımmmmm sabahı beklıyom taryılmak ıcın sen spor yaptınmıııı

3 saat yuruyusu yavas mi yapiyosn yoksa cok hizli tempoda mi ben 1.30 saat yapiyorm 40 50 dk kosuyorm gerye kalanindada hizli tempo yuruyus ama senn 3 saat bana prk ucuk geldi helal canm :))

Bende 83 kiloydum şuan 62 kiloyum
Öncelikle inanın ve beyninize şunu yerleştir ben zayıfım formumu koruyorum zayıf görün
Ben alısverişlerde 36 beden alıp dolaba asardım girecem diye ve yaptım ve mayısta basladım temmuzda 65 oldum diet yapmadım sadece şunları yaptım ebru şanlının bir karışımını yaptım ictım ve yurus gunluk 30 sabah 30 akşam mekik cektim belli saat yapın hergün o saate alışıyorsunuz ,
Bol şans allah yardımcınız olsun

İphon'e
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim ebru sallinin hangi icecegni kullandgni yazarsan sevinirim..

3 Kabak
2 Enginar
1 Avuç Brokoli
1 Avuç Maydanoz
1 Orta boy soğan
Yarım limon suyu
Yapılışı
Sebzeleri az suda haşlıyorsunuz.
Daha sonra bu suyla birlikte sebzeleri blendırdan geçiriyorsunuz. Üzerine limon suyunu da ekleyip tekrar blendırda karıştırdıktan sonra soğuk veya sıcak olarak içebiliyorsunuz. İçine başka hiçbir şey katmıyorsunuz. Sabahları günde 1 bardak içiyorsunuz.
NOT: ben enginarı ayrı haşlayıp süzdüm cünkü diken diken parcacıkları oluyor ekstra haşlayıp süzün sonra öbür senzelerle karıstırın daha iyi

İphon'e

Bu arada unuttum haşladıgın suyu biraz sogsun sonra buzdalıbına koyun yanlız sadece su şişerini kullanın ekşimesin ok
Afiyet olsun :-)

İphon'e

Ooo dugunun cok eglenceli olcaktr eminim :) bence birbirimize destek olalm sen de dugunune kadar incecik ol ki eglenebilesn gonlunce. Ben tatli pek s3vmem onun. Icin ole dertlerm olmuyo ama bide bak kacrdgn gunun ertesi cok az ye hic sorun yapma destekler oylece spor olarak ne yapiyorsun peki

Spor günlük 1 saat yürüyorum sadece buna bile zor zaman ayırıyorum
Bugün erkek arkadasıma bi hısımla söyleyiverdim 100.1 kilo olduğumu. Naptın askım bn bu kadar beklemiyodum bundan sonra akşamları bişey yemek yok dedi artık istesemde yiyemem utancmdan. Ona göre ayda 5 6 kilo verebilirmişim. Pazartesi gününü iple çekiyoruz ikimizde. Hayır yani 1.5 sene önce yana yakıla peşimde 6 ay dolaştığındada 87 kiloydum neyin derdindesin dedim hala peşindeyim yawrum dedi bön bön bqktım :))

Her yol olur bıktım artık su yağlardan löpçüklerden

Bende aynen onun icin deniycem netten arastr sende bulamazsan ben yazarm sana ama aklimda bi soru var ingiliz karbonatiyla mi yapilcak bu normal pasta karbonatyla mi ikisiyle de yapan var brn yemk karbonatyla yapmayi dusunuyorm bosver elin ingilizini 😆😆

Spor günlük 1 saat yürüyorum sadece buna bile zor zaman ayırıyorum
Bugün erkek arkadasıma bi hısımla söyleyiverdim 100.1 kilo olduğumu. Naptın askım bn bu kadar beklemiyodum bundan sonra akşamları bişey yemek yok dedi artık istesemde yiyemem utancmdan. Ona göre ayda 5 6 kilo verebilirmişim. Pazartesi gününü iple çekiyoruz ikimizde. Hayır yani 1.5 sene önce yana yakıla peşimde 6 ay dolaştığındada 87 kiloydum neyin derdindesin dedim hala peşindeyim yawrum dedi bön bön bqktım :))

Bence soylemeseydn kendi farketseydi daha mutlu olurdun bende saat 4 5 gbi yiyorum sonra sudan baska hicbisey agzima koymuyorum en iyisi bu cok ac birakirsan kendni veremezsn metebolizman durur ben 5 6 ya inanmiyorm canm daha fazla veririz kilomuz fazla oldgndan burda okudum bi bayan 1 ayda 20 kilo vermis istersen sana da yazayim ben ona da baslicam yarn karbonatla beraber Hahahah iyiymis :)) allah ayrmasin cok mutlu olun insallahh

Bugün gezme de birşey yemedim yogurt yedim gittim oradada hep sicak su içtim istahimi kapatti şimdide tavugumu yedim 1 meyve mi hala yiyorum ve finish bitti yatana kadar tek lokma yemiycem

Bu arada unuttum haşladıgın suyu biraz sogsun sonra buzdalıbına koyun yanlız sadece su şişerini kullanın ekşimesin ok
Afiyet olsun :-)

İphon'e
Kadınlar Kulübü

Cok isine yaradmi bu olmadan yapamazdim diyormusun :) bende yarn diyetime karbonatli su eklemeyi dusunuyorm denicem 1 ay onu fayda gormezsem bunu deniycem artk cok tesekkr edrm :)

Tabiki faydası oldu zayıflayana kadar yap zayıfladım bıraktım bidahada kilo almadım karbonat ıyı degilmiş bence iyi arastır zararı varmıs

Kızlar bırlıkde zayıflayalım ama dıger konular gıbı yarım kalmasın bısmıllah dıyelım baslayalım allahın ıznı ıle olurr... 26 yasındayım ogretmenım ve 93 kıloyum hayatımın hıc bı donemınde bu kadar kılo almaıstım... nısanlıyım ve nısanlımda yardımcı olmaya calısıyo yuruyuse gıdıyoruz her gun ıkı gundur dıyetteyım ve oyle huzurlu gırıyorum kı yataga anlatamam yoruldum bu kıloları tasımamakdan utanmakdan saklanmakdan...

Katılmak isterim..

Merhaba kızlar bende aynı konudan muzdaripim.85 kiloyum. 28 yaşındayım aynı zamanda hipotiroit hastasıyım.bende sizinle başlamak istiyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tabiki faydası oldu zayıflayana kadar yap zayıfladım bıraktım bidahada kilo almadım karbonat ıyı degilmiş bence iyi arastır zararı varmıs

Benim babamla dedm baska bisey icin ama zayflamak icn degl senelerdr kullaniyolar bi sorun olmadi. Babam asiri yer ve hic kilo almaz hareketli bi insanda drgl acaba karbomattan mi dye bir dusundm :)) 1 hafta bi deniyim olmadi birakirim artk

gul kayaydi sanirim o doktorun soyledgi bseydi bu ondan korkutmadi beni ama fikrini almak istedm seninde sen zararli oldgnu nerden ya da kimdrn duydun

Merhaba kızlar bende aynı konudan muzdaripim.85 kiloyum. 28 yaşındayım aynı zamanda hipotiroit hastasıyım.bende sizinle başlamak istiyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hosgelddn canm sende aramiza zayflicaz insallah hep beraber ama bence sen doktora gorunmeden diyet uygulama burda yazanlari falan allah korusun

Bende zayıflamak ıcın duymustum netten arastırdım bide cevrem söyledi hatta yan etkisinide söylemişlerdi unuttum yeşil cay cok tüket günlük mekik cek hareketli ol hep 3 ayda verdim ben diet yapmadım sadece kepek. Ekmek yedim ondan cildimde sarkma ve catlaklık olmadı hic

Bende zayıflamak ıcın duymustum netten arastırdım bide cevrem söyledi hatta yan etkisinide söylemişlerdi unuttum yeşil cay cok tüket günlük mekik cek hareketli ol hep 3 ayda verdim ben diet yapmadım sadece kepek. Ekmek yedim ondan cildimde sarkma ve catlaklık olmadı hic

Cok iyi o zaman seni dinliyim yapmiyim ben canm korkuyorm sagligimdan da olurum die aslnda annem de diyo az ye cok spor yap gecer gder dyet falan bos hakli kadin :))

Sen 3 ayda kac kilo verdn bide canm kac saat spor yapark

X