Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

Sen 3 ayda kac kilo verdn bide canm kac saat spor yapark

İlk zamanlar sabah 30 aksam 30 mekik cektim sonralarda alısınca fazlalastirdim sayıyı, bide günlük bir saat yürüş yaptım terleyince limonlu suc ve hemen duş al akşam acıkırsan elma yada yogurda tarcın koy ye şekerini dengeler

İphon'e
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cok iyi o zaman seni dinliyim yapmiyim ben canm korkuyorm sagligimdan da olurum die aslnda annem de diyo az ye cok spor yap gecer gder dyet falan bos hakli kadin :))

Saglıklı yaparsan biley olmaz zayıflamak ac kalmak degil spor ve dikkatle olur sana söyledigim icecgi cevremdeki büyün arkadaslarım icttı bir yan etkisi yok geriside senin iradene kalmıs özelikle ben zayıfım dıyeceksin beynine yerlestirceksin ve güven ben yaparım basarırım diyeceksin faydasını görürüsün

İphon'e

Saglıklı yaparsan biley olmaz zayıflamak ac kalmak degil spor ve dikkatle olur sana söyledigim icecgi cevremdeki büyün arkadaslarım icttı bir yan etkisi yok geriside senin iradene kalmıs özelikle ben zayıfım dıyeceksin beynine yerlestirceksin ve güven ben yaparım basarırım diyeceksin faydasını görürüsün

İphon'e

Cok destek oldun gercekten tesekkur edrm bosuna dememisler kilo derdi cekmeyen cekmeyeni anlamaz diye :) kilolarimin gitmesine kk da en buyuk katki senden geldi opuyorum 😘 saglicakla kall

Afiyet olsun cevizle kayisinin kalorisinin yuksek oldugunu biliyorum yanlis mi biliyorum acaba ? Bana kizma da canm 2 yumurta braz fazla geldi bana ustune bide kayisi cevz falan kosu bandi disnda birsey yapiyormsun ?

Canım,evet ceviz kayısı kalorili.Bugün toplam 1450 kalori aldım sporla 300 kalori yaktım.Bebeyimden dolayı spor olarak yalnız koşu bandında yürüye biliyorum 6 km/saat hızında.

Cok destek oldun gercekten tesekkur edrm bosuna dememisler kilo derdi cekmeyen cekmeyeni anlamaz diye :) kilolarimin gitmesine kk da en buyuk katki senden geldi opuyorum 😘 saglicakla kall

Nedemek herzaman başıma geldi yaşadım tercübemi anlatıyorum sadece, istedigin zaman sorabilirsin destek olmadan insan güc alamıyor sanada hayırlı akaam canım allaha emanetsin

İphon'e

Eki Görüntüle 1056997
kızlar dıete baslamadan once 93 kusurdum 94 de yakındım 1 haftadır yediklerime biraz dikkat ettim ama diet yapmamıstım tam olarak bugun tartıldım 89.900 cıktım cok sasırdım dikkat ettiğim boyleyse rejımımın sonucunu cok merak ediyorum dunden beri hiç birsey kacırmadım bugun ne yıyecegımıde yazdım zaten bır oncekı masjımda yarın sabah yine kalkınca tartılıp fotosunu atacagım sizdende foto bekliyorum kızlarrrr

ayyy super tugbaaa cok mutlu oldum bende fotoraf koyacagımmmm

bundan sonra poğaca yok :)

Bugünkü menüm

-3 adet nugget
-kepek ekmeği köşe tost
-1 kupa açık çay

öğlen birazdan yiyeceğim

- 100 gr biftek ve yağsız salata

akşam içinde sadeata yemeyi düşünüyorum ders çalışırken de bikaç fincan kahve gider.

Bu arada 1 saat yürüyüşümü yaptım geldi. sağlık ocağından adımsayarımı aldım. 103 kilo ile başladığım serüvenmde gecen hafta 101.1 gelerek bu sabah itibari ile de 100.1 gelerek devam ediyorum :nazar:
dogru dıyonuz kızlar dunde aynısını yaptım ben pogaca yedım yıne 2 tane aksam yedı sekız kasık nohut yemeyı 2 saat de yuruyus yaptım cok saglıksız oluyoooo

kızlarrr ve ozellıklede taugbasss ıkı gundur azyıyom ama oglenlerı pogaca yedım hep sızın uyarılarınızı dıkkate alarak bugun daha saglıklı seyler tuketecegımmmm sabah bır yesıl elma ve kıvı yedım ıkı bardak da su ıctım. sabah ılk uyandıgımda 91 cıktım bu arada dıyetımın 4. gunune gırdım. 93 kusurle basladım dun 91.7 cıktım galıba bugun 91. fotoraf koyalımmm. ben kahvaltıdan ve su ıctıkden sonra cektım ama:KK43: tugbaaaa nasıl foto eklenıyooooo kıııı. kızlar hergun ne yedıgımızı dıyete basladıgımız kıloyu ve verdıgımız kıloluları yazalım olmazmı...

Canlarm merhaba araniza yeni katildim cok istikrarliyim.. 78 dim suan 75 im on gun oldu..
ama benim sorunum sizden farkli benim esim vardiyali calisio ben ona ayak uydrnak icn gundz gec kalkip gece cok gec yatiyorm..
Mesela kahvaltoyi ikide yapariz dusunun artik. erken kalsam canim sıkılıyor. sisteme bende alistim..
sindi ben kalkinca bir dilim kepek ekmegi ile kahvalti yapiyorm ama dometes maydonz peynir falanka..
aksamda 89 gibi ne yemek yaptiysam ekmezsz bir tabak aliyirm. gecede ayakta oldgm icin acikiyorum bir muz veya biraz cilek yadabi tavak nesfit yiyorum..
benim gibi gec kalkip gec yatan varmi vu arada iki gun sporum var az ama napium ;( birde iki lt su

Canım,evet ceviz kayısı kalorili.Bugün toplam 1450 kalori aldım sporla 300 kalori yaktım.Bebeyimden dolayı spor olarak yalnız koşu bandında yürüye biliyorum 6 km/saat hızında.

Gunaydin oncelikle :) allah anali babali buyutsun bebeginizi süt yapmasi icin cig yumurta ic icebiliyorsan ben gecen persembe basladim diyete 98 le smdi kacim bilmiyorum persmbe gunu sizinlede paylasicam insallah

Canım,senin vermen gereken kilo ne kadar?Neler yapıyorsun kilo vermek için?

herseyi okudum arastrdm zararli şok diyetlere bile yeltendm sonra vazgectm sagligmdan olurum korkusuyla Suanda tek yaptgm sey herseyden az yemek diyette yapmiyorum. Mesela 3 kepce corba icceme 1 kepce iciyorum tabagimi pilavla yemekle tepeli doldurmak yerine bir kasik pilav yiyorum asiri tuketmemeye calisiyorum pilavi makarnayi kisacasi bogazimi tutuyorm hepsi bu =)

Nedemek herzaman başıma geldi yaşadım tercübemi anlatıyorum sadece, istedigin zaman sorabilirsin destek olmadan insan güc alamıyor sanada hayırlı akaam canım allaha emanetsin

Evet gercekten cok teselkur ediyorum sana sorularim oldukca sorarim allaha emanetsnz saglicakla ve innceeecikkk kalin 😀

Kuşlar bugün 3. Günüm dun tartilmistim 89.900 cikmistim bugün sabah yataktan kalkar kalkmaz tartildim yine foto şunu çektim foto birazdan geliyoooor

$SAM_7307.jpg
Kuşlar bugün 3. Günüm dun tartilmistim 89.900 cikmistim bugün sabah yataktan kalkar kalkmaz tartildim yine foto şunu çektim foto birazdan geliyoooor

canlar bugun 89.200 geldim 700 gram gitmiş ( buarada tırnaklarım ayaklarım ne kotu cıkmış :KK37: ayaklar 40 no olunca neyse yarın tırnaklarıma oje felan süreyimde cekeyım bari sizlere guzul goruneyım bakalım yarın bayan tartı beni kaç gösterecekkk:KK31:

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1058646

canlar bugun 89.200 geldim 700 gram gitmiş ( buarada tırnaklarım ayaklarım ne kotu cıkmış :KK37: ayaklar 40 no olunca neyse yarın tırnaklarıma oje felan süreyimde cekeyım bari sizlere guzul goruneyım bakalım yarın bayan tartı beni kaç gösterecekkk:KK31:

buarada kızlar dietin 1. gunu tartıldıgımda 90. 200 cıkmıştım 2. gun 89.900 bugunde 89.200 cıktım

Merhaba arkadaslar bende 3 cocuk yapmis biri olarak tabi cok fazla kiloluyum malesef bogazimi tutamiyorum ozellikle aksamlardan su an tam 89.5 kiloyum ve 1.60 boyum var gerisini siz dusunun artik ama buna artik bi son vermek istiyorum ve bugun diyete basladim insallah bu sefer basaricam aksam saat 5ten sonra yemek yememeyi dusunuyorum ve spor lutfen birbirimize destek cikalim hep beraber daha iyi kilo vericez

bende aranıza katılmak ıstıyorum :))bende 165 boyunda 88.8lık bı anneyım:))aslında 94.6ıle dıyete basladım yaklasık 2ay kadar once dukan yapıyorum 87.4u gordum cok sewındım ama ıkı haftadır bıraktım 88.8oldumm daha da fazla almadan onune gecmek ıstıyorum..burası bıras sorumluluk gerektıyorya belkı motıve olurum dıe dusundumm..

günaydııınn

az önce kahvaltımı yaptım

- 100 gr kırmızı et
- 3 adet domates
- tek şekerli çay
- 2 dilim tb ekmeği

Birazdan yürüyüşe çıkıcam 1.5 saat yürcem dün akşam bitter yedimde bi paket :)

Öğlen yemeğinde mantar yemeyi düşünüyorum 1 dilim ekmekle

Akşam birşey yemeyeceğim belki bir salata

X