Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

günaydııınn

az önce kahvaltımı yaptım

- 100 gr kırmızı et
- 3 adet domates
- tek şekerli çay
- 2 dilim tb ekmeği

Birazdan yürüyüşe çıkıcam 1.5 saat yürcem dün akşam bitter yedimde bi paket :)

Öğlen yemeğinde mantar yemeyi düşünüyorum 1 dilim ekmekle

Akşam birşey yemeyeceğim belki bir salata

Su bitteri birakmalisin bence sekerim ikidir kaciriyorsun :)) ben yazmiyodum yediklerimi ama bende yaziyim sana sabah yarim litre suyla basladm once sonra 1 tane zeytin 1 tane peynir yedim ekmeksiz ama 1 kepce de sehriye corbasi ictm 10.30 gbiydi.. 98 le basladgm diyetimle tarti bugun 93 u gosterdi mutluyummm :))

Canlarm merhaba araniza yeni katildim cok istikrarliyim.. 78 dim suan 75 im on gun oldu..
ama benim sorunum sizden farkli benim esim vardiyali calisio ben ona ayak uydrnak icn gundz gec kalkip gece cok gec yatiyorm..
Mesela kahvaltoyi ikide yapariz dusunun artik. erken kalsam canim sıkılıyor. sisteme bende alistim..
sindi ben kalkinca bir dilim kepek ekmegi ile kahvalti yapiyorm ama dometes maydonz peynir falanka..
aksamda 89 gibi ne yemek yaptiysam ekmezsz bir tabak aliyirm. gecede ayakta oldgm icin acikiyorum bir muz veya biraz cilek yadabi tavak nesfit yiyorum..
benim gibi gec kalkip gec yatan varmi vu arada iki gun sporum var az ama napium ;( birde iki lt su

Merhaba. Biraz duzenin bozuk sanki canm verebilirsin kilo ama belki biraz duzenszlikten dolayi az verebilirsin. Hosgeldin aramiza Insallahh sende kisa surede verirsn kilola5ini

kızlarrr ve ozellıklede taugbasss ıkı gundur azyıyom ama oglenlerı pogaca yedım hep sızın uyarılarınızı dıkkate alarak bugun daha saglıklı seyler tuketecegımmmm sabah bır yesıl elma ve kıvı yedım ıkı bardak da su ıctım. sabah ılk uyandıgımda 91 cıktım bu arada dıyetımın 4. gunune gırdım. 93 kusurle basladım dun 91.7 cıktım galıba bugun 91. fotoraf koyalımmm. ben kahvaltıdan ve su ıctıkden sonra cektım ama:KK43: tugbaaaa nasıl foto eklenıyooooo kıııı. kızlar hergun ne yedıgımızı dıyete basladıgımız kıloyu ve verdıgımız kıloluları yazalım olmazmı...

Tebriklerr :) 98 dim basladgmda bugun 93 u gordum bende 5 kilo verdgmi gordum mutluyumm. Ama dedgn gbi yarim litre su icerek ciktim tartya. Her gun tartilma morelin bozulabilir canm

arkadaşlar yazılanlara şöyle bi göz attım da paket paket çikolata yiyerek kilo verilir mi allah aşkına!ilk niş abur cuburu kesmelisiniz. şekeri tuzu unu hayatınızdan çıkarmalısınız. ayrıca doktor kontrolü olmadan kilo vermeye çalışmayın körü körüne. çok sakıncalı...mutlaka bir diyetisyenle görüşün.

Merhaba arkadaslar bende 3 cocuk yapmis biri olarak tabi cok fazla kiloluyum malesef bogazimi tutamiyorum ozellikle aksamlardan su an tam 89.5 kiloyum ve 1.60 boyum var gerisini siz dusunun artik ama buna artik bi son vermek istiyorum ve bugun diyete basladim insallah bu sefer basaricam aksam saat 5ten sonra yemek yememeyi dusunuyorum ve spor lutfen birbirimize destek cikalim hep beraber daha iyi kilo vericez

Insallah vericezz canim inanirdak basarirz diye dusunuyorumm. Benm de boyum 1.72 98 dim basladgmda smdi 93 kiloyum olcak bu yaz kurtulcaz artk.bende aksam 5 ten sonra lokma yemem. Destekcinim seninde bogazimizi tutup incecik olcazz sıkma caninida

Gunaydin oncelikle :) allah anali babali buyutsun bebeginizi süt yapmasi icin cig yumurta ic icebiliyorsan ben gecen persembe basladim diyete 98 le smdi kacim bilmiyorum persmbe gunu sizinlede paylasicam insallah

çiğ yumurta gebelikte olduğu gibi emzirme döneminde de sakıncalıdır.bakteri bulaşımına sebep olduğu için ( çiğ ette aynı şekilde) sütün çoğalması için bol bol su tüketilmeli ve yürüyüş yapılmalıdır.

Insallah vericezz canim inanirdak basarirz diye dusunuyorumm. Benm de boyum 1.72 98 dim basladgmda smdi 93 kiloyum olcak bu yaz kurtulcaz artk.bende aksam 5 ten sonra lokma yemem. Destekcinim seninde bogazimizi tutup incecik olcazz sıkma caninida

Ne kadar zamanda verdin 5 kiloyu ve ozel olarak bisey yaptin mi

Merhaba. Biraz duzenin bozuk sanki canm verebilirsin kilo ama belki biraz duzenszlikten dolayi az verebilirsin. Hosgeldin aramiza Insallahh sende kisa surede verirsn kilola5ini

Ewet duzen cok bozuk insallah duzene koyarim kendimi yarin sporum var ama ben erken kalkamiyorum dusunun..uyku basima bela oldu cok uzgunum

çiğ yumurta gebelikte olduğu gibi emzirme döneminde de sakıncalıdır.bakteri bulaşımına sebep olduğu için ( çiğ ette aynı şekilde) sütün çoğalması için bol bol su tüketilmeli ve yürüyüş yapılmalıdır.

Doktor falan msn sen baya bilgili emin emin konusuyosun da ondan soruyorm benm annem kullandi cok asiri sut yapti ve doktoru kullanmasinda sakinca olmadgni soyledi zararli olsa soylemzdm kimsebin kotulugunu istemem

Su bitteri birakmalisin bence sekerim ikidir kaciriyorsun :)) ben yazmiyodum yediklerimi ama bende yaziyim sana sabah yarim litre suyla basladm once sonra 1 tane zeytin 1 tane peynir yedim ekmeksiz ama 1 kepce de sehriye corbasi ictm 10.30 gbiydi.. 98 le basladgm diyetimle tarti bugun 93 u gosterdi mutluyummm :))

Haklısın iİn günümdü 3 gün annwm rahatsız diye. Normalde inanın yemeye bile vaktım kalmıyo. Mühendislik okuyorum derslerim ağır sabah 9 da başlıyor. 2 gibi bitigor 3 te işbaşı yapıyorum gece 11 de paydos. Haftasonu da sabah 9 da dersanm başlıyo yine 3 te işbaşı 11 de paydos aslında gün içinde baya yoğunum ama işte burger king te çalışıyorum kasiyer olarak hamburger yemekten 2 senedir şiştim e tabi durum böyle olunca çikolata yediğim halde zayıfladım

Haklısın iİn günümdü 3 gün annwm rahatsız diye. Normalde inanın yemeye bile vaktım kalmıyo. Mühendislik okuyorum derslerim ağır sabah 9 da başlıyor. 2 gibi bitigor 3 te işbaşı yapıyorum gece 11 de paydos. Haftasonu da sabah 9 da dersanm başlıyo yine 3 te işbaşı 11 de paydos aslında gün içinde baya yoğunum ama işte burger king te çalışıyorum kasiyer olarak hamburger yemekten 2 senedir şiştim e tabi durum böyle olunca çikolata yediğim halde zayıfladım

25 gundur hasretim ona bagimli olmstm artik :KK43:

Ben de rahatsizlik gecrdm ondan sonra aldm bu kilolari 2 yildir ayneb bnde boyleym ama senle basarcaz bizz sen bogazini tut kosustiurman cok zatem senn verirsn canm

Ben de rahatsizlik gecrdm ondan sonra aldm bu kilolari 2 yildir ayneb bnde boyleym ama senle basarcaz bizz sen bogazini tut kosustiurman cok zatem senn verirsn canm

Ewet pes etmk yok günlük aldğm kalorilri hesaplmya calışıyorum kilo vermem in 800 almamam içinse 1500 ü gecmemem lazım

Ayy hele ben hergün içindeyim o hambrger patateslern :) bu yüzden çikolta bile önmszdi benim için. Haftaya pazartesi tartılma günüm suAn 100.1 im eğer 98.5 ve asağısı olabalirsem kornt ve çiğköfte yicm

Ben On gundur falan ciddi anlamda diyettyim ve asla ne bir cikolata ne hambrger ne baklava yemedim ;( sadece iki kez bi kase pirinc pilavi yemstm:KK50:

Bugunumu de bir kase yogurt yiyerek kapattim insallah yarina kadar daha bisey yemem artik ve biraz spor yapicam

X