Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

Teşekkür ederim.Bebeyim anne sütünü bırakalı 1 ay oldu.4 yalnızca anne sütü ile beslendi şimdi devam sütünde.Canım Maşallah sende kilo çok iyi gitmiş.

Az almis sutu biraktiysa senin icinde zayflamakta her yol mübah olmus artk :)) Evet iyi gitti insallah vercem kararliyim o tartda 60 i gorcem :)

Bende aksam yemegimi yedimm iki tane balik:):)ama izgarada tabiki ekmeksiz simdide cay icip su icip gunu sonlandiracam.bu arada yarin yesilcay icmeye baslicam pek sewmem ama duraklamayi yenmem gerekli:)sizn yaptiginiz bi yontem warmi duraklamayi bozmak icn bayanlar??

Oooo canim sende mi bize katil din ozaman olmayan kiyafetlerini tekrardan dolap lara kaldir tekrar giyersin

Bagirsaklaosaltmadan ciktiysaniz baya fark ediyor tartida takmayin bence belki de regl dönemin iz yaklasmistr sonra bir anda verdiginizi goreceksiniz

Ewet sekerim regl oncesiyim ondan ozaman smdi kalktim spors gidiyorum fitness a biraz bisiklet birazda kosup gelicem insallah.
smdi kahvalti yapiyorm vaktim yok bir dilim kepek ekmek biraz zeytin:KK9:

Ewet sekerim regl oncesiyim ondan ozaman smdi kalktim spors gidiyorum fitness a biraz bisiklet birazda kosup gelicem insallah.
smdi kahvalti yapiyorm vaktim yok bir dilim kepek ekmek biraz zeytin:KK9:

Canim 2 3 kiloya kadar vücut su topluyor bu donemde bence sen asla diğerini sporunu bozma regl in geçtikten sonra da hemen tartilma 3 4 gün sonra tartilman gerekiyor muş diyetisyenim öyle demişti 2 3 kilonun gittiğini görürsün sonra insllah

Oooo canim sende mi bize katil din ozaman olmayan kiyafetlerini tekrardan dolap lara kaldir tekrar giyersin
ewet canm bende burdayim:):)olmayanlar aslinda byyuk gelenler 46bedendim hatta 48bile gordum coksukur simdi 44oluyo tabi bikac kilo versem daaha rahat olur 44.buyuk gelenleri konuma koydum zaten:):)
Buarada sabah kahvaltimi guselce yaptim dukan diyeti artik bunaltmaya basladi baska bi diyete mi baksam devam mi etsem bilmuyirum ya

ewet canm bende burdayim:):)olmayanlar aslinda byyuk gelenler 46bedendim hatta 48bile gordum coksukur simdi 44oluyo tabi bikac kilo versem daaha rahat olur 44.buyuk gelenleri konuma koydum zaten:):)
Buarada sabah kahvaltimi guselce yaptim dukan diyeti artik bunaltmaya basladi baska bi diyete mi baksam devam mi etsem bilmuyirum ya

Canim ben İsveç diyeti yapi yorum internetten bir bak istersen

Esracim sen dukani hic arastrmadn mi canm cok zararli o bobrek ustu bezlerinden tut kalp krizine kadar neden olabiliyor yapma boyle sagliksiz seyler arkadasmi uyardm dinlemedi 20 kilo verdi dukanla 28 kilo olarak geri dondu biraktgnda diyeti yol yaknken send3 birak saglikli beslenmeye bak bence

Canim 2 3 kiloya kadar vücut su topluyor bu donemde bence sen asla diğerini sporunu bozma regl in geçtikten sonra da hemen tartilma 3 4 gün sonra tartilman gerekiyor muş diyetisyenim öyle demişti 2 3 kilonun gittiğini görürsün sonra insllah

Aynen bende rgl oncesindeym vucudum frna sis yerimden kalkmiyorum cok asiri kilo almis gbi hissedyor insan umarim bnmde dedgn gbi olur. Haftaya 89 u gormek istiyormmmm :KK70:

Ewet sagliksiz olduginu okudum fazla proteinin zararli oldugunu okudum tabide kilo verince hosumq gitti dewam ettim ama simdi bunaldim surekli yulaafli ekmek hazirlAmak yorucu.ama bosvermekde istemiyorum bakalim arastirip saglikli beslenmeye bakacam artik.

X