Klomen ilacı kullanan hanımlar!!!!

neyse kızlar ben kaçar artık:eek:
hiçbirinizden ses cıkmıyolaelaelaelaelae:umursamaz:
bende yazmımda topıgımız ıkıncı sayfaya düşsün:eek:lmaz:
:gitme::gitme::gitme::gitme::gitme::gitme:

korkma arzucugum sende allah bılır ısını meraketme allah saglık huzur versın bebişte olur ınsallah:Saruboceq::1hug:

düşmez düşmez bu topiğin kurucusu olduğumdan düşürmem ben hem de ay sonu bu grupla tekrar bi topic açacam hamişler diye

first hanıma bak topıgın kurucusu hanım topıgınden ayrılma ozaman hersayfada ben yazıyom hep:eek:klava:
bak geldım yıne yoksun:roflol:

yumurta çatlama günümüde tespit edemedim sinir oldum. bu hafta dr. gün aşırı ilişki demişti pazara kadar canım çıktı kızlar

yumurta çatlama günümüde tespit edemedim sinir oldum. bu hafta dr. gün aşırı ilişki demişti pazara kadar canım çıktı kızlar

allah ne diyim sanaaaaaa:jeyyar:arzucum valla bizimde yani tutarsa allahın izniyle 1 ay eşimin yanına gitmicem yani. Oda stres oldu artık.
Yumurtlama testi alsana canım anlarsın yumurtladığını. Ya da düzenliyse adetin 12 14 16. günler yumurtlarsın yani o günler.gamyoncuiremsu

1 yıl oldu korunmayı bırakalı fakat 7 ay önce bir kimyasal gebelik geçirdim o zamandan beri tık yok.klomende 2. ayım günde 1 tane içtim.doktor bana ovitrelle verdi onu da vurdurdum salı günü ama bugün farklı bi karın ağrım var

1 yıl oldu korunmayı bırakalı fakat 7 ay önce bir kimyasal gebelik geçirdim o zamandan beri tık yok.klomende 2. ayım günde 1 tane içtim.doktor bana ovitrelle verdi onu da vurdurdum salı günü ama bugün farklı bi karın ağrım var

olur canım gayet normal şiddetli ağrı çekeceksin maaalesef :çok üzgünüm:

kımse bana yazmamıs hıh:umursamaz:
adriacıgım umarım tutar tatlım buay bak negüzel gebe kalabılıyomussun
tatlım bende adet olcakmısım gıbı sancı cektım ve kıst olustu sandım
böyle kımıldadıkca kasıldıkca yumoşun oldugu yer agrıyodu ama gectı
agrıması yumoşların kalıtelı oldugunu gösterıyomus takma yanı ıyı bısıy

bu arada klomeni 2.kere içtiğimiz zaman yine regl 5.günümü başlatıyor dr. biliyormusunuz.?[/QUOTE]

canım aynı prosedür tekrar farklı pek bişey yok klomenin dozunu belki değiştirir.benimkini öyle yaptı yani

bu arada klomeni 2.kere içtiğimiz zaman yine regl 5.günümü başlatıyor dr. biliyormusunuz.?

canım aynı prosedür tekrar farklı pek bişey yok klomenin dozunu belki değiştirir.benimkini öyle yaptı yani[/QUOTE]

evet canım yine aynı şeyleri yaparsın 5. gün başlarsın

opuyorumnanaktan:CüvCüv::CüvCüv::nazar:UĞUR LİSTEMİZ
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
FUŞYAMANYA::16 HAZİRAN:lepi::lepi:
FİRSTHEAVEN::22 HAZİRAN:lepi::lepi:
ADRİA::23 HAZİRAN:lepi::lepi:
RİCHBERRY::24HAZİRAN:lepi::lepi:
ARZU0000::27 HAZİRAN:lepi::lepi:
ZEYN77::3 TEMMUZ:lepi::lepi:
a.s.hadı kızlar insallah hayırlısıyla hersey güzel olcaka.s. alkisalkisalkisalkisalkisalkisKIZLAR HADI BAKALIM ARD ARDA HAMİŞ LISTESINE GECICEZ:1hug:

LİSTEYI ÖNE ALDIM KIZLAR DAHİL OLMAK ISTEYEN BUYURSUNvereliniortak

X