Klomen Sonrası

merhaba bende klomen sonra kist oluştu duphadon kullandım kistim büyüdü bu ay doğum kontrol kullanıyorum kist oluşanlar nasıl bir yol izlediniz kist hemen geçtimi korkuyorum ve boşa geçen zamana üzülüyorum
şu an öyle bi durumlu karşılaşmadım. belki kist başka bi duruma dayalıdır

Klomen kullananlar kervanına sabah katılıyorum bende kızlar heyecanla 5 yıldır bekliyoruz umarım ilaçlar iyi gelir hepimiz bebişli oluruz
hayırlı haberler olsun inşallah canım bende çatlama iğnemi yaptım 13. gündeyim tebt yapıp yapmamak arasındayım

Klomen kullananlar kervanına sabah katılıyorum bende kızlar heyecanla 5 yıldır bekliyoruz umarım ilaçlar iyi gelir hepimiz bebişli oluruz
Neden bu kadar beklediniz bizde 1,5 yıldır olmuyor klomen başladı hemen kist oluştu şimdi kist için tedavi uyguluyor

Neden bu kadar beklediniz bizde 1,5 yıldır olmuyor klomen başladı hemen kist oluştu şimdi kist için tedavi uyguluyor
Daha öncesinde kendimi maddi manevi hazır hissetmiyordum olsa olurdu olmadı olmayacak diyordum rahim filminden korkup kaçtim

Daha öncesinde kendimi maddi manevi hazır hissetmiyordum olsa olurdu olmadı olmayacak diyordum rahim filminden korkup kaçtim
Bende çektirdim hsg adet ağrımdan bile az bi sancı olsu 1 saat dinlenip çıktım hastaneden herşeyin zamanı var işte demekki beklemen gerekiyormuş

Bende çektirdim hsg adet ağrımdan bile az bi sancı olsu 1 saat dinlenip çıktım hastaneden herşeyin zamanı var işte demekki beklemen gerekiyormuş
Hsg yi ne zaman cektirdiniz, benim adetim 18 inde basladi 1 hafta surer normalde. Bu ay duphaston sayesinde regl oldum 3 4 aydir olamiyordum. 24 25 ekim gibi reglim bitse 26 sinda gebelik testi istediler 27 sinde rahim filmi

Hsg yi ne zaman cektirdiniz, benim adetim 18 inde basladi 1 hafta surer normalde. Bu ay duphaston sayesinde regl oldum 3 4 aydir olamiyordum. 24 25 ekim gibi reglim bitse 26 sinda gebelik testi istediler 27 sinde rahim filmi
26 mart çekilmiştim canım hiç bir şey çıkmadı ve ilk 4 ay gebe kalma ihtimalinide artırıyormuş ama olmayınca olmuyor işte 7 ay geçti şimdi klomen denedim kist oluştu bu ay doğum kontrol kullandım kist gitmişse klomen yada femera başlayacak bakalım herşeyin hayırlısı olsun hepimiz için ama korkma herkesin vucudu farklı tabi ama çok ağrısı olan bile anlık diyor geçiyormuş hemen stres yapma kendine

26 mart çekilmiştim canım hiç bir şey çıkmadı ve ilk 4 ay gebe kalma ihtimalinide artırıyormuş ama olmayınca olmuyor işte 7 ay geçti şimdi klomen denedim kist oluştu bu ay doğum kontrol kullandım kist gitmişse klomen yada femera başlayacak bakalım herşeyin hayırlısı olsun hepimiz için ama korkma herkesin vucudu farklı tabi ama çok ağrısı olan bile anlık diyor geçiyormuş hemen stres yapma kendine
Benim kafa farkli calisiyo , buna dayanamayacaksam nasil cocuk doguracagim diye takmamaya çalışıyorum. Ilac filan yazdi mi doktor

Kişiye göre değişiyor işte çok güzel sizinkinin öyle geçmesi 👍🏻 benim doktorum direk anastezili yapacağız dedi öyle yaptırdığım halde 2 gün çok 3. Gün az ağrım oldu filmim de sorunsuz çıktı çok şükür kilo verebilirsem iyi olacak bu süreç için

Üzülme kimyasal bile gecirmedim diye düsnyrm ama allah yine nasip eder merak etme sogan kürü denedin mi hic cogu kadin burda yazmis deneyenlerin cogu hamile kalmis adet söküp temizliyo rahim icini
Herkesde farklı malesef ben de de pkos var soğan kürü denedim malesef olmadı

Herkesde farklı malesef ben de de pkos var soğan kürü denedim malesef olmadı
Hayirlisi olsun bendede var pko ama eslerde kontrol olmasi sart her ay her yil hormonlar ayni kalmiyor sonucta haftanin 3 günü iliski sart özelden yaz bana bisey anlaticam doktorum anlatti yurt disindayim bu arada ..

Canım ben defalarca kullanmış biriyim. Klomen yumurta geliştirici. Pco olmadığım halde gelişen yumurtalarım benim bir türlü döllenme olmuyordı kist oluşuyordu. En son artık eşimin zoruyla kullandığım ay hiç beklentiye girmeden aman bu ay yumurtlama günü vs takip etmeden hatta eşimle ve hayatla küs olduğum ay hamile olduğumu öğrendim. Çok anlam yükleme teslimiyet o kadar önemli ki verecek olan Rabbim. Ben demek ki nasip değil olmasa da ben Rabbim den razıyım dediğim ay öğrendik hamileliği mi. Hiç ihtimal vermedim iki yıl boyunca her ay test yapıp kendimi yıprattığım için. Şimdi dünya tatlısı oğlum kucağımda bir aylık bile olduk çok şükür 🙏
Yaaa maşallah bende kullanıcam klomen inşallah alllahım hayırlısı ile sağlıklı bir melek nasip eyler 😍

Bende bu ay klomen kullandım. Hiç bir problemim yoktu pcos var ama yani düzenli regli oluyorum daha önceden 3-4 adet güzel yumurtam falan olmuştu ama şimdi çocuk stresi yaptığım için sadece bir yumurta oldu 11 mm di şimdi 15mm pazartesi tekrar gideceğim sonra çatlatma iğnesi ben hiç umutlu değilim ne yapacağımı da bilmiyorum aşırı mutsuz stresli bir haldeyim açıkçası insanlarında bu durumu anladığını düşünmüyorum

Bende bu ay klomen kullandım. Hiç bir problemim yoktu pcos var ama yani düzenli regli oluyorum daha önceden 3-4 adet güzel yumurtam falan olmuştu ama şimdi çocuk stresi yaptığım için sadece bir yumurta oldu 11 mm di şimdi 15mm pazartesi tekrar gideceğim sonra çatlatma iğnesi ben hiç umutlu değilim ne yapacağımı da bilmiyorum aşırı mutsuz stresli bir haldeyim açıkçası insanlarında bu durumu anladığını düşünmüyorum
Aynı durumdayız .Tedavisiz gebe kalabilende var onlar insana biraz umut oluyor 😔

merhaba bende 5.günü klomen kullandım. 16. gün yumurtlamam oldu öncesi ve sonrasında ilişki oldu. adetime 5 gün var daha olmuş mudur sizce çok üzerine düşemedik bu ay içimi rahatlatın günler geçmiyor

Hayirlisi olsun bendede var pko ama eslerde kontrol olmasi sart her ay her yil hormonlar ayni kalmiyor sonucta haftanin 3 günü iliski sart özelden yaz bana bisey anlaticam doktorum anlatti yurt disindayim bu arada ..
Bende merak ettim bana da anlatırmısınız😊

X