Klomen ilacı kullanan hanımlar!!!!

kızlar ben bgn pek gıremıcem mısafırım var:gitme:
özlücem sıızı bende bgn bel agrısı var mevsımdendır kesın
sudemcım umarım hamıssındır ya klomen gecıkme yaparmıkı
senınkı gecıktıyse bı test yapsaydın ya
fusyamenya tatlım erken daha cıkmayabılır takma sen teste zamanı gelınce yaprsın
adriacıgım bızde aynı agrıları cektık ama yınede yaptık sende dayan tatlım
firstheaven tatlım kib seker arada yazda topık 2.sayfaya düşmesınkaydirigubbakcemile3
dün gece taaaaaaaaaaa 3.sayfaya düşmüştükaydirigubbakcemile2
ben kacar öptüm sızlerıŞeniz

rich ciyim klomen gecikme yapıyor içerik de öyle yazıyor. Ben be biz hamiş olana kadar topiğimiz yaşayacak arkadaşlar :)))kaydirigubbakcemile2sizi topic peşinden sürüklücem böylekaydirigubbakcemile

arkadaşlar burası bağımlılık yapıyo ya topiğe girmek istiyosun ama başka işleimiz de var eşimle tartışıyoz bazen bu yüzden

kızlar yaa adet tarihine kadar mı gün aşırı ilişki var ya artık böö geldi de:umursamaz: bi de stres var ya daha betermafoldumben acaba 1 ay boyunca gün aşırı ilişki mi diyo doktorlar benim adet tarihim 1 hafta sonra normalde çalışmalara devam etsek mi acaba mola versek mi akıl verirmisiniiizz:nazar:

kızlar yaa adet tarihine kadar mı gün aşırı ilişki var ya artık böö geldi de:umursamaz: bi de stres var ya daha betermafoldumben acaba 1 ay boyunca gün aşırı ilişki mi diyo doktorlar benim adet tarihim 1 hafta sonra normalde çalışmalara devam etsek mi acaba mola versek mi akıl verirmisiniiizz:nazar:

canım benim sadece yumurtlama dönemi gün aşırı ilişki sonra gerek yok yumurta çatladıktan sonra zaten 24 saat yaşayabiliyor.sıkıntıya sokma kendini aetık keyfine göre yaşa

kızlar hafta sonu yokum ben lütfen ben yokken topic i canlı tutun hep ilk sayfalarda kalsın güveniyorumkaydirigubbakcemile5hoşçakalın pazartesi görüşürüz-tatlicadiarzu-

opuyorumnanaktan:CüvCüv::CüvCüv::nazar:UĞUR LİSTEMİZ
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
FUŞYAMANYA::16 HAZİRAN:lepi::lepi:
FİRSTHEAVEN::22 HAZİRAN:lepi::lepi:
ADRİA::23 HAZİRAN:lepi::lepi:
RİCHBERRY::24HAZİRAN:lepi::lepi:
ARZU0000::27 HAZİRAN:lepi::lepi:
ZEYN77::3 TEMMUZ:lepi::lepi:
a.s.hadı kızlar insallah hayırlısıyla hersey güzel olcaka.s. alkisalkisalkisalkisalkisalkisKIZLAR HADI BAKALIM ARD ARDA HAMİŞ LISTESINE GECICEZ:1hug:

LİSTEYI ÖNE ALDIM KIZLAR DAHİL OLMAK ISTEYEN BUYURSUNvereliniortak

KIZLAR AZ KALDI AY COK HEYECANLIYIM SIZIN ADINIZAŞeniz

opuyorumnanaktan:CüvCüv::CüvCüv::nazar:UĞUR LİSTEMİZ

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
SUDEM::15 HAZİRAN:lepi::lepi:
FUŞYAMANYA::16 HAZİRAN:lepi::lepi:
FİRSTHEAVEN::22 HAZİRAN:lepi::lepi:
ADRİA::23 HAZİRAN:lepi::lepi:
RİCHBERRY::24HAZİRAN:lepi::lepi:
ARZU0000::27 HAZİRAN:lepi::lepi:
ZEYN77::3 TEMMUZ:lepi::lepi:
a.s.hadı kızlar insallah hayırlısıyla hersey güzel olcaka.s. alkisalkisalkisalkisalkisalkisKIZLAR HADI BAKALIM ARD ARDA HAMİŞ LISTESINE GECICEZ:1hug:

LİSTEYI ÖNE ALDIM KIZLAR DAHİL OLMAK ISTEYEN BUYURSUNvereliniortak

kizlar nehaber bakalim ilk müjde kimden gelicek ben yarin aksam gelicem gelene kadar sürprizler bekliyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3hihoyyyt

kızlar düşmüşüz yıne 2.sayfaya
benımde belım agrıyo bgn
fusyemanya ve sudem durumlarınızdan haberdar edın bızı
merakta bırakmayın

kızlar düşmüşüz yıne 2.sayfaya
benımde belım agrıyo bgn
fusyemanya ve sudem durumlarınızdan haberdar edın bızı
merakta bırakmayın
inanamıyorum hala değişiklik yok durumumda ufukta hamilelik görünmeye başladı iyice:eek: tek tereddütüm klomenin azizliği olabilir diye düşünüyorum neyse kızlar bakalım ne olacak Mevlam Neylerse Güzel Eyler..... bu arada pazartesine kadar bir şey olmazsa test için gitsemmi hastaneye erken mi olur yoksa:uhm:

Son düzenleme:
sudem ay cok mutlu oldum umarım hamişliktendır:Saruboceq:
tabıkı gıt test ıcın hadı öğrende kutlayalım tatlım:dance::dance::dance::teytey:

günaydın arkadaşlar bu günde her şey süt liman son anda bir aksilik olmazsa iyice yaklaştım hamileliğe test için yarını beklemek istiyorum sıkacam dişimi...şimdi bana bekleme bak ben gelir çeke çeke götürürüm kaydirigubbakcemile diyorsunuz ama yok az biraz daha sabredeceğim zaten bu gün düğün telaşımız var oda geçsin..

değişik karmaşık duygular içindeyim geleceği bilmemenin asıl heyecanı bu olsa gerek acaba ne olacak hamilemiyim değilmiyim klomenin azizliğine uğramaktan çok korkuyorum karamsar olmak iyi değil biliyorum ilk hamileliğim de değil üstelik ama ilk gibi heyecanlıyım ilkinde bi şey anlamadan geldi geçti şimdi tecrübeliyim.beni asıl sıkıntıya sokan bu hamileliği düşündüğümde hemen olmaması sorun çıkması uzun bir zaman beklemem beni karamsarlığa itti.neyse Allah zamanı ve mekanı takdir ettiği şekilde lütfeder bizede beklemek ve dua etmek düşer..:Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

sudemcıgım hadı hayırlısı tatlım yrnı bende heyecanla beklıyorum senın adına bıze haber ver olurmu
inşallah hamişsındır cnm:Saruboceq:
gırersen bırazda kendınden bahset bıze belırtı varmı falan ok
hadı senı hamıs lıstesının basına yazcam ınsallah:lepi::hooray:

X