Klomen kullanan ve hamile kalan anneler?

Ariyaaa

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2016
34
11
29
Merhabalar ben 2 yıldır evliyim. Geçen yıl disgebelik geçirdim.Korunmadım hiç ama hamile kalamadim hsg çekildi geçen ay ve temiz çıktı bu ay da klomen kullandım dün bitti . Bu ilacı kullanırken hamile kalanlar ilişki düzeni nasıl oldu?

Peki iğne yaptırdınız mı yoksa kendiliğinden mi çatladı umarım olumlu sonuçlar alirsin :anneadayı:

cnm bende 3.ayimdaym klomen yarn bitecek igneyi vurulucam hsg filmi henüz çektrmedm bu ayda olmassa doktor isteyecek.. bu arada bnm adetlerm gec ve düzensizdir çatlama ignesinden 15gun sonra adet goruyorum 3 aydir duzenli olmasi bana arti oldu ama hamile kalamadım:KK43:

Benimde çok düzensiz ama son 2 aydır infolic diye bir gıda takviyesi aldım sadece 1 gün geçiyordu iyi geldi yani

cnm bende 3.ayimdaym klomen yarn bitecek igneyi vurulucam hsg filmi henüz çektrmedm bu ayda olmassa doktor isteyecek.. bu arada bnm adetlerm gec ve düzensizdir çatlama ignesinden 15gun sonra adet goruyorum 3 aydir duzenli olmasi bana arti oldu ama hamile kalamadım:KK43:
Bende yarın kontrolüm var iğnemi almıştım bakalım buyumusse ben hsg geçen ay çektim :KK76:

Peki iğne yaptırdınız mı yoksa kendiliğinden mi çatladı umarım olumlu sonuçlar alirsin :anneadayı:
Hayırlısı canım ama benim doktorum takip seni strese sokuyor dedi ondan ne durumdayım bilmiyorum adet günüme kadar heyecan dorukta ben panik ve stres yüzünden adet gecikmesi ve ara ara kist oluyor folikül kisti ondan bakalım

Aynı benim de arada oluyor kendi geçiyor uzun zamandır mı tedavi görüyorsun
Geçen haziranda bebek yapmaya karar verdik yani tam 1 sene dolmadı Ama ben il aydan heyecan panik adına ne dersen canım hemen kist oldu bir ay eriyor bir sonraki ay yine çıkıyordu adet düzenim günü gününe olurken düzen falan kalmadı yani karar verdik vereli kendimi düzenimi alt üst ettim bakalım hayırlısı

Hadi bakalım hayırlısı infolic ilacı da ise yariyor sonuçta gıda takviyesi ve inozol ve folik asit var içinde yumurtaların zamanında çalışmasını sağlıyor ben geçen yıl haziranda dış gebelik geçirmiştim

Hadi bakalım hayırlısı infolic ilacı da ise yariyor sonuçta gıda takviyesi ve inozol ve folik asit var içinde yumurtaların zamanında çalışmasını sağlıyor ben geçen yıl haziranda dış gebelik geçirmiştim
İnofolik conbi kapsül kullanıyordum en son ki muayenede doktor yeni ve daha etkili birey vereceğim gebe kalana kadar sakın bırakma dedi gynositol bende başladım umarım etkili olur sen ne kadar zamandır istiyorsun

Ben aralık 2016 evlendim hiç korunması sonra geçen yıl haziran da dış gebelik geçirdim hsg temiz bir sorun yok sonra hiç olmadı klomen için bekledim bu ay ilk ayım olacak bendeki infolic toz du suya karıştırıp içtim gynositolu ben hiç duymadım canım o ne ki

Ben aralık 2016 evlendim hiç korunması sonra geçen yıl haziran da dış gebelik geçirdim hsg temiz bir sorun yok sonra hiç olmadı klomen için bekledim bu ay ilk ayım olacak bendeki infolic toz du suya karıştırıp içtim gynositolu ben hiç duymadım canım o ne ki
Buda hem folik asit hemde yumurtalama ve adeti düzene sokuyormuş. Geçen ay ilk kez günü güne oldum sanırım işe yaradı umarım gebelik içinde işe yarar

bendede 2aydir klomenle 2 yunurta oluşuyor ins bu ay dah iyi olur bende yarn duruma gore muayeneye gidicem

X