Klomen kullananlar acil yardım edin

NefesAy

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2020
87
74
30
Adetin 5. Günü sabah akşam olmak üzere klomen kullandım ve aynı zamanda soğan kürü kullanıyordum pazartesi kontrolüm vardı doktor sağ tarafta çatlamak üzere olan yumurtan var dedi ama ovulasyon testinde adet bitiminden beri hep silik ikinci çizgi ve bugün tekrardan gittim doktora sağ taraftaki yumurta sönmüş (çatlamış) dedi soldaki yumurtada gelismis 2 cm olmuş çatlayacak dedi testi bugün yine yaptım ama t çizgisi silik başına böyle bişey gelen varmı ya

Belki testler doğru sonuç vermiyordur. Sonuçta doktorunuzun takibi ve yorumu daha önemli. Bu günleri değerlendirin inşallah en kısa sürede bebeğinize kavuşursunuz ☺️

İnşallah canım inşallah doktor gün aşırı ilişki önerdi ama bu testlerle de olumsuzluk yaşayan yok ya

Bende cikolata kisti oldugu icinmidir bilmem klomen ise yaramadi. Ben incir ve havuç kürüne basladim yumurtalari gelistiriyo catlatiyormus ibrahim Saraçoğlu anlatti

Bende cikolata kisti oldugu icinmidir bilmem klomen ise yaramadi. Ben incir ve havuç kürüne basladim yumurtalari gelistiriyo catlatiyormus ibrahim Saraçoğlu anlatti
Kur baya işe yarıyor canım rabbim kucağını boş birakmasin inşallah küre ne kdr oldu başlayalı

Amin canım teşekkür ederim cumlemizin kucagi boş kalmaz inşallah. 4 , 5 gün oluyor baslayali. Kasimlarimda agri bayma vajinamda batma hissi falan olustu sanirim yumurtalarim gelisiyo catliyo doye dusunuyorum. Sen neler yapiyosun bu surec icinde?

X