Klomen ve ovitrelle ile ilk aya gebeyim

Evet canım, akıntım vardı süt kesiği gibi, hala devam, göğüslerimde çok hassasiyet oldu hala var. Alt karın bölgemde ara sıra ufak kasılma gibi hareketlenmeler oluyor.
Bende çatlatma iğnesinden sonra 9.günümdeyim canım 2 gündür akıntı var bende de ama süt kesiği dediğin nasıl oluyor benim beyaz bi akıntım var bide afedersin ama idrarda koku var mı

İyi aksamlar hepinize kızlarrr
Bende bugün klomene basladım
Bes gün günde bi tane içicem
Salı biticek, cumada kontrol için gidicem
Ben şey sorcaktım sizlere
Bu ilaç sürecinde yumurtanın daha iyi gelişmesine yardımcı olcak bişeyler yiip içtiniz mi
Yada eşiniz bu süreçte ekstra bişey kullandı mı
Varsa böyle takviye bişeyleriniz yardımcı olursanız sevinirim

Canim bana pregros die bi vitamin verdi doktor 3ay kullancan dedi klomen tedavisinde

Canim bana pregros die bi vitamin verdi doktor 3ay kullancan dedi klomen tedavisind
Bana suanlık bişey vermedi, zaten bilinen bi sorunda yok
Sebepsiz infertilite bizim
O yüzden sanırım gerek görmedi
Ama ben incir vs bişeyler yierek acaba destekleyebilir miyim diyorum bu süreci

Bende çatlatma iğnesinden sonra 9.günümdeyim canım 2 gündür akıntı var bende de ama süt kesiği dediğin nasıl oluyor benim beyaz bi akıntım var bide afedersin ama idrarda koku var mı
Canım inşallah güzel haberlerle gelirsin Süt kesiği derken normal yumurtlamadaki gibi akıntı değil de biraz daha koyu kıvamlı parça gibi gelen bi akıntı o anlamda canım. İdrarda bilmiyorum hiç özellikle dikkatimi çekmedi canım

Benimde adet olacakmış gibi ağrılarım geliyor gidiyor sürekli
Canım valla benim hala öyle arada bi çok ufak kramp gibi yokluyor, hafif hafif vuran adet sancısı gibi. Hamilelik belirtileriyle adet olma belirtilerini ayırt etmek gerçekten çok zor

Canım valla benim hala öyle arada bi çok ufak kramp gibi yokluyor, hafif hafif vuran adet sancısı gibi. Hamilelik belirtileriyle adet olma belirtilerini ayırt etmek gerçekten çok zor
Anladım kuzum gerçekten öyle benim bugün iğne gününü de sayarsak 10.günüm test yaptım negatif çıktı ama akıntı hala devam ediyor sence biraz erken mi davrandım

Evet bendeki akıntı da tarif ettiğin gibi kokusuz beyaz koyu kıvamlı inşallah bende olumlu sonuç alırım göğüslerde hassasiyet var mı canım

Merhaba hayırlı olsun bebeğiniz. Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin. Ben de bu ay ilk kez klomen kullanıyorum ve geçen ay c-life kullanmıştım bu ay da klomenle birlikte kullanıyorum. Sen sabah akşam mi kullandin klomenle birlikte fazla gelir mi acaba diyorum. Bir de çatlatma iğnesi ne zaman vurulacak bilmediğim için tahmini bir iki gün önce bıraksam yeterli olur mu ki

Merhabalar ben de seninle aynıyım. İlk kez kullanıyorum ve araştırıyorum. Benim de cuma günü 13. günüm yumurta ölçümü yapılacak. Ben c-life kullanıyorum geçen ay kullanmıştım yarım kavanoz duruyordu. Onu kullanıyorum bir de yarım avakado yemeye çalışıyorum bitter çikolata ve çiğ pancar salatası. İncir iki üç kere yedim ama başka yemeyeceğim prolaktin yükseltiyormuş. Benim prolaktin sorunum yok ama olsun. Bir de arı sütü bal polen propolis ve kabak çekirdeği yemeye çalışıyorum. Kabak çekirdeği de yumurta kalitesi için çok iyiymiş. Eşim de keçiboynuzu özü bal polen propolis bir de vitaminleri var

Canım merhaba gebeliğin hayırlı olsun bende yarın çatlatma iğnesi vurunacağım sen günlerini nasıl değerlendirmiştin iğneden kaç gün sonra değerlendirmeye başladınız acaba

Evet bendeki akıntı da tarif ettiğin gibi kokusuz beyaz koyu kıvamlı inşallah bende olumlu sonuç alırım göğüslerde hassasiyet var mı canım
Çook hem de, dokunamıyorum bile özellikle uç kısımlarına. İnşallah bu belirtilerin bebişin belirtileridir canım

Anladım kuzum gerçekten öyle benim bugün iğne gününü de sayarsak 10.günüm test yaptım negatif çıktı ama akıntı hala devam ediyor sence biraz erken mi davrandım
Canım ilacın etkisi geçince nagatif görenler çok oluyor, sonradan pozitife dönebiliyor, ben ilk testimi 12. Gün yaptım kaset testlerden, çok hayali bir çizgi çıktı, 13. Günün sabahı tekrar kaset test yaptım tek çizgi çıktı çok şaşırdım, şüphelenince 13. Günün akşamı kan verdim beta 14,61 çıkınca kesinleştirmek için hemen ertesi gün 14. Gün tekrar kan testi yaptırdım 28,81 çıkınca öyle emin oldum canım. O yüzden biraz erken davranmış olabilirsin.

Canım merhaba gebeliğin hayırlı olsun bende yarın çatlatma iğnesi vurunacağım sen günlerini nasıl değerlendirmiştin iğneden kaç gün sonra değerlendirmeye başladınız acaba
Canım çoook teşekkür ederim Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah Ben çatlatma iğnesini sabah saatlerinde oldum, doktor akşamına ilişki, sonraki güne ilişki, bir gün ara, sonraki gün ilişki olarak bize söylemiştim canım, ama benim adetlerim ve yumurtlamam düzenliydi, o yüzden sanırım. Bir arkadaşımda pcos vardı, ona iğneden sonra gün aşırı 6-7 kere ilişki önermişti doktoru. Duruma göre değişebiliyor. Doktor en doğrusunu söyler canım o yüzden

Çook hem de, dokunamıyorum bile özellikle uç kısımlarına. İnşallah bu belirtilerin bebişin belirtileridir canım
İnşa
anladım canım çok yardımcı oldun teşekkür ederim inşallah benimde senin gibi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…