Gebeliğe Hazırlık Klomen'e başlıyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çift çizginin koyu ve belirgin olması pik demek değil mi?
Evet ama yeni aldığım testlerde C çizgisi de silik çıktığı işin aynı koyulukta görünüyorlar anlayamadım bir türlü görselini yükledim

Eklentiler

• 83A39990-104F-4B8E-A176-8AD7C9384B38.jpeg
    83A39990-104F-4B8E-A176-8AD7C9384B38.jpeg
    69 KB · Görüntüleme: 50
merhaba kizlar 17.11.2020 catlatma ignesi oldum 4 gun iliskiye girdim ondan sonra bu gune kadar iliski olmadi ilk testimi 23.11.2020 de yaptim hayalet cizgiyi gordum 27.11.2020 de kan testi yaptim 40.85 cikti aksam test yaptim yine hayalet cizgi cikti sizce hamilemiyim yoksa hala ignenin etkisi mi ?

Merhabalar gebe kalmak isteyen yoldaşlarım :KK68:
Burayı biraz günlük gibi kullanmaya karar verdim.

2019/Aralık ayından beri korunmuyoruz gebelik için, mayıs ayına kadar gebelik olmayınca doktora göründük, eşimde hiçbir sorun çıkmadı, benim de prolaktinim yüksek çıkmıştı, onun için ilaç kullandım ve dün reglimin 4. günü kontrole gittim. Prolaktinim düşmüş.
Fakat doktorum bana klomen verdi, 5 gün tek doz olarak kullanacağım ve döngümün 12. gününde tekrar kontrole gideceğim.
Yumurtaların kendi kendine de olabilir fakat biz yine de destek verelim dedi.

Biraz tedirginim açıkçası, klomene gerçekten gerek var mıydı? bu ilacın herhangi bir zararı dokunur mu? kaş yaparken göz çıkarır mıyız? bundan sonrasında ne olacağını bilmiyorum, çatlatma iğnesi mi yapacak yoksa kendi kendine mi çatlamasını bekleyeceğiz.
Klomen ile hamile kalındığında çoğul gebelik olma ihtimali de varmış, eşimin hep hayalidir ikiz..

tedirginliklerimle alakalı şuraya iki çift bişeyler yazarsanız memnun olurum :KK200:
Cok yipratici bi surec :KK43: umarim hersey gonlunuzce olur benimde Ilk denemem klomen ve catlatma ignesi Bugun kan verdim 14.gunumdeyim yarin sonuc cikacak Insallah olumludur Rabbimden tek dilegim ❤ Kucaklarimizi bos Birakmasin MEVLAM

Buraya ilk yazım olsun:) ben de 3 ay klomen ve ovitrelle kullandım. Olmadı. 1 ay ara verdik, olmadı. Pcos değilim ama adet düzensiz.. bu ay hsg çekildi tüpler açık bir sorun yok.. artık doktor strese bağlıyor. Bata 1 hafta var, umutlu değilim yine ama içimden bir ses artık bu sefer olsun diyor.

Cok yipratici bi surec :KK43: umarim hersey gonlunuzce olur benimde Ilk denemem klomen ve catlatma ignesi Bugun kan verdim 14.gunumdeyim yarin sonuc cikacak Insallah olumludur Rabbimden tek dilegim ❤ Kucaklarimizi bos Birakmasin MEVLAM

Buraya ilk yazım olsun:) ben de 3 ay klomen ve ovitrelle kullandım. Olmadı. 1 ay ara verdik, olmadı. Pcos değilim ama adet düzensiz.. bu ay hsg çekildi tüpler açık bir sorun yok.. artık doktor strese bağlıyor. Bata 1 hafta var, umutlu değilim yine ama içimden bir ses artık bu sefer olsun diyor.
Çok şükür ben şu an 19+1 günlük hamileyim, klomen kullandığım ay başıma kötü şeyler gelmişti ve ben artık pes etmiştim, pes ettiğim zaman hamile kaldım. denemeye başladıktan 8 ay sonra geldi minnoşum. Allah isteyip ve hak edene versin 🙏 inşallah sizler de bir an önce sonuca ulaşırsınız.

Çok şükür ben şu an 19+1 günlük hamileyim, klomen kullandığım ay başıma kötü şeyler gelmişti ve ben artık pes etmiştim, pes ettiğim zaman hamile kaldım. denemeye başladıktan 8 ay sonra geldi minnoşum. Allah isteyip ve hak edene versin 🙏 inşallah sizler de bir an önce sonuca ulaşırsınız.
Amiiin insallah Gozun aydin canim Rabbim saglikli bi sekilde kucagina almayi nasip etsin🥰 darisi tüm istryenlere olsun insallah❤

Çok sevindim🙏🏻Sağlıkla kavuşmanız dileği ile🙏🏻

Klomen kullandıgınız ay gebe kalmayıp sonrasında ilacsız mı gebe kaldınız.. bu ay klomen kullandım az önce de iğne oldum o yüzden merak ettim..

Merhaba,
teşekkür ederim :KK200:
son yazdığımdan sonra bi güzelce hastanelik oldum, kistlerim patladı, kanama olmadı, içeride kaldı tüm sıvı.
3 gün hastanede yattım. serumlar, kan sulandırıcı iğneler vs. son reglden sonra toparladım.
tamamen klomen yüzünden hayatımdan oluyordum nerdeyse. içerideki sıvı karaciğerime kadar çıkmıştı.
neyse ki çok şükür iyiyim.
Merhaba öncelikle geçmiş olsun benim durumumda size benzer ve çok korkuyorum kistler patlarsa diye siz patladığını nasıl anladiniz hastaneye gidince mi

Merhaba öncelikle geçmiş olsun benim durumumda size benzer ve çok korkuyorum kistler patlarsa diye siz patladığını nasıl anladiniz hastaneye gidince mi
Merhaba, beni doktor her gün takip etmek istedi durumumu riskli görünce.
her gün gittim ultrasonla baktı. en son gittiğim gün muayene sırası beklerken kasıklarıma bıçak saplanır gibi bi acı yaşadım, muayene olduğumda patladığını söyledi ve apar topar hastaneye yatırdı.

Merhaba, beni doktor her gün takip etmek istedi durumumu riskli görünce.
her gün gittim ultrasonla baktı. en son gittiğim gün muayene sırası beklerken kasıklarıma bıçak saplanır gibi bi acı yaşadım, muayene olduğumda patladığını söyledi ve apar topar hastaneye yatırdı.
Benim anlamam cok zor o halde kasik ve bel ağrılarım genelde hep var bicak saplanır gibi sancı giriyor özellikle de yumurtlama döneminde iki büklüm geziyorum

Merhaba kızlar üç günülük hafif ara kanMam oldu kanamadan sonra gebelik testi yaptım iki defa çıkmadı şu an normal adetime 2 gün var ilken bu sabah yaptım silik çıktı ne gebelik mi bu sizce çok heyecanlandım

Eklentiler

• B303628D-7D56-4483-9EFF-E61C72CBD96D.jpeg
    B303628D-7D56-4483-9EFF-E61C72CBD96D.jpeg
    150,5 KB · Görüntüleme: 57
  • B1589ECA-CBA8-4495-840E-CD8B3AC7343C.jpeg
    B1589ECA-CBA8-4495-840E-CD8B3AC7343C.jpeg
    126,8 KB · Görüntüleme: 59
buda bu sabahki testim yine aynı çıktı ya kafam karıştı adet tarihim bugün normalde

Eklentiler

• E80FD397-264F-49AE-A542-35F9896100AC.jpeg
    E80FD397-264F-49AE-A542-35F9896100AC.jpeg
    99,9 KB · Görüntüleme: 58
X